Ogłoszenie z dnia 2025-05-22
Powiązane ogłoszenia:
- 2025/BZP 00282869/01 - Wynik z dnia 2025-06-17
Ogłoszenie o zamówieniu
Usługi
Ekspert zewnętrzny PPN - Usługa nadzoru oraz kontroli jakości danych i produktów w trakcie tworzenia i wdrażania systemu GIS-PPN z komponentem teledetekcji.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego
1.2.) Nazwa zamawiającego: PIENIŃSKI PARK NARODOWY
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 122456671
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Jagiellońska 107B
1.5.2.) Miejscowość: Krościenko nad Dunajcem
1.5.3.) Kod pocztowy: 34-450
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL219 - Nowotarski
1.5.7.) Numer telefonu: 18 262 56 01
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro@pieninypn.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://piepn.gov.pl/
1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - inne państwowe i samorządowe osoby prawne utworzone na podstawie odrębnych ustaw w celu wykonywania zadań publicznych
1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Ekspert zewnętrzny PPN - Usługa nadzoru oraz kontroli jakości danych i produktów w trakcie tworzenia i wdrażania systemu GIS-PPN z komponentem teledetekcji.
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-612471bc-6145-4c2d-be6a-fda61948ff06
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00244111
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-05-22
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00082328/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.5 Wybór eksperta zewnętrznego PPN do nadzoru i kontroli wykonania modernizacji GIS - PPN i ortofotomap.
2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie
2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.15.) Nazwa projektu lub programu
Zamówienie finansowane w ramach umowy z Narodowym Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej pn.: „Rozwój zdolności i usprawnienie zarządzania Pienińskim Parkiem Narodowym przez modernizację i rozbudowę systemu informacji geograficznej z komponentem teledetekcji” nr FENX.01.05-IW.01-0040/24.
2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA
3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-612471bc-6145-4c2d-be6a-fda61948ff063.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie
3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak
3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/tenders/ocds-148610-612471bc-6145-4c2d-be6a-fda61948ff06
3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: 1. W postępowaniu o udzielenie zamówienia komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami, w tym oferty oraz wszelkie oświadczenia, wnioski (w tym o wyjaśnienie treści SWZ), zawiadomienia i informacje przekazywane są przy użyciu Platformy e-Zamówienia, która jest dostępna pod adresem:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/tenders/ocds-148610-612471bc-6145-4c2d-be6a-fda61948ff06
2. Korzystanie z Platformy e-Zamówienia jest bezpłatne.
3. Ofertę i oświadczenia, o których mowa w art. 125 ust. 1 ustawy, składa się, pod rygorem nieważności w formie elektronicznej (tj. przy użyciu kwalifikowanego podpisu elektronicznego) lub w postaci elektronicznej opatrzonej podpisem zaufanym lub podpisem osobistym.
4. Wykonawca zamierzający wziąć udział w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego musi posiadać konto podmiotu „Wykonawca” na Platformie e-Zamówienia. Szczegółowe informacje na temat zakładania kont oraz zasady i warunki korzystania z Platformy e-Zamówienia określa Regulamin Platformy e-Zamówienia, dostępny na stronie internetowej https://ezamowienia.gov.pl/pl/regulamin/#regulamin-serwisu oraz informacja zamieszczona w zakładce „Centrum Pomocy”.
5. Przeglądanie i pobieranie publicznej treści dokumentacji postępowania nie wymaga posiadania konta na Platformie e-Zamówienia ani logowania.
6. Sposób sporządzania i przekazywania dokumentów elektronicznych lub dokumentów elektronicznych będących kopią elektroniczną treści zapisanej w postaci papierowej (cyfrowe odwzorowania) musi być zgodny z wymaganiami określonymi w rozporządzeniu Prezesa Rady Ministrów z 30 grudnia 2020 r. w sprawie sposobu sporządzania i przekazywania informacji oraz wymagań technicznych dla dokumentów elektronicznych oraz środków komunikacji elektronicznej w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego lub konkursie (zw. dalej „Rozporządzeniem w sprawie wymagań dla dokumentów elektronicznych”).
7. We wszelkich kontaktach z Zamawiającym Wykonawcy powinni powoływać się na podany numer sprawy: GR-084-2/2025
3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie
3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy
3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:
polski
3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): Klauzula informacyjna na temat zasad przetwarzania danych osobowych stanowi załącznik nr 8 do SWZ
3.16.) RODO (ograniczenia stosowania): Klauzula informacyjna na temat zasad przetwarzania danych osobowych stanowi załącznik nr 8 do SWZ
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.
4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie
4.1.2.) Numer referencyjny: GR-084-2/2025
4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie
4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie
4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:
4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest terminowe świadczenie usług polegających na nadzorze prac oraz kontroli jakości danych i produktów w trakcie tworzenia i wdrażania sytemu GIS-PPN z komponentem teledetekcji (lotniczych danych archiwalnych) opartych na OpenSource QGIS.
Zakres usługi obejmuje:
- merytoryczną pomoc pracownikowi PPN przy sporządzaniu specyfikacji warunków zamówienia w szczególności przy opisie przedmiotu zamówienia oraz udział w pracach komisji przetargowej,
- bieżący nadzór nad wdrażanym systemem GIS-PPN i komponentem teledetekcji (lotniczych danych archiwalnych),
- kontrolę prawidłowości wykonania systemu GIS z komponentem teledetekcji (lotniczych danych archiwalnych) i udział w odbiorze prac,
- udział w rozwiązywaniu sporów, w tym sądowych, między Zamawiającym a Wykonawcą.
Dokładny opis przedmiotu zamówienia oraz warunki jego realizacji został zawarty w załącznikach do SWZ tj.:
- Opis przedmiotu zamówienia (załącznik nr 9)
- Wzór umowy (załącznik nr 2)
4.2.6.) Główny kod CPV: 72000000-5 - Usługi informatyczne: konsultacyjne, opracowywania oprogramowania, internetowe i wsparcia
4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie
4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: do 2027-03-31
4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie
4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie
4.3.) Kryteria oceny ofert
4.3.1.) Sposób oceny ofert: 1. Zamawiający uzna oferty za spełniające wymagania i przyjmie do szczegółowego rozpatrzenia, jeżeli:
a) Oferta co do treści, spełnia wymagania określone w specyfikacji;
b) Oferta została złożona w terminie określonym przez Zamawiającego;
c) Wykonawca przedstawił ofertę zgodną z ustaleniami odnoszącymi się do warunków udziału w postępowaniu i przedmiotu zamówienia.
2. Oferty zostaną ocenione za pomocą systemu punktowego, zgodnie z poniższym kryterium:
Kryterium 1 – Cena za całość zamówienia brutto – 80%
Kryterium 2 – Doświadczenie w realizacji projektów polegających na opracowaniu i wdrożeniu systemu danych przestrzennych GIS – 20 %.
Oferta, która otrzyma największą punktację zostanie uznana za najkorzystniejszą do jego wykonania. W/w kryteria będą oceniane przy zastosowaniu maksymalnej ilości 100 pkt w oparciu o wartości kryteriów określone w badanej ofercie:
o kryterium ceny będzie oceniane na zasadach minimalizacji,
o kryterium doświadczenia oceniane będzie na zasadzie maksymalizacji.
4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo
4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe
Kryterium 1
4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena
4.3.6.) Waga: 80
Kryterium 2
4.3.4.) Rodzaj kryterium:
inne.4.3.5.) Nazwa kryterium: Doświadczenie
4.3.6.) Waga: 20
4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie
SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW
5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Tak
5.2.) Fakultatywne podstawy wykluczenia:
Art. 109 ust. 1 pkt 1
Art. 109 ust. 1 pkt 4
Art. 109 ust. 1 pkt 5
Art. 109 ust. 1 pkt 7
Art. 109 ust. 1 pkt 8
Art. 109 ust. 1 pkt 10
5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Tak
5.4.) Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu.
W postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego udział mogą brać Wykonawcy, którzy spełniają warunki udziału w zakresie zdolności technicznej lub zawodowej, tj.:1. Zamawiający wymaga, aby Wykonawca w okresie ostatnich pięciu (5) lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie wykonał:
1.1 co najmniej trzy zamówienia polegające na opracowaniu ortofotomapy na bazie zdjęć lotniczych;
lub
1.2 co najmniej jedno przedsięwzięcie w zakresie tworzenia i wdrażania systemu GIS o wartości co najmniej 500 000,00 zł brutto;
Prawidłowe wykonawstwo prac opisanych w pkt 1.1 i 1.2 należy poświadczyć rekomendacjami zamawiających lub innymi dokumentami zawierającymi informacje o zakresie zamówienia i wartości elementów odpowiadających ww. punktom.
2. Zrealizował co najmniej jedną usługę doradczą, obejmującą:
2.1 wsparcie Zamawiającego w kontroli zgodności produktów analiz teledetekcyjnych (koszt nadzorowanego zadania w ramach projektu co najmniej 300 000 zł brutto),
lub
2.2 wsparcie Zamawiającego w kontroli produktów wykonania i wdrożenia systemu GIS, (koszt nadzorowanego zadania w ramach projektu co najmniej 500 000 zł brutto),
Prawidłowe wykonawstwo prac opisanych w pkt 2.1 i 2.2 należy poświadczyć rekomendacjami zamawiających lub innymi dokumentami zawierającymi informacje o zakresie zamówienia i wartości elementów odpowiadających ww. punktom.
3. Posiadanie osób zdolnych do wykonania usługi.
3.1 Zamawiający wymaga, aby Wykonawca skierował do realizacji zamówienia co najmniej niżej wymienione osoby:
3.1.1. osobę posiadającą co najmniej stopień naukowy doktora w dyscyplinie nauki o Ziemi i środowisku lub leśnictwo albo co najmniej stopień doktora uzyskany na podstawie rozprawy dotyczącej teledetekcji środowiska, wraz z dowodami posiadania takiego wy-kształcenia, będącą autorem lub współautorem co najmniej dwóch (2) publikacji dotyczących teledetekcji oraz która brała udział jako analityk w co najmniej dwóch (2) projektach polegających na opracowaniu cyfrowej ortofotomapy lotniczej;
3.1.2. osobę posiadająca co najmniej wykształcenie wyższe z zakresu informatyki, geoinformatyki wraz z dowodami posiadania takiego wykształcenia, która brała udział jako ekspert w co najmniej jednym (1) projekcie polegającym na opracowaniu systemu informatycznego GIS o wartości co najmniej 200 000 zł brutto.
3.2 Osoby te muszą posiadać formalne i trwałe powiązanie z Wykonawcą, np. poprzez umowę o pracę lub stałą umowę cywilnoprawną na czas realizacji zamówienia.
3.3 Wykonawca oraz osoby delegowane przez Wykonawcę nie mogą być zatrudnieni ani posiadać w czasie trwania projektu powiązań rodzinnych z firmą lub konsorcjum realizującym zadania:
3.3.1 Wykonanie modernizacji systemu GIS-PPN,
3.3.2 Wykonanie ortofotomap (na podstawie archiwalnych zdjęć lotniczych) i zaimplementowanie ich do geoportalu PPN (komponent teledetekcji).
Poleganie na zasobach podmiotu trzeciego
3.4 W odniesieniu do warunków dotyczących wykształcenia, kwalifikacji zawodowych lub doświadczenia wykonawcy mogą polegać na zdolnościach podmiotów udostępniających zasoby, jeśli podmioty te wykonają usługi, do realizacji których te zdolności są wymagane.
3.5 Wykonawca zgodnie z art. 118 Pzp. może w celu potwierdzenie spełnienia warunków udziału w postępowaniu polegać na zdolnościach technicznych lub zawodowych innych podmiotów udostępniających zasoby, niezależnie od charakteru prawnego łączących go z nimi stosunków prawnych.
3.6 Zamawiający zastrzega, że w sytuacji składania oferty przez Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia oraz analogicznie w sytuacji, gdy Wykonawca będzie polegał na zasobach innego podmiotu, na zasadach określonych w art. 118 Ustawy, warunek, o którym wyżej mowa w pkt. 1, 2 i 3 musi zostać spełniony w całości przez Wykonawcę (jednego z Wykonawców wspólnie składającego ofertę) lub podmiot, na którego zdolności w tym zakresie powołuje się Wykonawca.
3.7 Wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia dołączają do oferty oświadczenie, z którego wynika, które usługi wykonają poszczególni wykonawcy - wzór oświadczenia stanowi załącznik do SWZ.
3.8 Wykonawca, który polega na zdolnościach lub sytuacji podmiotów udostępniających zasoby, składa, wraz z ofertą, zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby do oddania mu do dyspozycji niezbędnych zasobów na potrzeby realizacji danego zamówienia lub inny podmiotowy środek dowodowy potwierdzający, że Wykonawca realizując zamówienie, będzie dysponował niezbędnymi zasobami tych podmiotów.
3.9 Zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby, o którym mowa w pkt 3.8 SWZ, potwierdza, że stosunek łączący Wykonawcę z podmiotami udostępniającymi zasoby gwarantuje rzeczywisty dostęp do tych zasobów oraz określa w szczególności:
- zakres dostępnych Wykonawcy zasobów podmiotu udostępniającego zasoby,
- sposób i okres udostępnienia Wykonawcy i wykorzystania przez niego zasobów podmiotu udostępniającego te zasoby przy wykonywaniu zamówienia,
- czy i w jakim zakresie podmiot udostępniający zasoby, na zdolnościach którego Wykonawca polega w odniesieniu do warunków udziału w postępowaniu dotyczących doświadczenia, zrealizuje usługi, których wskazane zdolności dotyczą.
3.10 Zamawiający ocenia, czy udostępniane Wykonawcy przez podmioty udostępniające zasoby zdolności techniczne lub zawodowe, pozwalają na wykazanie przez Wykonawcę spełniania warunków udziału w postępowaniu, o których mowa powyżej w pkt 1, 2 i 3 a także bada, czy nie zachodzą wobec tego podmiotu przesłanki wykluczenia, które zostały przewidziane względem Wykonawcy w dziale X SWZ.
5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak
5.6.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu: Aktualne na dzień składania ofert oświadczenie, o którym mowa w art. 125 ust. 1 Pzp, stanowiące potwierdzenie, że Wykonawca nie podlega wykluczeniu, stanowiące załącznik nr 3 do SWZ.
5.7.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu: 1. Aktualne na dzień składania ofert oświadczenie, o którym mowa w art. 125 ust. 1 Pzp, stanowiące potwierdzenie, że Wykonawca nie podlega wykluczeniu, spełnia warunki udziału w postępowaniu. W przypadku wspólnego ubiegania się o zamówienie przez Wykonawców, niniejsze oświadczenie składa każdy z Wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie. Dokument ten potwierdza spełnienie warunków udziału w postępowaniu oraz brak podstaw do wykluczenia w zakresie, w którym każdy z Wykonawców wykazuje spełnienie warunków udziału w postępowaniu oraz brak podstaw do wykluczenia. Ponadto, wykonawcy wspólnie ubiegający się o zamówienie składają oświadczenie, o którym mowa w art. 117 ust. 4 Pzp zgodnie z wzorami podanymi w Załącznikach nr 3, 4 i 5 do SWZ.
2. Załącznik nr 6. Wykaz usług
3. Załącznik nr 7. Wykaz osób wyznaczonych do wykonywania prac bezpośrednio przy realizacji zamówienia.
Wykonawca, którego oferta zostanie najwyżej oceniona, może zostać wezwany do złożenia w wyznaczonym terminie aktualnych na dzień złożenia dodatkowych oświadczeń lub dokumentów potwierdzających spełnianie warunków udziału w postępowaniu.
SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA
6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie
6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie
6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Tak
6.4.1) Informacje dotyczące wadium:
1. Zgodnie z art. 281 ust. 4 Zamawiający wymaga wniesienia wadium w kwocie 3000,00 PLN (trzy tysiące złotych). Wadium może być wniesione w formach określonych w art. 97 ust. 7 ustawy Pzp2. Wadium wnoszone w pieniądzu należy wpłacić na rachunek bankowy Zamawiającego BGK O/Kraków 17 1130 1150 0012 1252 6590 0001 (decyduje data wpływu na konto Zamawiającego) z dopiskiem: „Ekspert zewnętrzny PPN – system GIS-PPN oraz teledetekcja”
3. Jeżeli wadium jest wnoszone w formie gwarancji lub poręczenia, o których mowa w art. 97 ust. 7 pkt 2–4 Pzp, wykonawca przekazuje Zamawiającemu oryginał gwarancji lub poręczenia, w postaci elektronicznej.
4. Wadium wnosi się przed upływem terminu składania ofert i utrzymuje nieprzerwanie do dnia upływu terminu związania ofertą, z wyjątkiem przypadków, o których mowa w art. 98 ust. 1 pkt 2 i 3 oraz ust. 2.
5. Zamawiający zwróci lub zatrzyma wadium w okolicznościach opisanych w art. 98 ustawy Pzp.
6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie
6.6.) Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia:
W przypadku wnoszenia oferty wspólnej przez dwa lub więcej podmioty gospodarcze (konsorcja/spółki cywilne) oferta musi spełniać wymagania określone w art. 58 ustawy Pzp,w tym:
w przypadku Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, zgodnie z art. 58 ust. 2 ustawy Pzp Wykonawcy ustanawiają pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu o udzielenie zamówienia lub pełnomocnictwo do reprezentowania w postępowaniu i zawarcia umowy.
W związku z powyższym niezbędne jest przedłożenie
w ofercie dokumentu zawierającego pełnomocnictwo w celu ustalenia podmiotu uprawnionego do występowania w imieniu Wykonawców w sposób umożliwiający ich identyfikację.
Wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia dołączają do oferty oświadczenie, z którego wynika jaki zakres rzeczowy wykonania zamówienia realizować zamierzają poszczególni Wykonawcy.
W celu wykazania niepodlegania wykluczeniu z postępowania o udzielenie zamówienia wymagane jest załączenie do oferty oświadczenia i przedłożenia na wezwanie dokumentów dla każdego konsorcjanta oddzielnie.
Do oferty należy dołączyć oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu w postaci elektronicznej opatrzone kwalifikowanym podpisem elektronicznym, podpisem zaufanym lub podpisem osobistym
6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Nie
SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY
7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie
7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak
7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:
1. Zamawiający realizując treść art. 281 ust. 1 pkt 7 ustawy PZP do niniejszej specyfikacji załączył projekt umowy, stanowiący załącznik nr 2.2. Zmiany umowy są dopuszczalne jedynie na podstawie art. 455 ustawy PZP.
3. Umowa przewiduje waloryzację wynagrodzenia zgodnie z art. 439 ustawy PZP.
7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie
SEKCJA VIII – PROCEDURA
8.1.) Termin składania ofert: 2025-06-02 09:00
8.2.) Miejsce składania ofert: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/tenders/ocds-148610-612471bc-6145-4c2d-be6a-fda61948ff06
8.3.) Termin otwarcia ofert: 2025-06-02 09:30
8.4.) Termin związania ofertą: 30 dni
PRZETARGI Z PODOBNEJ KATEGORII
- Dostawa przełączników zarządzalnych, dysków sieciowych NAS, przenośnych dysków SSD, serwerów wraz z oprogramowaniem, licencjami CAL i wdrożeniem oraz oprogramowanie do kopii zapasowych.
- Usługa serwisu oraz wparcia technicznego sprzętu i oprogramowania UTM Stormshield
- Dostawa i wdrożenie zintegrowanego systemu informatycznego zarządzania przedsiębiorstwem
- Wdrożenie, hosting i obsługa techniczna systemu do obsługi Podmiotowego Systemu Finansowania
- Cyberbezpieczny Samorząd dla Gminy Ryglice: Część I: Dostawa sprzętu IT wraz z oprogramowaniem; Część II: Wdrożenie systemów teleinformatycznych wraz z testami i opracowaniem dokumentacji
- Dostawa sprzętu i oprogramowania w ramach projektu "Cyberbezpieczny samorząd" w Gminie Juchnowiec Kościelny
więcej: Usługi informatyczne: konsultacyjne, opracowywania oprogramowania, internetowe i wsparcia »
Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Treść ogłoszenia widoczna na eGospodarka.pl jest zgodna z treścią tegoż ogłoszenia dostępną w BZP w dniu publikacji. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.