To jest wynik przetargu. Zobacz także treść przetargu, którego dotyczy to ogłoszenie
Ogłoszenie z dnia 2012-08-27
Kraków: Dostawa aparatury laboratoryjnej dla Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie - 6 zadania.
Numer ogłoszenia: 184211 - 2012; data zamieszczenia: 27.08.2012
OGŁOSZENIE O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA - Dostawy
Zamieszczanie ogłoszenia: obowiązkowe.
Ogłoszenie dotyczy: zamówienia publicznego.
Czy zamówienie było przedmiotem ogłoszenia w Biuletynie Zamówień Publicznych: tak, numer ogłoszenia w BZP: 149639 - 2012r.
Czy w Biuletynie Zamówień Publicznych zostało zamieszczone ogłoszenie o zmianie ogłoszenia: nie.
SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY
I. 1) NAZWA I ADRES: Uniwersytet Ekonomiczny, ul. Rakowicka 27, 31-510 Kraków, woj. małopolskie, tel. (012) 293-53-85, faks (012) 293-58-98.
I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO: Uczelnia publiczna.
SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
II.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego: Dostawa aparatury laboratoryjnej dla Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie - 6 zadania..
II.2) Rodzaj zamówienia: Dostawy.
II.3) Określenie przedmiotu zamówienia: Przedmiotem zamówienia jest: Zadania od nr 1 do nr 6. Dostawa aparatury laboratoryjnej wraz z wyposażeniem w ilości i o parametrach zgodnych ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia dla zadań od nr 1 do nr 6. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera specyfikacja techniczna - zał. nr 6 do Siwz. CPV: 38000000-5..
II.4) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 38.00.00.00-5.
SEKCJA III: PROCEDURA
III.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: Przetarg nieograniczony
III.2) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE
- Zamówienie dotyczy projektu/programu finansowanego ze środków Unii Europejskiej: nie
SEKCJA IV: UDZIELENIE ZAMÓWIENIA
Część NR: 4
Nazwa: Zadanie nr 4
IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: 27.08.2012.
IV.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT: 1.
IV.3) LICZBA ODRZUCONYCH OFERT: 0.
IV.4) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:
- DANLAB Danuta Katryńska, ul. Elewatorska 11/1, 15-620 Białystok, kraj/woj. podlaskie.
IV.5) Szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT): 10000,00 PLN.
IV.6) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ
Cena wybranej oferty: 15778,80
Oferta z najniższą ceną: 15778,80 / Oferta z najwyższą ceną: 15778,80
Waluta: PLN.
INNE PRZETARGI Z KRAKOWA
- KR-01/26/25, Utrzymanie czystości budynków Instytutu Zootechniki - Państwowego Instytutu Badawczego
- Dostawy artykułów mrożonych - ZP-35/25
- Zestaw ewaluacyjny z czujnikiem zdarzeniowym - KC-DE-zp.272-694/25
- Dostawa: System do wytwarzania przyrostowego elementów metalowych technologiami SLS/SLM
- Wymiana drzwi klatek schodowych w segmentach E i F budynku Wydziału Chemii Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, ul. Gronostajowa 2 na drzwi dymoszczelne.
- "Adaptacja pomieszczeń dla apteki szpitalnej w budynku Szpitala Specjalistycznego im. J. Dietla w Krakowie przy ul. Skarbowej 1" w formule "zaprojektuj i wybuduj""
więcej: przetargi w Krakowie »
PRZETARGI Z PODOBNEJ KATEGORII
- Zakup wyposażenia biurowego stanowiska Ekodoradcy " w ramach projektu pn. "Mazowsze bez smogu"
- Dostawa sprzętu laboratoryjnego.
- Jednorazową dostawę odczynników i materiałów pomocniczych, znak sprawy: DZP-23/154/25.
- Dostawa kamery termowizyjnej wraz z akcesoriami, oprogramowaniem, przeprowadzeniem szkolenia oraz dostawa laserowego czujnika drgań wraz z zestawem niezbędnych akcesoriów
- Dostawa elektropolerki metalograficznej - KC-DE-zp.272-677/25
- "Dostawa aparatury i wyposażenia pomocniczego dla Działu Laboratoryjnego WSSE we Wrocławiu (8 części)"
więcej: Sprzęt laboratoryjny, optyczny i precyzyjny (z wyjątkiem szklanego) »
Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Treść ogłoszenia widoczna na eGospodarka.pl jest zgodna z treścią tegoż ogłoszenia dostępną w BZP w dniu publikacji. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.





