To jest wynik przetargu. Zobacz także treść przetargu, którego dotyczy to ogłoszenie
Ogłoszenie z dnia 2016-08-24
Bytom: Zabudowa i uruchomienie awaryjnego górniczego wyciągu
szybowego w szybie Gigant w ramach modernizacji górniczych wyciągów
szybowych w szybie Gigant etap
I i etap II
Numer ogłoszenia: 187897 - 2016; data zamieszczenia: 24.08.2016
OGŁOSZENIE O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA - Roboty budowlane
Zamieszczanie ogłoszenia: obowiązkowe.
Ogłoszenie dotyczy: zamówienia publicznego.
Czy zamówienie było przedmiotem ogłoszenia w Biuletynie Zamówień Publicznych: tak, numer ogłoszenia w BZP: 100245 - 2016r.
Czy w Biuletynie Zamówień Publicznych zostało zamieszczone ogłoszenie o zmianie ogłoszenia: nie.
SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY
I. 1) NAZWA I ADRES: Spółka Restrukturyzacji Kopalń S.A., ul. Strzelców Bytomskich 207, 41-914 Bytom, woj. śląskie, tel. 032 3513300, 3513301, 3513364, faks 032 3513309, -10, 3513369.
I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO: Inny: Jednoosobowa Spółka Skarbu Państwa.
SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
II.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego: Zabudowa i uruchomienie awaryjnego górniczego wyciągu szybowego w szybie Gigant w ramach modernizacji górniczych wyciągów szybowych w szybie Gigant etap I i etap II.
II.2) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane.
II.3) Określenie przedmiotu zamówienia: 1 Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje: Etap I Adaptacja szybu GIGANT do współpracy z przewoźną maszyną wyciągową w zakresie: 1. Wykonanie fundamentu przy szybie Gigant str. płn. dla przewoźnej maszyny wyciągowej B1200 DC50 o nr. fabr. 376 3 B1200 DC50P OPA 12 w oparciu o posiadany przez Zamawiającego projekt stanowiący załącznik nr 5 do SIWZ 2. Dostawa konstrukcji wsporczych dla kół linowych w oparciu o posiadany przez Zamawiającego projekt. 3. Dostawa 3 szt. kół linowych średnicy 1100m w oparciu o posiadany przez Zamawiającego projekt. Koła muszą posiadać aktualne dopuszczenie WUG. Etap II Zabudowa awaryjnego górniczego wyciągu szybowego w szybie Gigant : 1. Likwidacja elementów górniczego wyciągu szybowego szybu Gigant przedział północny w zakresie koniecznym do zabudowy wyciągu pomocniczego w przedziale północnym szybu Gigant . Likwidacji podlegają co najmniej: Naczynia wyciągowe, Zawieszenia liny nośnej i liny wyrównawczej, Liny nośne, Lina nośna, Lina wyrównawcza, Koła linowe, Elementy stacji nawrotu liny wyrównawczej dla przedziału północnego 2. Przystosowanie wieży szybu Gigant do zabudowy wyciągu pomocniczego zgodnie z projektem pt. Przystosowanie poziomu plus 40,58m wieży szybowej szybu Gigant przedział N rejon Pstrowski dla posadowienia konstrukcji wsporczej kół linowych 3. Dostawa elementów złącznych do montażu konstrukcji 4. Montaż konstrukcji wsporczych kół linowych 5. Montaż kół linowych 6. Zabezpieczenie antykorozyjne zabudowanych konstrukcji stalowych. 7. Zabudowa pomostu do wysiadania załogi na poz.825m. 8. Montaż wszystkich niezbędnych elementów i uruchomienie kompletnego górniczego wyciągu szybowego tj. wykonanie prac montażowych i rozruchowych maszyny wyciągowej wraz z urządzeniami sygnalizacji i łączności szybowej w zakresie umożliwiającym wystąpienie do Dyrektora SUG o wydanie pozwolenia na eksploatację lub ruch próbny. Montowany wyciąg szybowy ma się składać z posiadanych przez Zamawiającego następujących elementów wyciągu szybowego: Przewoźna maszyna wyciągowa B1200 DC50 o nr. fabr. 376 3 B1200 DC50P OPA 12 z liną nośną, znak dop. GM61 14 Zawieszenie naczynia wyciągowego znak dop. GM85 11,Naczynie wyciągowe znak dop. GM8514. Sygnalizacja i łączność szybowa wraz z urządzeniami w maszynie wyciągowej i naczyniu wyciągowym znak dop. GE20 14. 9. Wykonanie wszystkich niezbędnych pomiarów, badań oraz sporządzenie protokołów i kart regulacji wymaganych obowiązującymi normami i przepisami dla instalowanych elementów wyciągu oraz maszyny wyciągowej i urządzeń sygnalizacji i łączności. 10. Wykonanie wszelkich dokumentacji niezbędnych do uruchomienia górniczego wyciągu szybowego w szybie Gigant zgodnie z obowiązującymi przepisami w tym zakresie. 11. Likwidacja prowadników łącznie z prowadnikami zgrubionymi z przedziału północnego szybu Gigant . Szczegółowy zakres został opisany w załączniku nr 2 do SIWZ..
II.4) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 45.22.10.00 - Roboty budowlane w zakresie budowy mostów i tuneli, szybów i kolei podziemnej .
SEKCJA III: PROCEDURA
III.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: Przetarg nieograniczony
III.2) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE
- Zamówienie dotyczy projektu/programu finansowanego ze środków Unii Europejskiej: nie
SEKCJA IV: UDZIELENIE ZAMÓWIENIA
IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: 22.08.2016.
IV.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT: 1.
IV.3) LICZBA ODRZUCONYCH OFERT: 0.
IV.4) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:
- Konsorcjum firm: OPA -ROW Sp.z o.o., ul. Rymera 40 c, 44-270 Rybnik, kraj/woj. śląskie.
- KOPEX - Przedsiębiorstwo Budowy Szybów S.A., ul. Katowicka 18, 41-900 Bytom, kraj/woj. śląskie.
- Zakład Robót Górniczych GÓRREM Sp. z o.o.Sp.k, ul. ks. Ludwika Tunkla 120, 41-707 Ruda Śląska, kraj/woj. śląskie.
IV.5) Szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT): 2388824,61 PLN.
IV.6) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ
Cena wybranej oferty: 2915100,00
Oferta z najniższą ceną: 2915100,00 / Oferta z najwyższą ceną: 2915100,00
Waluta: PLN .
INNE PRZETARGI Z BYTOMIA
- "Wykonanie wiat śmietnikowych dla budynków mieszkalnych w Sosnowcu będących wyłączną własnością Spółki Restrukturyzacji Kopalń S.A. Oddziału AZM" w tym: Część I- III
- Wyłonienie Wykonawcy na wykonanie robót budowlanych i konserwatorskich dla Inwestycji pn."Modernizacja infrastruktury Muzeum Górnośląskiego w Bytomiu" finansowanego z FE SL 2021-2027 RSO4.6.
- Dostawa pomocy dydaktycznych dla bytomskich przedszkoli - edycja 2.
- Dostawa w formie leasingu operacyjnego fabrycznie nowego samochodu osobowego
- Ogród zmysłów, zabaw i pomysłów w Przedszkolu Miejskim nr 59 w Bytomiu
- "Dostawa wyrobów hutniczych dla Spółki Restrukturyzacji Kopalń S.A. Oddział CZOK w tym: Część I: Dostawa blach, Część II: Dostawa kształtowników stalowych."
więcej: przetargi w Bytomiu »
PRZETARGI Z PODOBNEJ KATEGORII
- Remont zejścia wzdłuż nasypu drogowego w m. Pyzdry DW 442"
- "Przywrócenie parametrów użytkowych obiektów inżynierskich w ciągu drogi wojewódzkiej nr 419 w m. Branice Zamek - po powodzi w km 16+000 i 16+080"
- Wymiana warstw nawierzchniowych w strefach dylatacji palczastych estakady E-3 i mostu M-4 w ciągu drogi krajowej nr 90 przez rzekę Wisłę k. Kwidzyna
- Remont nawierzchni dojazdów i mostu w ciągu drogi wojewódzkiej nr 180 w m. Biernatowo
- Przebudowa placu manewrowego przy ul. Wyszyńskiego w Głuchołazach oraz budowa ścieżki pieszo-rowerowej w miejscowości Bodzanów, w ramach w systemie zaprojektuj i wybuduj
- Odbudowa mostu na rzece Włodzica w m. Ludwikowice Kłodzkie w gminie Nowa Ruda, z dz. nr 81/2, do dz. nr 120/2
więcej: Roboty budowlane w zakresie budowy mostów i tuneli, szybów i kolei podziemnej »
Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Treść ogłoszenia widoczna na eGospodarka.pl jest zgodna z treścią tegoż ogłoszenia dostępną w BZP w dniu publikacji. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.