To jest wynik przetargu. Zobacz tak¿e tre¶æ przetargu, którego dotyczy to og³oszenie
Og³oszenie z dnia 2015-12-22
Radlin: Dostawa paliw p³ynnych w roku 2016
Numer og³oszenia: 188247 - 2015; data zamieszczenia: 22.12.2015
OG£OSZENIE O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA - Dostawy
Zamieszczanie og³oszenia: obowi±zkowe.
Og³oszenie dotyczy: zamówienia publicznego.
Czy zamówienie by³o przedmiotem og³oszenia w Biuletynie Zamówieñ Publicznych: tak, numer og³oszenia w BZP: 175959 - 2015r.
Czy w Biuletynie Zamówieñ Publicznych zosta³o zamieszczone og³oszenie o zmianie og³oszenia: nie.
SEKCJA I: ZAMAWIAJ¡CY
I. 1) NAZWA I ADRES: Zak³ad Gospodarki Komunalnej w Radlinie, ul. Rymera 15, 44-310 Radlin, woj. ¶l±skie, tel. 032 4590203, faks 032 4590264.
I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJ¡CEGO: Administracja samorz±dowa.
SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
II.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiaj±cego: Dostawa paliw p³ynnych w roku 2016.
II.2) Rodzaj zamówienia: Dostawy.
II.3) Okre¶lenie przedmiotu zamówienia: Dostawa paliw p³ynnych - oleju napêdowego, etyliny bezo³owiowej 95 oraz paliwa gazowego LPG na potrzeby ZDK w Radlinie w 2016 r..
II.4) Wspólny S³ownik Zamówieñ (CPV): 09.13.21.00 - Benzyna bezo³owiowa 09.13.42.30 - Biodiesel 09.13.30.00 - Skroplony gaz ropopochodny (LPG) .
SEKCJA III: PROCEDURA
III.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: Przetarg nieograniczony
III.2) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE
- Zamówienie dotyczy projektu/programu finansowanego ze ¶rodków Unii Europejskiej: nie
SEKCJA IV: UDZIELENIE ZAMÓWIENIA
IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: 22.12.2015.
IV.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT: 1.
IV.3) LICZBA ODRZUCONYCH OFERT: .
IV.4) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:
- EFRAIMA Sp. z o.o. Stacja Paliw, Mariacka 38, 44-310 Radlin, kraj/woj. ¶l±skie.
IV.5) Szacunkowa warto¶æ zamówienia (bez VAT): 99350,00 PLN.
IV.6) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O OFERTACH Z NAJNI¯SZ¡ I NAJWY¯SZ¡ CEN¡
Cena wybranej oferty: 0,05
Oferta z najni¿sz± cen±: 0,05 / Oferta z najwy¿sz± cen±: 0,05
Waluta: PLN .
INNE PRZETARGI Z RADLINA
- Zawarcie umów ramowych na wykonywanie us³ug projektowo - kosztorysowych z tytu³u usuwania skutków szkód górniczych w Polskiej Grupie Górniczej S.A. Oddzia³ KWK ROW z podzia³em na 8 zadañ
- Wdro¿enie rozwi±zañ wspomagaj±cych walkê z zagro¿eniami dotycz±cymi cyberbezpieczeñstwa dla Urzêdu Miasta Radlin i O¶rodka Pomocy Spo³ecznej w Radlinie.
- Wykonywanie us³ug z tytu³u usuwania skutków szkód górniczych w Polskiej Grupie Górniczej S.A. Oddzia³ KWK ROW z podzia³em na 9 zadañ
- Zakup pomp do pian dla Polskiej Grupy Górniczej S.A. KWK ROW Ruch Marcel z podzia³em na 3 zadania
- Opracowanie projektu rekultywacji zdegradowanego terenu le¶nego na terenie nieruchomo¶ci po³o¿onej w Marklowicach na ul.Wyzwolenia 100a
- ¦wiadczenie kompleksowych us³ug utrzymania ³a¼ni dla Polskiej Grupy Górniczej S.A. Oddzia³ KWK ROW z podzia³em na 2 zadania.
wiêcej: przetargi w Radlinie »
PRZETARGI Z PODOBNEJ KATEGORII
- Dostawa i sprzeda¿ paliw p³ynnych do samochodów s³u¿bowych i maszyn Zarz±du Dróg i Mostów Sp. z o.o. z siedzib± w P³oñsku w 2026 r.
- Sukcesywny zakup paliw p³ynnych do pojazdów i urz±dzeñ na potrzeby SPZZOZ w Przysusze
- Dostawa paliw p³ynnych w systemie sprzeda¿y bezgotówkowej dla potrzeb Zarz±du Dróg Powiatowych w Ostro³êce w 2026 r. w podziale na III czê¶ci
- "Sukcesywna dostawa paliw p³ynnych dla pojazdów samochodowych i sprzêtu" II postêpowanie
- Bezgotówkowy zakup paliw p³ynnych /PB, ON/ dla samochodów s³u¿bowych i sprzêtu PZD Piñczów
- ,,Dostawa paliwa (oleju napêdowego i benzyny bezo³owiowej) dla Nadle¶nictwa Skrwilno w 2026 roku"
wiêcej: Benzyna bezo³owiowa »
Uwaga: podstaw± prezentowanych tutaj informacji s± dane publikowane przez Urz±d Zamówieñ Publicznych w Biuletynie Zamówieñ Publicznych. Tre¶æ og³oszenia widoczna na eGospodarka.pl jest zgodna z tre¶ci± tego¿ og³oszenia dostêpn± w BZP w dniu publikacji. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dok³ada wszelkich starañ, aby zamieszczone tutaj informacje by³y kompletne i zgodne z prawd±. Nie mo¿e jednak zagwarantowaæ ich poprawno¶ci i nie ponosi ¿adnej odpowiedzialno¶ci za jakiekolwiek szkody powsta³e w wyniku korzystania z nich.





