To jest wynik przetargu. Zobacz także treść przetargu, którego dotyczy to ogłoszenie
Ogłoszenie z dnia 2007-10-30
Bytom: Dostawa tlenu medycznego i spręzonego powietrza
Numer ogłoszenia: 208354 - 2007; data zamieszczenia: 30.10.2007
OGŁOSZENIE O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA - dostawy
Zamieszczanie ogłoszenia: obowiązkowe.
Ogłoszenie dotyczy: zamówienia publicznego.
Czy zamówienie było przedmiotem ogłoszenia w Biuletynie Zamówień Publicznych: Tak, numer ogłoszenia w BZP: 169077 - 2007.
SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY
I. 1) NAZWA I ADRES: Szpital Specjalistyczny Nr 1, ul. Żeromskiego, 41-902 Bytom, woj. śląskie, tel. 032 3963266, 3863332, fax 032 2816765.
I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO: Samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej.
SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
II.1) OPIS
II.1.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego: Dostawa tlenu medycznego i spręzonego powietrza.
II.1.2) Rodzaj zamówienia: dostawy.
II.1.3) Określenie przedmiotu zamówienia: Przedmiotem zamówienia są dostawy: tlenu medycznego w butlach 10L, 40L i 50L będących własnością oferenta;sprężonego powietrza w butlach 40L będących własnością oferenta:tlenu medycznego do napełnienia butli 10L będących własnością Zamawiającego; usługa dzierżawy butli 10L, 40L i 50L, w których dostarczono tlen medyczny i sprężone powietrze do Zamawiającego.
II.1.4) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): Oryginalny kod CPV: 24.11.11.40 - Gazy medyczne Kod CPV wg słownika 2008: 24.11.15.00 - Gazy medyczne .
II.1.5) Całkowita końcowa wartość zamówienia (bez VAT) obejmująca wszystkie zamówienia i części: 171000 PLN.
SEKCJA IV: PROCEDURA
IV.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: przetarg nieograniczony
IV.2) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE
- Zamówienie dotyczy projektu/programu finansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
SEKCJA V: UDZIELENIE ZAMÓWIENIA
CZĘŚĆ NR: 1 NAZWA: Dostaw tlenu medycznego i sprężonego powietrza.
V.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: 22.10.2007.
V.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT: 1.
V.3) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:
- MESSER POLSKA SP. Z O.O., ul. Maciejkowicka 30, 41-500 Chorzów, kraj/woj. śląskie.
V.4) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O NIE PODLEGAJĄCYCH ODRZUCENIU OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ (bez VAT)
- Cena wybranej oferty: 171000
- Oferta z najniższą ceną: 171000 / oferta z najwyższą ceną: 171000
- Waluta: PLN.
INNE PRZETARGI Z BYTOMIA
- "Wykonanie badania stanu technicznego obudowy szybów" dla Spółki Restrukturyzacji Kopalń S.A. Oddział Centralny Zakład Odwadniania Kopalń, w tym: Część I- VII.
- Usługa transportu sanitarnego dla potrzeb Szpitala Specjalistycznego Nr 2 w Bytomiu.
- "Przeniesienie i modernizacja Oddziału Intensywnej Opieki Kardiologicznej" zadanie realizowane w trybie zaprojektuj i wybuduj
- Obsługa prawna Centralnej Stacji Ratownictwa Górniczego S.A. oraz spółek zależnych CUS CSRG CEN-RAT Sp. z o.o. w Bytomiu i CEN-MED Sp. z o.o. w Bytomiu
- Usługa ochrony budynku, osób i mienia oraz konwojowanie wartości pieniężnych w Sądzie Rejonowym w Bytomiu
- "Dostawa aparatów ucieczkowych" dla Spółki Restrukturyzacji Kopalń S.A. Oddział Centralny Zakład Odwadniania Kopalń.
więcej: przetargi w Bytomiu »
PRZETARGI Z PODOBNEJ KATEGORII
- Dostawa gazów medycznych
- Dostawy gazów medycznych ciekłych oraz sprężonych z dzierżawą zbiorników oraz butli.
- Dostawa gazów medycznych wraz z dzierżawą butli dla jednostek Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Nr 1 w Bełżycach, w okresie 24 m-cy.
- Dostawa gazów medycznych dla SPZZOZ w Przasnyszu
- Dostawy tlenu medycznego oraz świadczenie usług legalizacji i naprawy butli w okresie 3 lat
- Dostawa gazów medycznych do Apteki Szpitalnej wraz z dzierżawą zbiornika tlenu i butli dla potrzeb SPZOZ w Lublińcu.
więcej: Gazy medyczne »
Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Treść ogłoszenia widoczna na eGospodarka.pl jest zgodna z treścią tegoż ogłoszenia dostępną w BZP w dniu publikacji. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.





