Ten przetarg został już zakończony. Zobacz wynik tego przetargu
Ogłoszenie z dnia 2008-08-07
Jedlińsk: Dowóz i odwóz uczniów do szkół na terenie gminy Jedlińsk w roku szkolnym 2008/2009
Numer ogłoszenia: 184419 - 2008; data zamieszczenia: 07.08.2008
OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU - usługi
Zamieszczanie ogłoszenia: obowiązkowe.
Ogłoszenie dotyczy: zamówienia publicznego.
SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY
I. 1) NAZWA I ADRES: Gminny Zespół Ekonomiczno-Administracyjny Szkół, ul. Marii Konopnickiej 2, 26-660 Jedlińsk, woj. mazowieckie, tel. 048 3213115, fax 048 3213150.
I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO: Administracja samorządowa.
SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
II.1) OPIS
II.1.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego: Dowóz i odwóz uczniów do szkół na terenie gminy Jedlińsk w roku szkolnym 2008/2009.
II.1.2) Rodzaj zamówienia: usługi.
II.1.3) Określenie przedmiotu oraz wielkości lub zakresu zamówienia: Dowóz i odwóz uczniów z terenu gminy Jedlińsk dotyczy szkół: Publicznego Gimnazjum w Jedlińsku, Publicznej Szkoły Podstawowej w Jedlińsku, Publicznej Szkoły Podstawowej w Ludwikowie, Publicznego Gimnazjum w Wierzchowinach, Zespołu Szkół Publicznych we Wsoli .
II.1.4) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): Oryginalny kod CPV: 60.11.31.00 - Usługi transportowe świadczone przy użyciu autobusów szkolnych Kod CPV wg słownika 2008: 60.13.00.00 - (1) Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób .
II.1.5) Czy dopuszcza się złożenie oferty częściowej: Tak, ilość części: 5.
II.1.6) Czy dopuszcza się złożenie oferty wariantowej: Nie.
II.2) CZAS TRWANIA ZAMÓWIENIA LUB TERMIN WYKONANIA: data zakończenia: 19.06.2009.
SEKCJA III: INFORMACJE O CHARAKTERZE PRAWNYM, EKONOMICZNYM, FINANSOWYM I TECHNICZNYM
III.1) WARUNKI DOTYCZĄCE ZAMÓWIENIA
III.2) WARUNKI UDZIAŁU
- Opis warunków udziału w postępowaniu oraz opis sposobu dokonywania oceny spełniania tych warunków: Wykonawcy winni spełniać warunki: a/ określone w art.22 ust.1 ustawy Prawo zamówień publicznych, b/ określone w art.24 ust.1i 2 w/w ustawy.
- Informacja o oświadczeniach i dokumentach, jakie mają dostarczyć wykonawcy w celu potwierdzenia spełniania warunków udziału w postępowaniu: Oświadczenie, o którym mowa w specyfikacji zgodnie z art. 22 ust. 1 ustawy prawo zamówień publicznych / załącznik Nr 2 do SIWZ /, b.aktualny odpis z właściwego rejestru lub aktualne zaświadczenie o wpisie do ewidencji działalności gospodarczej (wystawione nie wcześniej niż 6 miesięcy przed upływem terminu składania ofert), c.koncesję lub zezwolenie na wykonywanie krajowego drogowego przewozu osób, d.zaświadczenie z właściwego Urzędu Skarbowego oraz z właściwego oddziału ZUS potwierdzające odpowiednio, że wykonawca nie zalega z opłacaniem podatków, opłat oraz składek na ubezpieczenie zdrowotne lub społeczne (wystawione nie wcześniej niż 3 miesiące przed upływem terminu składania ofert), e.aktualnej informacji z Krajowego Rejestru Karnego w zakresie określonym w art. 24 ust. 1 pkt 4-9 Prawo zamówień publicznych (wystawionej nie wcześniej niż 6 miesięcy przed upływem terminu składania ofert), f.krótki opis posiadanej bazy transportowej z uwzględnieniem liczby miejsc w autobusie,
SEKCJA IV: PROCEDURA
IV.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA
IV.1.1) Tryb udzielenia zamówienia: przetarg nieograniczony.
IV.2) KRYTERIA OCENY OFERT
IV.2.1) Kryteria oceny ofert: najniższa cena.
IV.2.2) Wykorzystana będzie aukcja elektroniczna: Nie.
IV.3) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE
IV.3.1) Adres strony internetowej, na której dostępna jest specyfikacja istotnych warunków zamówienia: www.jedlinsk.pl
Specyfikację istotnych warunków zamówienia można uzyskać pod adresem: Gminny Zespół Ekonomiczno - Administracyjny Szkół w Jedlińsku, ul. M. Konopnickiej 2, 26-660 Jedlińsk.
IV.3.4) Termin składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu lub ofert: 18.08.2008 godzina 10:00, miejsce: Gminny Zespół Ekonomiczno - Administracyjny Szkół w Jedlińsku, ul. M. Konopnickiej 2,26-660 Jedlińsk.
IV.3.5) Termin związania ofertą: okres w dniach: 30 (od ostatecznego terminu składania ofert).
ZAŁĄCZNIK I - INFORMACJE DOTYCZĄCE OFERT CZĘŚCIOWYCH
CZĘŚĆ Nr: 1 NAZWA: Dowóz uczniów do ZSP we Wsoli z miejscowości: Wielogóra, Klwaty, Kamińsk i Piastów..
- 1) Krótki opis ze wskazaniem wielkości lub zakresu zamówienia: Usługa będzie polegała na dowozie uczniów do Zespołu Szkół Publicznych we Wsoli z miejscowości: Wielogóra, Klwaty, Kamińsk i Piastowa. Dowóz będzie obejmował poranny dojazd uczniów do szkoły na godz. 7.20 - 7.30 oraz odwóz uczniów w godz. 12.45 i 14.45..
- 2) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 60.11.31.00-4.
- 3) Czas trwania lub termin wykonania: Zakończenie: 19.06.2009.
- 4) Kryteria oceny ofert: najniższa cena.
CZĘŚĆ Nr: 2 NAZWA: Dowóz uczniów do ZSP w Wierzchowinach z miejscowości: Bierwce..
- 1) Krótki opis ze wskazaniem wielkości lub zakresu zamówienia: Usługa będzie polegała na dowozie uczniów do Publicznego Gimnazjum w Wierzchowinach z miejscowości: Bierwce. Dowóz będzie obejmował poranny dojazd uczniów do szkoły na godz.8.35 oraz odwóz uczniów o godz. 14.35. ..
- 2) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 60.11.31.00-4.
- 3) Czas trwania lub termin wykonania: Zakończenie: 19.06.2009.
- 4) Kryteria oceny ofert: najniższa cena.
CZĘŚĆ Nr: 3 NAZWA: Dowóz uczniów do PG w Jedlińsku z miejscowości: Kępiny, Mokrosęk, Narty, Ludwików, Gutów..
- 1) Krótki opis ze wskazaniem wielkości lub zakresu zamówienia: Usługa będzie polegała na dowozie uczniów do Publicznego Gimnazjum w Jedlińsku z miejscowości: Kępiny, Mokrosęk, Narty, Ludwików, Gutów. Dowóz będzie obejmował poranny dojazd uczniów do szkoły na godz.7.45 oraz odwóz uczniów o godz. 14.30,15.30..
- 2) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 60.11.31.00-4.
- 3) Czas trwania lub termin wykonania: Zakończenie: 19.06.2009.
- 4) Kryteria oceny ofert: najniższa cena.
CZĘŚĆ Nr: 4 NAZWA: Dowóz uczniów do PG i PSP w Jedlińsku z miejscowości: Jankowice, Górna Wola, Gutów, Bród..
- 1) Krótki opis ze wskazaniem wielkości lub zakresu zamówienia: Usługa będzie polegała na dowozie uczniów do Publicznego Gimnazjum w Jedlińsku i Publicznej Szkoły Podstawowej w Jedlińsku z miejscowości: Jankowice, Górna Wola, Bród. Dowóz będzie obejmował poranny dojazd uczniów do szkół: na godz. 7.50 oraz odwóz uczniów o godz. 13.45 ,15.15..
- 2) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 60.11.31.00-4.
- 3) Czas trwania lub termin wykonania: Zakończenie: 19.06.2009.
- 4) Kryteria oceny ofert: najniższa cena.
CZĘŚĆ Nr: 5 NAZWA: Dowóz uczniów do PSP w Ludwikowie z miejscowości: Jankowice, Górna Wola, Gutów..
- 1) Krótki opis ze wskazaniem wielkości lub zakresu zamówienia: Usługa będzie polegała na dowozie uczniów do Publicznej Szkoły Podstawowej w Ludwikowie z miejscowości Jankowice, Górna Wola, Gutów. Dowóz będzie obejmował poranny dojazd uczniów do szkoły: na godz. 7.35 oraz odwóz uczniów o godz. 13.45..
- 2) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 60.11.31.00-4.
- 3) Czas trwania lub termin wykonania: Zakończenie: 19.06.2009.
- 4) Kryteria oceny ofert: najniższa cena.
INNE PRZETARGI JEDLIŃSK
więcej: przetargi JEDLIŃSK »
PRZETARGI Z PODOBNEJ KATEGORII
- Dowożenie uczniów z terenu Gminy Bargłów Kościelny do szkół
- DOWOŻENIE I ODWOŻENIE NA TRENINGI SPORTOWE UCZNIÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ MISTRZOSTWA SPORTOWEGO IM. KS. J. SZAFRANKA W BYTOMIU OD 07-01-2026 DO 25-06-2026
- Przewóz uczestników do Dziennego Domu Pomocy w Śliwicach
- Dowóz dzieci niepełnosprawnych do placówek oświatowych od 02.01.2026 r. do 31.12.2026 r.
- Świadczenie usługi transportowej w 2026 roku
- DOWÓZ I ODWÓZ UCZESTNIKÓW DZIENNEGO DOMU POMOCY W DĘBIAKACH W GMINIE TUSZÓW NARODOWY W RAMACH PROJEKTU PN. "SŁONECZNA JESIEŃ ŻYCIA IV"
więcej: (1) Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób »
Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Treść ogłoszenia widoczna na eGospodarka.pl jest zgodna z treścią tegoż ogłoszenia dostępną w BZP w dniu publikacji. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.





