eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

eGospodarka.plPrzetargiPrzetargi WarszawaDOSTAWA SZEŚCIU KART TUNERA CYFROWEGO

To jest wynik przetargu. Zobacz także treść przetargu, którego dotyczy to ogłoszenie



Ogłoszenie z dnia 2008-09-03

Warszawa: DOSTAWA SZEŚCIU KART TUNERA CYFROWEGO
Numer ogłoszenia: 208982 - 2008; data zamieszczenia: 03.09.2008
OGŁOSZENIE O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA - Dostawy

Zamieszczanie ogłoszenia: obowiązkowe.

Ogłoszenie dotyczy: zamówienia publicznego.

Czy zamówienie było przedmiotem ogłoszenia w Biuletynie Zamówień Publicznych: Tak, numer ogłoszenia w BZP: 180044 - 2008r.

SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY

I. 1) NAZWA I ADRES: Wojskowa Akademia Techniczna, ul. Kaliskiego 2, Warszawa, woj. mazowieckie, tel. 022 6837865, fax 022 6837977.

I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO: Uczelnia publiczna.

SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

II.1) OPIS

II.1.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego: DOSTAWA SZEŚCIU KART TUNERA CYFROWEGO.

II.1.2) Rodzaj zamówienia: Dostawy.

II.1.3) Określenie przedmiotu zamówienia: Przedmiotem zamówienia jest dostawa karty tunera cyfrowego o następujących parametrach technicznych: Karta powinna być przeznaczona do pracy na komputerze CPCI; Powinna być wyposażona w następujące interfejsy: 2x wejściowe optyczne porty SFPDP zgodne z VITA ANSI 17.1, o szybkości 1 MB/s każdy, 1x dwukierunkowy optyczny port SFPDP o szybkości 1 MB/s, 1x port Giga Ethernet o przepływności 1 GB/s, 1x port CPCI; Karta powinna umożliwiać: retransmisję sygnału z portów wejściowych SFPDP do portu dwukierunkowego, przetwarzanie (decymację) z wykorzystaniem tunera cyfrowego próbek IQ ze współczynnikiem decymacji 1-4K sygnału z dowolnego z portów SFPDP, przetwarzanie sygnałów w formacie AMMOS opisanych w dokumentacji technicznej odbiorników EM 510 i EM 550, produkcji Rohde&Schwarz, realizację poprzez port CPCI lub Giga Ethernet funkcji kontroli i sterowania, w tym restartu programowego, odczytu statusu, sygnalizacji błędów (np. nieciągłości sygnału), zmianę parametrów decymacji, w tym współczynników filtrów w czasie pracy urządzenia (zapewnienie ciągłości sygnału wyjściowego w chwili zmiany tych parametrów nie jest wymagane), format liczbowy sygnału wejściowego i wyjściowego powinien być stałoprzecinkowy (16 - bitowy w kodzie Q15), wyposażona w sprzętowy układ typu watchdog.

II.1.4) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): Oryginalny kod CPV: 32.34.42.60 - Sprzęt radiowy i multipleksy Kod CPV wg słownika 2008: 32.34.42.60 - Sprzęt radiowy i multipleksy .

II.1.5) Całkowita końcowa wartość zamówienia (bez VAT) obejmująca wszystkie zamówienia i części: 107762.00 PLN.

SEKCJA IV: PROCEDURA

IV.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: Przetarg nieograniczony

IV.2) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE

  • Zamówienie dotyczy projektu/programu finansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

SEKCJA V: UDZIELENIE ZAMÓWIENIA

V.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: 01.09.2008.

V.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT: 1.

V.3) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:

  • Elektronika Zagoździński, ul. Powstańców Śl. 106A m. 33, 01-466 Warszawa, kraj/woj. mazowieckie.

V.4) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O NIE PODLEGAJĄCYCH ODRZUCENIU OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ (bez VAT)

  • Cena wybranej oferty: 107.762,00
  • Oferta z najniższą ceną: 107.762,00 oferta z najwyższą ceną: 107.762,00
  • Waluta: PLN.

Podziel się

Poleć ten przetarg znajomemu poleć

Wydrukuj przetarg drukuj

Dodaj ten przetarg do obserwowanych obserwuj








Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Treść ogłoszenia widoczna na eGospodarka.pl jest zgodna z treścią tegoż ogłoszenia dostępną w BZP w dniu publikacji. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.


Jeśli chcesz dodać ogłoszenie do serwisu, zapoznaj się z naszą ofertą:

chcę zamieszczać ogłoszenia

Dodaj swoje pytanie

Najnowsze orzeczenia

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.