eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

eGospodarka.plPrzetargiPrzetargi PruszkówDostawa gazów medycznych



Ogłoszenie z dnia 2024-10-14


Powiązane ogłoszenia:

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa gazów medycznych

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000310290

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Armii Krajowej 2/4

1.5.2.) Miejscowość: Pruszków

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-800

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@szpitalnawrzesinie.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.szpitalnawrzesinie.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/901900

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa gazów medycznych

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-aee775ef-f8ce-11ee-b016-82aaee56c84c

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00544492

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-14

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00191192/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.6 Dostawa gazów medycznych

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00284092

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.272.7.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa gazów medycznych dla potrzeb Szpitala Powiatowego w Pruszkowie.
2. Na przedmiot zamówienia składa się dostawa gazów medycznych w butlach, tlen medyczny w zbiorniku (tlen ciekły medyczny w zbiorniku), azot ciekły, tlen i dwutlenek węgla w butlach wraz z dzierżawą butli.
3. Tlen ciekły będzie dostarczany: bezpośrednio do zbiornika kriogenicznego o pojemności 5 000 kg wraz z parownicą atmosferyczną umieszczoną na płaszczu zbiornika tlen sprężony w butlach o pojemności 2 l – 0,43 m3 (200 bar), 10 l - 1,5 m3 aluminiowe (150 bar), 40 l 6,4 m3 (150 bar).
4. Wykonawca dostarczy i zamontuje w czasie 24 godzin od chwili zgłoszenia przez Zamawiającego i wydzierżawi na okres obowiązywania umowy zbiornik kriogeniczny na tlen medyczny ciekły o poj. 5 000 kg. Zbiornik zostanie dostarczony z pełnym wyposażeniem (w tym parownicą własną na płaszczu zbiornika), współczynnik naturalnego parowania zbiornika nie większy niż 0,5% na 24 godziny.
5. Wykonawca wydzierżawi Zamawiającemu na okres obowiązywania umowy sprawne technicznie butle na tlen w ilości i asortymencie określonych w formularzu cenowym.
6. Wykonawca zapewnia serwis dostarczonego i zamontowanego zbiornika kriogenicznego przez okres obowiązywania umowy; dostawy tlenu ciekłego odbywać się będą cysterną o masie całkowitej nie przekraczającej 15 ton.
7. Wykonawca na własny koszt zamontuje bezprzewodowy system monitoringu pracy zbiornika tlenowego oraz stanu poziomu cieczy w zbiorniku.
8. Przedmiot zamówienia obejmuje również dwutlenek węgla do laparoskopii/endoskopii w butlach 10l. Wykonawca wydzierżawi Zamawiającemu na okres obowiązywania umowy sprawne technicznie butle również na dwutlenek węgla do laparoskopii/endoskopii w ilości i asortymencie określonym w formularzu cenowym.
9. Wykonawca zapewni dostawę azotu ciekłego małą cysterną posiadającą dopuszczenie do przewozu gazów niebezpiecznych. Dostawy azotu ciekłego z podaniem ilości będą zamawiane sukcesywnie w zależności od potrzeb.
10. Termin realizacji zamówienia nie może być dłuższy niż 3 dni robocze od daty złożenia zamówienia mailem, potwierdzonym pisemnie mailem.
11. Wykonawca na ryzyko i koszt własny winien dostarczyć przedmiot zamówienia do Zamawiającego.
12. Opis właściwości, zasad bezpieczeństwa użytkowania, terminy ważności oraz numer pozwolenia na dopuszczenie do obrotu musi znajdować się na opakowaniach, jeśli jest takie wskazanie zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami.
13. Wykonawca dostarczy produkty spełniające wymogi i wytworzone zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa takimi jak w szczególności: Ustawa z dnia 6 września 2021 r. - Prawo farmaceutyczne.
14. Wykonawca zobowiązany jest do bezwzględnego zagwarantowania spełnienia warunków jakościowych określonych w zezwoleniu na produkcję lub innych ustalonych przez Ministerstwo Zdrowia w oparciu, o które zostały dopuszczone do obrotu oraz przestrzegania termonów ważności na dostarczony towar.
15. Oferowane gazy medyczne powinny posiadać potwierdzenie wpisu do Rejestru w Urzędzie Rejestracji Produktów Leczniczych Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych.
16. Oferowany przedmiot zamówienia powinien posiadać Deklaracje zgodności z wymaganiami zasadniczymi dla wyrobu medycznego oznakowanego znakiem CE.
17. W przypadku stwierdzenia wad jakościowych lub braków ilościowych Zamawiający niezwłocznie powiadomi o tym fakcie Wykonawcę, który zobowiązany będzie do wymiany towaru na wolny od wad lub uzupełnienie braków ilościowych w terminie 2 dni roboczych (tj. od poniedziałku do piątku z wyłączeniem sobót oraz dni ustawowo wolnych od pracy), licząc od momentu powiadomienia wykonawcy o wadzie lub braku.
18. Wykonawca na ryzyko i koszt własny winien dostarczyć przedmiot zamówienia do Zamawiającego. Transport gazów medycznych wliczony jest w cenę gazu.
19. Opis właściwości, zasad bezpieczeństwa użytkowania, terminy ważności oraz numer pozwolenia na dopuszczenie do obrotu musi znajdować się na opakowaniach, jeśli jest takie wskazanie zgodne z obowiązującym w tym zakresie przepisami.
20. Oferowany produkt musi posiadać na każdym opakowaniu datę produkcji i ważności. Butle Wykonawcy muszą spełniać wszystkie wymagania i normy dotyczące butli pod ciśnieniem (znakowanie kod barwny na każdej butli). Wykonawca jest zobowiązany do bezwzględnego zagwarantowania spełnienia warunków bezpieczeństwa dostarczonych butli. Butle winny być sprawne technicznie i posiadać legalizację.
21. Wykonawca każdorazowo do realizacji dostaw dołączy fakturę zawierającą nazwę towaru, ilość cenę łączną, ceny jednostkowe oraz termin płatności oraz świadectwo kontroli jakości dostarczanego gazu.
22. Przedmiot zamówienia został ponadto opisany w Załączniku nr 2 do SWZ.
23. Warunki realizacji Przedmiotu Zamówienia zawarte zostały również w Projektowanych Postanowieniach Umowy, stanowiących Załącznik nr 5 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 24111500-0 - Gazy medyczne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 323703,65 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 323703,65 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 323703,65 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Air Products Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5260213184

7.3.3) Ulica: Komitetu Obrony Robotników 48

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 02-146

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie


SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-05-24

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 323703,65 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 24 miesiące

Podziel się

Poleć ten przetarg znajomemu poleć

Wydrukuj przetarg drukuj

Dodaj ten przetarg do obserwowanych obserwuj








Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Treść ogłoszenia widoczna na eGospodarka.pl jest zgodna z treścią tegoż ogłoszenia dostępną w BZP w dniu publikacji. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.


Jeśli chcesz dodać ogłoszenie do serwisu, zapoznaj się z naszą ofertą:

chcę zamieszczać ogłoszenia

Dodaj swoje pytanie

Najnowsze orzeczenia

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.