Ogłoszenie z dnia 2011-07-08
Mielec: Przeprowadzenie kursu - operator obrabiarek sterowanych numerycznie (CNC)
Numer ogłoszenia: 192046 - 2011; data zamieszczenia: 08.07.2011
OGŁOSZENIE O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA - Usługi
Zamieszczanie ogłoszenia: obowiązkowe.
Ogłoszenie dotyczy: zamówienia publicznego.
Czy zamówienie było przedmiotem ogłoszenia w Biuletynie Zamówień Publicznych: nie.
Czy w Biuletynie Zamówień Publicznych zostało zamieszczone ogłoszenie o zmianie ogłoszenia: nie.
SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY
I. 1) NAZWA I ADRES: Centrum Kształcenia Praktycznego i Doskonalenia Nauczycieli w Mielcu, ul. Wyspiańskiego 6, 39-300 Mielec, woj. podkarpackie, tel. 017 7885193, 7885194, 7885195, faks 017 7885193, 7885194.
I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO: Podmiot prawa publicznego.
SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
II.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego: Przeprowadzenie kursu - operator obrabiarek sterowanych numerycznie (CNC).
II.2) Rodzaj zamówienia: Usługi.
II.3) Określenie przedmiotu zamówienia: Przedmiotem zamówienia jest przeprowadzenie części kursu Operator obrabiarek sterowanych numerycznie (CNC): praktyki dla 3 grup 12 osobowych w wymiarze 144h w ramach projektu współfinansowanego z EFS.
II.4) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 80.51.00.00 - Usługi szkolenia specjalistycznego .
SEKCJA III: PROCEDURA
III.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: Zamówienie z wolnej ręki
III.2) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE
- Zamówienie dotyczy projektu/programu finansowanego ze środków Unii Europejskiej: tak, projekt/program: Zawody z przyszłością - technologie informacyjne wsparciem kompetencji pracowniczych POKL 8.1.1.
SEKCJA IV: UDZIELENIE ZAMÓWIENIA
IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: 04.02.2011.
IV.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT: 1.
IV.3) LICZBA ODRZUCONYCH OFERT: .
IV.4) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:
dane rejestrowe
i kontaktowe firmy
POLSKIE ZAKŁADY LOTNICZE SP. Z O.O.
jakie przetargi wygrała firma
POLSKIE ZAKŁADY LOTNICZE SP. Z O.O.
- Polskie Zakłady Lotnicze Sp. z o.o., ul. Wojska Polskiego 3, 39-300 Mielec, kraj/woj. podkarpackie.
IV.5) Szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT): 25920,00 PLN.
IV.6) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ
Cena wybranej oferty: 25920,00
Oferta z najniższą ceną: 25920,00 / Oferta z najwyższą ceną: 25920,00
Waluta: PLN.
ZAŁĄCZNIK I
Uzasadnienie udzielenia zamówienia w trybie negocjacji bez ogłoszenia, zamówienia z wolnej ręki albo zapytania o cenę
1. Podstawa prawna
Postępowanie prowadzone jest w trybie zamówienie z wolnej ręki na podstawie art. 67 ust. 1 pkt 4 ustawy z dnia 29 stycznia 2004r. - Prawo zamówień publicznych.
2. Uzasadnienia wyboru trybu
Należy podać uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu oraz wyjaśnić, dlaczego udzielenie zamówienia jest zgodne z przepisami.
W prowadzonych kolejno dwóch postępowaniach o udzielenie zamówienia w trybie przetargu nieograniczonego, nie wpłynął żaden wniodek o dopuszczenie do udziału w postępowaniu
INNE PRZETARGI Z MIELCA
- Przygotowanie i przeprowadzenie szkolenia dla osób serwisujących samochody elektryczne i hybrydowe zakończone zdobyciem uprawnień elektrycznych do 1kV
- Budowa nagrobków
- Usługa cateringowa w trakcie szkoleń i wizyt studyjnych realizowanych w ramach projektu "Branżowe Centrum Umiejętności - kadry dla przemysłu lotniczego"
więcej: przetargi w Mielcu »
PRZETARGI Z PODOBNEJ KATEGORII
- Przeprowadzenie szkoleń dla uczniów/uczennic i nauczycieli/nauczycielek w ramach realizacji projektu "Z certyfikatem na rynek pracy ZSP" - z podziałem na V części.
- Przegląd i aktualizacja dokumentacji Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji (SZBI) w Starostwie Powiatowym w Przewosku w ramach projektu "Cyberbezpieczny Samorząd"
- Przeprowadzenie kursu ,,Diagnosty samochodowego dla nauczycieli" ramach projektu ,,Nowoczesne kształcenie zawodowe szansą na lepszy start" w Zespole Szkół nr 7 im. Stanisława Mastalerza w Katowicach
- Zakup usługi szkoleniowej dla pracowników Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, którzy stanowią personel projektu KPOD.05.06-IW.06-0005/24, realizowanego przez ARIMR pn. "Portal Rolnika"
- Przeprowadzenie szkolenia "Linux - administracja poziom zaawansowany część 1 i część 2" w ramach projektu: "W pogoni za technologią - nowoczesne kształcenie zawodowe odpowiedzią na przyszłe potrzeby"
- Przeprowadzenie szkolenia z uniwersalnego projektowania kształcenia dla kadry dydaktycznej UPWr, na potrzeby projektu "Kompleksowy ekosystem dostępności na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu"
Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Treść ogłoszenia widoczna na eGospodarka.pl jest zgodna z treścią tegoż ogłoszenia dostępną w BZP w dniu publikacji. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.





