eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

eGospodarka.plPrzetargiPrzetargi Grodzisk Mazowiecki › Budowa budynku żłobka i przedszkola przy ul. Okrężnej w Grodzisku Maz.".



Ogłoszenie z dnia 2023-10-20


Powiązane ogłoszenia:

Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia
Budowa budynku żłobka i przedszkola przy ul. Okrężnej w Grodzisku Maz.”.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: GMINA GRODZISK MAZOWIECKI

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013269137

1.4.) Adres zamawiającego:

1.4.1.) Ulica: ul. T. Kościuszki 12A

1.4.2.) Miejscowość: Grodzisk Mazowiecki

1.4.3.) Kod pocztowy: 05-825

1.4.4.) Województwo: mazowieckie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni

1.4.7.) Numer telefonu: (22) 755 55 34 wew. 250

1.4.8.) Numer faksu: (22) 755 23 76

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@grodzisk.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bip.grodzisk.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.6.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00453935

2.2.) Data ogłoszenia: 2023-10-20

SEKCJA III ZMIANA OGŁOSZENIA

3.2.) Numer zmienianego ogłoszenia w BZP: 2023/BZP 00420543

3.3.) Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia: 01

3.4.) Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia:

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

3.4.1.) Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić:

4.2.2. Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przed zmianą:
„Budowa budynku żłobka i przedszkola przy ul. Okrężnej w Grodzisku Maz.”
1. Ogólny opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest budowa wolnostojącego, trzykondygnacyjnego, niepodpiwniczonego budynku żłobka i przedszkola wraz z zagospodarowaniem terenu przy
ul. Okrężnej na działce nr. ew. 33/2, obręb 0048 Grodzisk Mazowiecki, jednostka ewid. 140504_4 Grodzisk Mazowiecki.
W budynku na parterze znajduje się oddział żłobkowy z 4 salami, a na 1 i 2 piętrze oddział przedszkolny z 7 salami. W skład budynku wchodzi też m.in. kuchnia z zapleczem, sala gimnastyczna, szatnie, pomieszczenia administracyjne, sanitarne, magazynowe i techniczne. Budynek posiada 2 klatki schodowe i 2 windy (osobową i gastronomiczną).
Budynek zaprojektowany jest w technologii tradycyjnej, fundamenty są żelbetowe, ściany konstrukcyjne z pustaków ceramicznych a działowe z bloczków gazobetonowych, stropy w większości są z płyt kanałowych, dach o drewnianej więźbie pokryty jest papą. Wykończenie elementów zależy od przeznaczenia pomieszczeń: ściany: powłoka malarska, płytki ceramiczne, tapeta; podłoga: panele z litego drewna, płytki gresowe, wykładzina pcv; sufity- w większości sufit podwieszany z płyt g-k. W budynku jest stolarka drzwiowa (aluminiowa przeszklona/pełna i drewniana), okienna (w większości pcv) oraz aluminiowe przeszkolone fasady.
Budynek wyposażony jest w instalacje: elektryczną. wod-kan, odgromową, grzewczą (ogrzewanie z kotłowni gazowej), gazowa, klimatyzacyjną, wentylacji mechanicznej, teletechniczną (LAN, światłowody, CCTV) oraz systemy: oddymiania, bezpieczeństwa gazowego, sygnalizacji pożarowej.
Kuchnia wraz z zapleczem posiada kompletne wyposażenie technologiczne (m.in..: kuchnie gazowe, piece konwekcyjno-parowe, szafy mroźne i chłodnicze, kocioł warzelny, krajalnicę, szatkownicę, umywalki, szafy, stoły, regały, okapy, wózki transportowe).
Zagospodarowanie terenu obejmuje wykonanie m.in.: parkingu samochodowego (35 miejsc), placu zabaw, nawierzchni utwardzonych, ogrodzenia, uzbrojenia i oświetlenia terenu, drenażu opaskowego.
Podstawowe parametry:
-pow. działki: 3 102 m2
-pow. zabudowy: 837,6 m2
-pow. użytkowa: 1 976,2 m2
-kubatura: 10 870,91 m3
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia:
Szczegółowy zakres wykonywanych robót zawiera dokumentacja projektowa która jest załącznikiem do Specyfikacji Warunków Zamówienia. Dokumentacja projektowa została opracowana przez firmę: ModernEko Wojciech Świerczewski, ul. Pietrusińskiego 12 lok. 9, 42-207 Częstochowa. W bieżącym roku wykonano projekt zamienny budowy budynku żłobka i przedszkola na który uzyskano zamienne pozwolenie na budowę. Załączona do przetargu dokumentacja zawiera zamienne (obejmujące całą inwestycję po zmianach) projekty wykonawcze, specyfikacje techniczne i przedmiary robót, zaś projekty budowlane wraz z decyzjami pozwolenia na budowę zostały załączone zarówno podstawowe jak i zamienne. W skład dokumentacji wchodzą n/w opracowania:
1. Projekt budowlany podstawowy + pozwolenie na budowę
2. Projekt budowlany zamienny + zamienne pozwolenie na budowę
3. Projekt wykonawczy branży architektonicznej
4. Projekt wykonawczy branży konstrukcyjnej
5. Projekt wykonawczy branży sanitarnej- instalacje wewnętrzne
6. Projekt wykonawczy branży sanitarnej- przyłącze kanalizacji deszczowej
7. Projekt wykonawczy branży sanitarnej- przyłącze wody i kan. sanitarnej
8. Projekt wykonawczy branży elektrycznej
9. Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót- branża architektoniczna
10. Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót- branża konstrukcyjna
11. Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót- branża sanitarna
12. Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót- branża elektryczna
13. Przedmiar robót- branża budowlana
14. Przedmiar robót- branża sanitarna
15. Przedmiar robót- branża elektryczna
16. Zestawienie wyposażenia gastronomicznego
3. Podstawowe warunki i wymagania dotyczące realizacji robót:
1) Wykonanie przedmiotu zamówienie na warunkach określonych w Specyfikacji Warunków Zamówienia,, zgodnie z Opisem Przedmiotu Zamówienia, projektami budowlanymi i wykonawczymi, specyfikacjami technicznymi. Wyposażenie wchodzące w zakres inwestycji ma być zakupione, dostarczone i zamontowane zgodnie z dokumentacją. W przypadku wystąpienia rozbieżności pomiędzy różnymi częściami dokumentacji przetargowej (dokumentacja projektowa, OPZ, SWZ) obowiązywać będzie najszerszy zakres robót. Przedmiary robót mają charakter pomocniczy i nie stanowią podstawy do wyceny robót.
2) Dokonanie uzgodnień, uzyskanie wszelkich opinii i decyzji i wykonanie wszelkich niezbędnych prac umożliwiających użytkowanie obiektu, w tym uzyskanie przez Wykonawcę w imieniu Zamawiającego pozwolenia na użytkowanie obiektu.
3) Zapewnienie wymaganych usług związanych z przygotowaniem, realizacją i odbiorem robót stanowiących przedmiot zamówienia, w tym m.in.:
-kierownictwa i nadzoru robót zgodnie z wymogami SWZ,
-obsługi geodezyjnej,
-nadzorów i odbiorów technicznych przez odpowiednie instytucje i firmy (np. wykonaniem i regulacją infrastruktury u gestorów mediów),
-zabezpieczenie i dozór zrealizowanego obiektu do czasu odbioru i przekazania go użytkownikowi.
4) Wykonanie wszelkich projektów i opracowań związanych z realizacją, odbiorem i przygotowaniem do użytkowania, w tym m.in.:
-projektów warsztatowych i wykonawczych (jeśli będą konieczne),
-świadectwa charakterystyki energetycznej budynku
-inwentaryzacji powykonawczej,
-instrukcji bezpieczeństwa pożarowego,
-projektu tymczasowej organizacji ruchu.
-kompletnej dokumentacji powykonawczej
-Wykaz wyposażenia- tabelę określającą zamontowane wyposażenie z podaniem jego liczby i cen jednostkowych, opracowaną zgodnie ze wytycznymi Zamawiającego (Użytkownika)
5) Przygotowanie instrukcji obsługi, eksploatacji i konserwacji instalacji i urządzeń, a także przeszkolenie w tym zakresie Użytkownika.
6) Wykonanie wszystkich robót pomocniczych i towarzyszących niezbędnych do wykonanie przedmiotu zamówienia. Urządzenie, zorganizowanie, oznakowanie i zabezpieczenie placu budowy np. budowa zaplecza, ewentualne wykonanie przyłączy wodociągowych, kanalizacyjnych, telefonicznych i energetycznych dla potrzeb terenu budowy oraz ponoszenie kosztów zużycia energii elektrycznej, wody i wszelkich innych opłat związanych z funkcjonowaniem budowy. Dbanie o porządek na terenie budowy oraz w rejonie prowadzonych robót.
7) Przygotowanie dokumentacji oraz dopełnienie niezbędnych formalności u gestorów sieci w celu przyłączenia obiektu do mediów zewnętrznych (przyłącza: wodociągowe, kanalizacyjne, energetyczne i telekomunikacyjne).
8) Uzyskanie niezbędnych do realizacji i odbioru robót uzgodnień, opinii, protokołów, pomiarów, badań i zezwoleń, np. raport z laboratoryjnego badania wody, zezwolenie na zajęcia pasa drogowego, protokoły z uruchomienia urządzeń.
9) Zagospodarowanie ziemi i materiałów z rozbiórek leży po stronie Wykonawcy. Ziemię i materiały z rozbiórki należy wywieźć na składowisko dostępne dla Wykonawcy. Materiały, które tego wymagają należy zutylizować.
10) Naprawienie ewentualnych szkód wyrządzonych osobom trzecim lub związanych z uszkodzeniem mienia publicznego powstałych na skutek prowadzonych robót, w szczególności naprawa dróg, ulic i chodników zniszczonych w czasie trwania robót przez środki transportu i maszyny budowlane Wykonawcy oraz zapewnienie dojazdu do sąsiednich posesji podczas prowadzenia robót;
11) Zamawiający wymaga, przed zamówieniem wyposażenia i materiałów wykończeniowych, przedstawienia mu przez Wykonawcę do akceptacji proponowanych w/w elementów (opis/rysunek/zdjęcie/wymiary, wskazana dostarczenie próbek materiałowych lub wyposażenia), w szczególności w celu uzgodnienia kolorów i wyglądu dostarczanego wyposażenia i materiałów wykończeniowych.
12) Wszystkie obowiązki (roboty i czynności) wchodzące w zakres przedmiotu zamówienia Wykonawca zobowiązany jest wykonywać na własny koszt i własnym staraniem. Koszty z tym związane są uwzględnione w ryczałtowej cenie oferty.
13) W przypadku, gdy w opisie przedmiotu zamówienia (dokumentacji, STWiOR itp.) określono jakikolwiek materiał, urządzenie lub wyrób poprzez podanie nazwy producenta lub w inny podobny sposób, który mógłby utrudniać uczciwą konkurencję, dopuszcza się dla tych materiałów, urządzeń lub wyrobów możliwość zastosowania rozwiązań równoważnych tzn. przy zachowaniu nie gorszych parametrów niż przewidziane w projekcie. Każdorazowo zastosowanie rozwiązania zamiennego wymaga uzgodnienia z inspektorem nadzoru. Zmiany takie nie stanowią zmiany umowy. Wszelkie znaki towarowe, patenty lub pochodzenie użyte w niniejszej SWZ winny być interpretowane jako definicje standardów i propozycje projektanta, na podstawie których dokonał on stosownych obliczeń, rozmieszczenia urządzeń itp, a nie jako nazwy konkretnych rozwiązań mających zastosowanie w projekcie i należy je odczytać z dopiskiem „lub równoważne”.
14) W przypadku zastosowania rozwiązania równoważnego powinno ono spełniać następujące warunki:
- Wszystkie urządzenia zastosowane w systemie równoważnym oraz system jako całość muszą być zaakceptowane przez inspektora nadzoru.
- Na żądanie Zamawiającego Wykonawca ma obowiązek wykonać zamiennie obliczenia dokumentujące uzyskanie nie gorszych efektów niż w rozwiązaniu projektowym,
- Co najmniej 2 tygodnie przed rozpoczęciem montażu urządzeń Wykonawca przedstawi Zamawiającemu do akceptacji wykonaną przez uprawnionych projektantów dokumentację projektową o stopniu szczegółowości nie mniejszym niż dokumentacja projektowa załączona do SWZ.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 9 do SWZ

Po zmianie:
„Budowa budynku żłobka i przedszkola przy ul. Okrężnej w Grodzisku Maz.”
1. Ogólny opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest budowa wolnostojącego, trzykondygnacyjnego, niepodpiwniczonego budynku żłobka i przedszkola wraz z zagospodarowaniem terenu przy
ul. Okrężnej na działce nr. ew. 33/2, obręb 0048 Grodzisk Mazowiecki, jednostka ewid. 140504_4 Grodzisk Mazowiecki.
W budynku na parterze znajduje się oddział żłobkowy z 4 salami, a na 1 i 2 piętrze oddział przedszkolny z 7 salami. W skład budynku wchodzi też m.in. kuchnia z zapleczem, sala gimnastyczna, szatnie, pomieszczenia administracyjne, sanitarne, magazynowe i techniczne. Budynek posiada 2 klatki schodowe i 2 windy (osobową i gastronomiczną).
Budynek zaprojektowany jest w technologii tradycyjnej, fundamenty są żelbetowe, ściany konstrukcyjne z pustaków ceramicznych a działowe z bloczków gazobetonowych, stropy w większości są z płyt kanałowych, dach o drewnianej więźbie pokryty jest papą. Wykończenie elementów zależy od przeznaczenia pomieszczeń: ściany: powłoka malarska, płytki ceramiczne, tapeta; podłoga: panele z litego drewna, płytki gresowe, wykładzina pcv; sufity- w większości sufit podwieszany z płyt g-k. W budynku jest stolarka drzwiowa (aluminiowa przeszklona/pełna i drewniana), okienna (w większości pcv) oraz aluminiowe przeszkolone fasady.
Budynek wyposażony jest w instalacje: elektryczną. wod-kan, odgromową, grzewczą (ogrzewanie z kotłowni gazowej), gazowa, klimatyzacyjną, wentylacji mechanicznej, teletechniczną (LAN, światłowody, CCTV) oraz systemy: oddymiania, bezpieczeństwa gazowego, sygnalizacji pożarowej.
Kuchnia wraz z zapleczem posiada kompletne wyposażenie technologiczne (m.in..: kuchnie gazowe, piece konwekcyjno-parowe, szafy mroźne i chłodnicze, kocioł warzelny, krajalnicę, szatkownicę, umywalki, szafy, stoły, regały, okapy, wózki transportowe).
Zagospodarowanie terenu obejmuje wykonanie m.in.: parkingu samochodowego (35 miejsc), placu zabaw, nawierzchni utwardzonych, ogrodzenia, uzbrojenia i oświetlenia terenu, drenażu opaskowego.
Podstawowe parametry:
-pow. działki: 3 102 m2
-pow. zabudowy: 837,6 m2
-pow. użytkowa: 1 976,2 m2
-kubatura: 10 870,91 m3
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia:
Szczegółowy zakres wykonywanych robót zawiera dokumentacja projektowa która jest załącznikiem do Specyfikacji Warunków Zamówienia. Dokumentacja projektowa została opracowana przez firmę: ModernEko Wojciech Świerczewski, ul. Pietrusińskiego 12 lok. 9, 42-207 Częstochowa. W bieżącym roku wykonano projekt zamienny budowy budynku żłobka i przedszkola na który uzyskano zamienne pozwolenie na budowę. Załączona do przetargu dokumentacja zawiera zamienne (obejmujące całą inwestycję po zmianach) projekty wykonawcze, specyfikacje techniczne i przedmiary robót, zaś projekty budowlane wraz z decyzjami pozwolenia na budowę zostały załączone zarówno podstawowe jak i zamienne. W skład dokumentacji wchodzą n/w opracowania:
1. Projekt budowlany podstawowy + pozwolenie na budowę
2. Projekt budowlany zamienny + zamienne pozwolenie na budowę
3. Projekt wykonawczy branży architektonicznej
4. Projekt wykonawczy branży konstrukcyjnej
5. Projekt wykonawczy branży sanitarnej- instalacje wewnętrzne
6. Projekt wykonawczy branży sanitarnej- przyłącze kanalizacji deszczowej
7. Projekt wykonawczy branży sanitarnej- przyłącze wody i kan. sanitarnej
8. Projekt wykonawczy branży elektrycznej
9. Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót- branża architektoniczna
10. Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót- branża konstrukcyjna
11. Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót- branża sanitarna
12. Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót- branża elektryczna
13. Przedmiar robót- branża budowlana
14. Przedmiar robót- branża sanitarna
15. Przedmiar robót- branża elektryczna
16. Zestawienie wyposażenia gastronomicznego
17.Opinia geotechniczna
3. Podstawowe warunki i wymagania dotyczące realizacji robót:
1) Wykonanie przedmiotu zamówienie na warunkach określonych w Specyfikacji Warunków Zamówienia,, zgodnie z Opisem Przedmiotu Zamówienia, projektami budowlanymi i wykonawczymi, specyfikacjami technicznymi. Wyposażenie wchodzące w zakres inwestycji ma być zakupione, dostarczone i zamontowane zgodnie z dokumentacją. W przypadku wystąpienia rozbieżności pomiędzy różnymi częściami dokumentacji przetargowej (dokumentacja projektowa, OPZ, SWZ) obowiązywać będzie najszerszy zakres robót. Przedmiary robót mają charakter pomocniczy i nie stanowią podstawy do wyceny robót.
2) Dokonanie uzgodnień, uzyskanie wszelkich opinii i decyzji i wykonanie wszelkich niezbędnych prac umożliwiających użytkowanie obiektu, w tym uzyskanie przez Wykonawcę w imieniu Zamawiającego pozwolenia na użytkowanie obiektu.
3) Zapewnienie wymaganych usług związanych z przygotowaniem, realizacją i odbiorem robót stanowiących przedmiot zamówienia, w tym m.in.:
-kierownictwa i nadzoru robót zgodnie z wymogami SWZ,
-obsługi geodezyjnej,
-nadzorów i odbiorów technicznych przez odpowiednie instytucje i firmy (np. wykonaniem i regulacją infrastruktury u gestorów mediów),
-zabezpieczenie i dozór zrealizowanego obiektu do czasu odbioru i przekazania go użytkownikowi.
4) Wykonanie wszelkich projektów i opracowań związanych z realizacją, odbiorem i przygotowaniem do użytkowania, w tym m.in.:
-projektów warsztatowych i wykonawczych (jeśli będą konieczne),
-świadectwa charakterystyki energetycznej budynku
-inwentaryzacji powykonawczej,
-instrukcji bezpieczeństwa pożarowego,
-projektu tymczasowej organizacji ruchu.
-kompletnej dokumentacji powykonawczej
-Wykaz wyposażenia- tabelę określającą zamontowane wyposażenie z podaniem jego liczby i cen jednostkowych, opracowaną zgodnie ze wytycznymi Zamawiającego (Użytkownika)
5) Przygotowanie instrukcji obsługi, eksploatacji i konserwacji instalacji i urządzeń, a także przeszkolenie w tym zakresie Użytkownika.
6) Wykonanie wszystkich robót pomocniczych i towarzyszących niezbędnych do wykonanie przedmiotu zamówienia. Urządzenie, zorganizowanie, oznakowanie i zabezpieczenie placu budowy np. budowa zaplecza, ewentualne wykonanie przyłączy wodociągowych, kanalizacyjnych, telefonicznych i energetycznych dla potrzeb terenu budowy oraz ponoszenie kosztów zużycia energii elektrycznej, wody i wszelkich innych opłat związanych z funkcjonowaniem budowy. Dbanie o porządek na terenie budowy oraz w rejonie prowadzonych robót.
7) Przygotowanie dokumentacji oraz dopełnienie niezbędnych formalności u gestorów sieci w celu przyłączenia obiektu do mediów zewnętrznych (przyłącza: wodociągowe, kanalizacyjne, energetyczne i telekomunikacyjne).
8) Uzyskanie niezbędnych do realizacji i odbioru robót uzgodnień, opinii, protokołów, pomiarów, badań i zezwoleń, np. raport z laboratoryjnego badania wody, zezwolenie na zajęcia pasa drogowego, protokoły z uruchomienia urządzeń.
9) Zagospodarowanie ziemi i materiałów z rozbiórek leży po stronie Wykonawcy. Ziemię i materiały z rozbiórki należy wywieźć na składowisko dostępne dla Wykonawcy. Materiały, które tego wymagają należy zutylizować.
10) Naprawienie ewentualnych szkód wyrządzonych osobom trzecim lub związanych z uszkodzeniem mienia publicznego powstałych na skutek prowadzonych robót, w szczególności naprawa dróg, ulic i chodników zniszczonych w czasie trwania robót przez środki transportu i maszyny budowlane Wykonawcy oraz zapewnienie dojazdu do sąsiednich posesji podczas prowadzenia robót;
11) Zamawiający wymaga, przed zamówieniem wyposażenia i materiałów wykończeniowych, przedstawienia mu przez Wykonawcę do akceptacji proponowanych w/w elementów (opis/rysunek/zdjęcie/wymiary, wskazana dostarczenie próbek materiałowych lub wyposażenia), w szczególności w celu uzgodnienia kolorów i wyglądu dostarczanego wyposażenia i materiałów wykończeniowych.
12) Wszystkie obowiązki (roboty i czynności) wchodzące w zakres przedmiotu zamówienia Wykonawca zobowiązany jest wykonywać na własny koszt i własnym staraniem. Koszty z tym związane są uwzględnione w ryczałtowej cenie oferty.
13) W przypadku, gdy w opisie przedmiotu zamówienia (dokumentacji, STWiOR itp.) określono jakikolwiek materiał, urządzenie lub wyrób poprzez podanie nazwy producenta lub w inny podobny sposób, który mógłby utrudniać uczciwą konkurencję, dopuszcza się dla tych materiałów, urządzeń lub wyrobów możliwość zastosowania rozwiązań równoważnych tzn. przy zachowaniu nie gorszych parametrów niż przewidziane w projekcie. Każdorazowo zastosowanie rozwiązania zamiennego wymaga uzgodnienia z inspektorem nadzoru. Zmiany takie nie stanowią zmiany umowy. Wszelkie znaki towarowe, patenty lub pochodzenie użyte w niniejszej SWZ winny być interpretowane jako definicje standardów i propozycje projektanta, na podstawie których dokonał on stosownych obliczeń, rozmieszczenia urządzeń itp, a nie jako nazwy konkretnych rozwiązań mających zastosowanie w projekcie i należy je odczytać z dopiskiem „lub równoważne”.
14) W przypadku zastosowania rozwiązania równoważnego powinno ono spełniać następujące warunki:
- Wszystkie urządzenia zastosowane w systemie równoważnym oraz system jako całość muszą być zaakceptowane przez inspektora nadzoru.
- Na żądanie Zamawiającego Wykonawca ma obowiązek wykonać zamiennie obliczenia dokumentujące uzyskanie nie gorszych efektów niż w rozwiązaniu projektowym,
- Co najmniej 2 tygodnie przed rozpoczęciem montażu urządzeń Wykonawca przedstawi Zamawiającemu do akceptacji wykonaną przez uprawnionych projektantów dokumentację projektową o stopniu szczegółowości nie mniejszym niż dokumentacja projektowa załączona do SWZ.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 9 do SWZ

3.4.) Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia:

SEKCJA VIII - PROCEDURA

3.4.1.) Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić:

8.1. Termin składania ofert

Przed zmianą:
2023-10-24 12:00

Po zmianie:
2023-10-31 12:00

3.4.1.) Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić:

8.3. Termin otwarcia ofert

Przed zmianą:
2023-10-24 12:30

Po zmianie:
2023-10-31 12:30

3.4.1.) Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić:

8.4. Termin związania ofertą

Przed zmianą:
2023-11-22

Po zmianie:
2023-11-29

Podziel się

Poleć ten przetarg znajomemu poleć

Wydrukuj przetarg drukuj

Dodaj ten przetarg do obserwowanych obserwuj








Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Treść ogłoszenia widoczna na eGospodarka.pl jest zgodna z treścią tegoż ogłoszenia dostępną w BZP w dniu publikacji. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.


Jeśli chcesz dodać ogłoszenie do serwisu, zapoznaj się z naszą ofertą:

chcę zamieszczać ogłoszenia

Dodaj swoje pytanie

Najnowsze orzeczenia

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.