eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

eGospodarka.plPrzetargiPrzetargi MorawicaZakup i dostawa aparatury medycznej - Nr sprawy EZP-252-40/2007.

Ten przetarg zosta³ ju¿ zakoñczony. Zobacz wynik tego przetargu



Og³oszenie z dnia 2007-11-06

Morawica: Zakup i dostawa aparatury medycznej - Nr sprawy EZP-252-40/2007.
Numer og³oszenia: 213524 - 2007; data zamieszczenia: 06.11.2007
OG£OSZENIE O ZAMÓWIENIU - dostawy

Zamieszczanie og³oszenia: obowi±zkowe.

Og³oszenie dotyczy: zamówienia publicznego.

SEKCJA I: ZAMAWIAJ¡CY

I. 1) NAZWA I ADRES: ¦wiêtokrzyskie Centrum Psychiatrii w Morawicy, ul. Spacerowa 5, 26-026 Morawica, woj. ¶wiêtokrzyskie, tel. 041 3641378, fax 041 3641226.

  • Adres strony internetowej zamawiaj±cego: www.morawica.com.pl

I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJ¡CEGO: Podmiot prawa publicznego.

SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

II.1) OPIS

II.1.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiaj±cego: Zakup i dostawa aparatury medycznej - Nr sprawy EZP-252-40/2007..

II.1.2) Rodzaj zamówienia: dostawy.

II.1.3) Okre¶lenie przedmiotu oraz wielko¶ci lub zakresu zamówienia: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa fabrycznie nowej aparatury medycznej, wyprodukowanej nie wcze¶niej ni¿ w 2007 roku tj: - analizator moczu wraz z zestawem komputerowym - 1 szt., oraz pasków do zakupionego analizatora, - analizator do oznaczania równowagi kwasowo-zasadowej - 1 szt. oraz odczynników kalibratorów i czê¶ci zu¿ywalnych do zakupionego analizatora - alkomatu 1 szt. zgodnie z asortymentem i ilo¶ciami oraz parametrami opisanymi w za³±czniku nr 2, 2a, 2b do niniejszej specyfikacji. podzielonej na pakiety od I-III: Pakiet Nr I - analizator moczu Pakiet Nr II - analizator do oznaczania równowagi kwasowo-zasadowej Pakiet Nr III - alkomat Inne wymagania dotycz±ce przedmiotu zamówienia: - deklaracja zgodno¶ci CE/ wpis do rejestru wyrobów medycznych - Wykonawca w ramach przedmiotu zamówienia zamontuje i uruchomi urz±dzenie oraz przeszkoli w siedzibie Zamawiaj±cego pracowników obs³uguj±cych urz±dzenie, a tak¿e wraz z aparatami dostarczy instrukcjê obs³ugi w jêzyku polskim. - dostêpny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, reakcja na wezwanie w ci±gu 24 godzin dot. pakietu I i II - w razie awarii udostêpnienie aparatu zastêpczego dot. pakietu I i II

II.1.4) Wspólny S³ownik Zamówieñ (CPV): Oryginalny kod CPV: 33.25.34.00 - Analizatory Kod CPV wg s³ownika 2008: 38.43.40.00 - Analizatory Oryginalny kod CPV: 33.10.00.00 - Urz±dzenia medyczne Kod CPV wg s³ownika 2008: 33.10.00.00 - Urz±dzenia medyczne .

II.1.5) Czy dopuszcza siê z³o¿enie oferty czê¶ciowej: Tak, ilo¶æ czê¶ci: 3.

II.1.6) Czy dopuszcza siê z³o¿enie oferty wariantowej: Nie.


II.2) CZAS TRWANIA ZAMÓWIENIA LUB TERMIN WYKONANIA: okres w dniach: 15.

SEKCJA III: INFORMACJE O CHARAKTERZE PRAWNYM, EKONOMICZNYM, FINANSOWYM I TECHNICZNYM

III.1) WARUNKI DOTYCZ¡CE ZAMÓWIENIA

  • Informacja na temat wadium: Zamawiaj±cy nie przewiduje wniesienia wadium..

III.2) WARUNKI UDZIA£U

  • Opis warunków udzia³u w postêpowaniu oraz opis sposobu dokonywania oceny spe³niania tych warunków: O udzielenie zamówienia, okre¶lonego specyfikacji mo¿e ubiegaæ siê wykonawca, który: 1. Posiada uprawnienia do wykonywania okre¶lonej dzia³alno¶ci lub czynno¶ci, je¿eli ustawy nak³adaj± obowi±zek posiadania takich uprawnieñ. 2. Posiada niezbêdn± wiedzê i do¶wiadczenie oraz dysponuj± potencja³em technicznym i osobami zdolnymi do wykonania zamówienia. 3. Znajduje siê w sytuacji ekonomicznej i finansowej zapewniaj±cej wykonanie zamówienia. 4. Nie podlega wykluczeniu z postêpowania o udzielenie zamówienia publicznego. 5. Spe³nia wszystkie inne wymogi okre¶lone w niniejszej specyfikacji istotnych warunków zamówienia.
  • Informacja o o¶wiadczeniach i dokumentach, jakie maj± dostarczyæ wykonawcy w celu potwierdzenia spe³niania warunków udzia³u w postêpowaniu: Zamawiaj±cy bêdzie ocenia³ spe³nienie wymaganych warunków udzia³u w postêpowaniu przez ocenê z³o¿onych w z ofert± dokumentów: a) o¶wiadczenie w trybie art. 44 o spe³nieniu warunków okre¶lonych w art. 22 ust. 1 ustawy o zamówieniach publicznych - za³±cznik Nr 3 do niniejszej specyfikacji; b) aktualny odpis z w³a¶ciwego rejestru lub aktualne za¶wiadczenie o wpisie do ewidencji dzia³alno¶ci gospodarczej wystawione nie wcze¶niej ni¿ 6 miesiêcy przed up³ywem terminu sk³adania ofert. Dokumenty te maj± stwierdzaæ aktualny stan prawny wykonawcy, zakres jego dzia³alno¶ci stwierdzaj±cy, ¿e wykonawca prowadzi dzia³alno¶æ gospodarcz± o profilu odpowiadaj±cym zamówieniu, osoby upowa¿nione o dokonywania czynno¶ci prawnych w imieniu oferenta. W przypadku, gdy wykonawc± jest spó³ka cywilna obowi±zuje za³±czenie umowy spó³ki. 1. Inne wymagane dokumenty stanowi±ce ofertê: a) wype³niony formularz oferty, wed³ug wzoru stanowi±cego za³±cznik Nr 1 do niniejszej specyfikacji; b) wype³niony formularz cenowy - tabele oraz wymagane parametry aparatury i wymagania dla odczynników za³±cznik Nr 2, 2a,2b do niniejszej specyfikacji; c) o¶wiadczenie z mocy art. 36 ust. 4 ustawy w sprawie podwykonawców - za³±cznik Nr 4 do niniejszej specyfikacji; d) warunki gwarancji , serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego na oferowane urz±dzenia - za³±cznik Nr 5 do niniejszej specyfikacji; e) aktualny dokument potwierdzaj±cy, ¿e przedmiot zamówienia jest zgodny z Ustaw± o wyrobach medycznych z dnia 20 kwietnia 2004 Dz. U. nr 93, poz. 896 z dnia 30 kwietnia 2004 . oraz dopuszczony do obrotu i stosowania w s³u¿bie zdrowia. Do oferty nale¿y do³±czyæ CE wraz z deklaracj± zgodno¶ci, wpis/zg³oszenie do rejestru wyrobu medycznego oznaczonego znakiem zgodno¶ci CE, dla którego wystawiono deklaracjê zgodno¶ci. f) materia³y informacyjne, na podstawie których Zamawiaj±cy dokona oceny zgodno¶ci oferty z opisem przedmiotu zamówienia (katalogi, opisy opracowane przez producenta w jêzyku polskim) dotyczy analizatorów i alkomatu 2. Wykonawcy maj±cy siedzibê lub miejsce zamieszkania poza terytorium Rzeczpospolitej Polskiej sk³adaj± dokumenty zgodnie z przepisami rozporz±dzenia wykonawczego do Ustawy w sprawie rodzajów dokumentów, jakich mo¿e ¿±daæ Zamawiaj±cy od Wykonawcy oraz form w jakich te dokumenty mog± byæ sk³adane (Rozporz±dzenie Prezesa Rady Ministrów z dnia 19 maja 2006r. Dz. U. Nr 87, poz. 605).

SEKCJA IV: PROCEDURA

IV.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA

IV.1.1) Tryb udzielenia zamówienia: przetarg nieograniczony.

IV.2) KRYTERIA OCENY OFERT

IV.2.1) Kryteria oceny ofert: najni¿sza cena.

IV.2.2) Wykorzystana bêdzie aukcja elektroniczna: Nie.


IV.3) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE

IV.3.1) Adres strony internetowej, na której dostêpna jest specyfikacja istotnych warunków zamówienia: www.morawica.com.pl

Specyfikacjê istotnych warunków zamówienia mo¿na uzyskaæ pod adresem: ¦wiêtokrzyskie Centrum Psychiatrii w Morawicy, ul. Spacerowa 5, 26-026 Morawica, Dzia³ Zamówieñ Publicznych i Zaopatrzenia w cenie 20 z³. p³atne w kasie ¦CP lub za zaliczeniem pocztowym..

IV.3.4) Termin sk³adania wniosków o dopuszczenie do udzia³u w postêpowaniu lub ofert: 14.11.2007 godzina 10:45, miejsce: Dzia³ Zamówieñ Publicznych i Zaopatrzenia ¦wiêtokrzyskiego Centrum Psychiatrii w Morawicy, ul. Spacerowa 5, 26-026 Morawica..

IV.3.5) Termin zwi±zania ofert±: okres w dniach: 30 (od ostatecznego terminu sk³adania ofert).

IV.3.6) Informacje dodatkowe, w tym dotycz±ce finansowania projektu/programu ze ¶rodków Unii Europejskiej: Nie finansowane ze ¦rodków Umii Eiropejskiej.

ZA£¡CZNIK I - INFORMACJE DOTYCZ¡CE OFERT CZʦCIOWYCH

CZÊ¦Æ Nr: 1 NAZWA: Analizator moczu.

  • 1) Krótki opis ze wskazaniem wielko¶ci lub zakresu zamówienia: Analizator moczu wraz z zestawem komputerowym szt. 1.
  • 2) Wspólny S³ownik Zamówieñ (CPV): 33.25.34.00-2.
  • 3) Czas trwania lub termin wykonania: Okres w dniach: 15.
  • 4) Kryteria oceny ofert: najni¿sza cena.

CZÊ¦Æ Nr: 2 NAZWA: Analizator do oznaczania równowagi kwasowo-zasadowej.

  • 1) Krótki opis ze wskazaniem wielko¶ci lub zakresu zamówienia: Analizator do oznaczania równowagi kwasowo-zasadowej szt. 1.
  • 2) Wspólny S³ownik Zamówieñ (CPV): 33.25.34.00-2.
  • 3) Czas trwania lub termin wykonania: Okres w dniach: 15.
  • 4) Kryteria oceny ofert: najni¿sza cena.

CZÊ¦Æ Nr: 3 NAZWA: Alkomat.

  • 1) Krótki opis ze wskazaniem wielko¶ci lub zakresu zamówienia: Alkomat szt. 1.
  • 2) Wspólny S³ownik Zamówieñ (CPV): 33.10.00.00-0.
  • 3) Czas trwania lub termin wykonania: Okres w dniach: 15.
  • 4) Kryteria oceny ofert: najni¿sza cena.

Podziel siê

Poleæ ten przetarg znajomemu poleæ

Wydrukuj przetarg drukuj

Dodaj ten przetarg do obserwowanych obserwuj








Uwaga: podstaw± prezentowanych tutaj informacji s± dane publikowane przez Urz±d Zamówieñ Publicznych w Biuletynie Zamówieñ Publicznych. Tre¶æ og³oszenia widoczna na eGospodarka.pl jest zgodna z tre¶ci± tego¿ og³oszenia dostêpn± w BZP w dniu publikacji. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dok³ada wszelkich starañ, aby zamieszczone tutaj informacje by³y kompletne i zgodne z prawd±. Nie mo¿e jednak zagwarantowaæ ich poprawno¶ci i nie ponosi ¿adnej odpowiedzialno¶ci za jakiekolwiek szkody powsta³e w wyniku korzystania z nich.


Je¶li chcesz dodaæ og³oszenie do serwisu, zapoznaj siê z nasz± ofert±:

chcê zamieszczaæ og³oszenia

Dodaj swoje pytanie

Najnowsze orzeczenia

Wpisz nazwê miasta, dla którego chcesz znale¼æ jednostkê ZUS.