Ogłoszenie z dnia 2008-01-29
Świebodzice: WYKONANIE OPERATÓW SZACUNKOWYCH - WYCENY NIERUCHOMOŚCI PRZEZNACZONYCH DO ZBYCIA , BĘDĄCYCH WŁASNOŚCIĄ GMINY ŚWIEBODZICE W 2008 i 2009 ROKU
Numer ogłoszenia: 19880 - 2008; data zamieszczenia: 29.01.2008
OGŁOSZENIE O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA - usługi
Zamieszczanie ogłoszenia: obowiązkowe.
Ogłoszenie dotyczy: zamówienia publicznego.
Czy zamówienie było przedmiotem ogłoszenia w Biuletynie Zamówień Publicznych: Nie.
SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY
I. 1) NAZWA I ADRES: Gmina Świebodzice, ul. Rynek, 58-160 Świebodzice, woj. dolnośląskie, tel. 074 6669543, fax 074 6669509.
I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO: Administracja samorządowa.
SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
II.1) OPIS
II.1.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego: WYKONANIE OPERATÓW SZACUNKOWYCH - WYCENY NIERUCHOMOŚCI PRZEZNACZONYCH DO ZBYCIA , BĘDĄCYCH WŁASNOŚCIĄ GMINY ŚWIEBODZICE W 2008 i 2009 ROKU.
II.1.2) Rodzaj zamówienia: usługi.
II.1.3) Określenie przedmiotu zamówienia: 1.Opis przedmiotu zamówienia 1.1. Wycena nieruchomości gruntowych niezabudowanych wraz z częściami przynależnymi w rozumieniu przepisów k.c., 1.2. Wycena nieruchomości gruntowych zabudowanych stanowiących odrębny od zabudowy przedmiot własności w rozumieniu przepisów k.c., 1.3. Wycena gruntu z tytułu oddania w użytkowanie wieczyste oraz aktualizacji opłat z tego tytułu, 1.4. Wycena gruntu oddawanego w trwały zarząd oraz aktualizacji opłat z tego tytułu, 1.5. Wycena nieruchomości zabudowanych, 1.6. Wycena nieruchomości lokalowych mieszkalnych, użytkowych oraz budynków i budowli stanowiących odrębny od gruntu przedmiot własności, garaży a także nie- ruchomości oddanych w trwały zarząd i aktualizacji opłat z tego tytułu, 1.7. Inwentaryzacja powierzchniowa i szkicowa budynku, lokalu, 1.8. Wycena zasiewów, upraw, plantacji i kultur wieloletnich, drzew i kompleksów leśnych.
II.1.4) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): Oryginalny kod CPV: 70.00.00.00 - Usługi w zakresie nieruchomości Kod CPV wg słownika 2008: 70.00.00.00 - Usługi w zakresie nieruchomości .
II.1.5) Całkowita końcowa wartość zamówienia (bez VAT) obejmująca wszystkie zamówienia i części: 500000 PLN.
SEKCJA IV: PROCEDURA
IV.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: zapytanie o cenę
IV.2) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE
- Zamówienie dotyczy projektu/programu finansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
SEKCJA V: UDZIELENIE ZAMÓWIENIA
V.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: 25.01.2008.
V.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT: 5.
V.3) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:
- KONSORCJUM FIRM,PW DOMENA ELŻBIETA BEDNAREK PHU BOKA BOŻENA KRUKOWSKA ZDANOWICZ, UL .KWIATOWA 11 UL. XXX-LECIA PRL21A, 58-160 ŚWIEBODZICE ,CZARNY BÓR, kraj/woj. dolnośląskie.
V.4) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O NIE PODLEGAJĄCYCH ODRZUCENIU OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ (bez VAT)
- Cena wybranej oferty: 500
- Oferta z najniższą ceną: 500 / oferta z najwyższą ceną: 540
- Waluta: PLN.
INNE PRZETARGI Z ŚWIEBODZIC
- Dostawa agregatów prądotwórczych dla gminy Świebodzice wykorzystywanych w działaniach kryzysowych
- Zakup fabrycznie nowych 3 sztuk cystern do przewozu i dystrybucji wody pitnej o pojemności od 2500l do 2700l na przyczepkach dwuosiowych
- Przebudowa budynku gospodarczego ze zmianą funkcji ze stacji filtrów na magazyn ochrony ludności i p. pożarowy
więcej: przetargi w Świebodzicach »
PRZETARGI Z PODOBNEJ KATEGORII
- Wykonanie operatów szacunkowych obejmujących wyceny wartości nieruchomości zabudowanych i niezabudowanych stanowiących własność Gminy Miasto Elbląg i Skarbu Państwa w celu obrotu nieruchomościami
- świadczenie usług komunalnych.
- Wieloletnie zarządzanie oraz realizacja inwestycji budowlanych w komunalnym zasobie lokalowym Gminy Murowana Goślina.
Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Treść ogłoszenia widoczna na eGospodarka.pl jest zgodna z treścią tegoż ogłoszenia dostępną w BZP w dniu publikacji. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.





