Ogłoszenie z dnia 2025-12-22
Powiązane ogłoszenia:
- 2023/BZP 00009815/01 - Wynik z dnia 2023-01-04
Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia
Asysta techniczna systemu Egeria.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Akademia Nauk Stosowanych w Raciborzu
1.2.) Oddział zamawiającego: (dawniej: Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa)
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 277719630
1.4.) Adres zamawiającego:
1.4.1.) Ulica: Akademicka 1
1.4.2.) Miejscowość: Racibórz
1.4.3.) Kod pocztowy: 47-400
1.4.4.) Województwo: śląskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL227 - Rybnicki
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: joanna.russok@akademiarac.edu.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://akademiarac.edu.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00617486
2.2.) Data ogłoszenia: 2025-12-22
SEKCJA III ZMIANA OGŁOSZENIA
3.1.) Nazwa zmienianego ogłoszenia:
Ogłoszenie o zmianie umowy3.2.) Numer zmienianego ogłoszenia w BZP: 2025/BZP 00617146
3.3.) Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia: 01
3.4.) Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia:
SEKCJA V - ZMIANA UMOWY/UMOWY RAMOWEJ3.4.1.) Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić:
5.5.1. Wartość zmiany umowy Przed zmianą:
178876,14
Po zmianie:
193782,49
INNE PRZETARGI Z RACIBORZA
- Wykonanie dokumentacji projektowej dla zadania pn.: "Rozbudowa drogi powiatowej nr 3500 S na odcinku od rejonu skrzyżowania z ul. Leśną w Brzeźnicy do skrzyżowania w Ligocie Książęcej".
- Dostawa, wdrożenie systemu XDR oraz systemu ochrony poczty w Akademii Nauk Stosowanych w Raciborzu.
- 24/2025 "Dostawa soczewek oraz wyrobów okulistycznych wraz z dzierżawą aparatu do operacji zaćmy i witrektomii i laserem do mikropulsowej terapii jaskry"
- DOSTAWA ARTYKUŁÓW SPOŻYWCZYCH WYDAWANYCH DAWCOM W RAMACH ZRÓWNOWAŻENIA WYSIŁKU ENERGETYCZNEGO DLA REGIONALNEGO CENTRUM KRWIODAWSTWA I KRWIOLECZNICTWA W RACIBORZU
- Dostosowanie budynków dydaktycznych A i B Akademii Nauk Stosowanych w Raciborzu do aktualnych warunków ochrony przeciwpożarowej w zakresie komunikacji oraz instalacji hydrantowej.
więcej: przetargi w Raciborzu »
PRZETARGI Z PODOBNEJ KATEGORII
- Serwis i wsparcie techniczne systemu LAB3000
- "Cyfryzacja i elektronizacja usług publicznych w Gminie Poniatowa na terenie MOF Opole Lubelskie"
- "Zakup i dostawa oprogramowania do zarządzania infrastrukturą IT wraz z wdrożeniem i wsparciem"
- Wdrożenie Systemu do Elektronicznego Obiegu Dokumentów i Automatyzacji Procesów Biznesowych (SEOD) wraz z integracją z systemem KS FKW oraz systemem KS ASW dla Wrocławskiego Centrum Zdrowia
- Zakup wsparcia dla Windows Server Datacenter
- Usług aktualizacji, modyfikacji oraz bieżącej opieki serwisowej dla eksploatowanego w PANS w Chełmie systemu ERP TETA
Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Treść ogłoszenia widoczna na eGospodarka.pl jest zgodna z treścią tegoż ogłoszenia dostępną w BZP w dniu publikacji. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.





