To jest wynik przetargu. Zobacz także treść przetargu, którego dotyczy to ogłoszenie
Ogłoszenie z dnia 2015-12-11
Giżycko: DOSTAWA OLEJÓW I TŁUSZCZÓW ROŚLINNYCH NA RZECZ 24 WOJSKOWEGO ODDZIAŁU GOSPODARCZEGO W 2016 ROKU
Numer ogłoszenia: 183595 - 2015; data zamieszczenia: 11.12.2015
OGŁOSZENIE O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA - Dostawy
Zamieszczanie ogłoszenia: obowiązkowe.
Ogłoszenie dotyczy: zamówienia publicznego.
Czy zamówienie było przedmiotem ogłoszenia w Biuletynie Zamówień Publicznych: tak, numer ogłoszenia w BZP: 296982 - 2015r.
Czy w Biuletynie Zamówień Publicznych zostało zamieszczone ogłoszenie o zmianie ogłoszenia: nie.
SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY
I. 1) NAZWA I ADRES: 24 Wojskowy Oddział Gospodarczy, ul. Nowowiejska 20, 11-500 Giżycko, woj. warmińsko-mazurskie, tel. 261 335 922, faks 261 335 641.
I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO: Inny: Jednostka Wojskowa.
SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
II.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego: DOSTAWA OLEJÓW I TŁUSZCZÓW ROŚLINNYCH NA RZECZ 24 WOJSKOWEGO ODDZIAŁU GOSPODARCZEGO W 2016 ROKU.
II.2) Rodzaj zamówienia: Dostawy.
II.3) Określenie przedmiotu zamówienia: 1.Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa olejów i tłuszczów roślinnych do jednostek wojskowych, w asortymencie oraz ilościach ujętych poniżej. ZAMÓWIENIE PODSTAWOWE Olej rzepakowy w łącznej ilości 4000 l. Oliwa z oliwek w łącznej ilości 72 l. Olej słonecznikowy w łącznej ilości 2160 l. Mix tłuszczowy jednoporcjowy w łącznej ilości 5420 kg. Margaryna w łącznej ilości 4000 kg. 2.Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówienia w ramach opcji, w okresie obowiązywania umowy, poprzez rozszerzenie zamówienia podstawowego o dodatkowe zamówienie opcjonalne, którego treść i maksymalny zakres zostały określone poniżej. ZAMÓWIENIE OPCJONALNE Olej rzepakowy w łącznej ilości 1000 l. Oliwa z oliwek w łącznej ilości 18 l. Olej słonecznikowy w łącznej ilości 540 l. Mix tłuszczowy jednoporcjowy w łącznej ilości 1355 kg. Margaryna w łącznej ilości 1000 kg. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w załączniku nr 1 do SIWZ. 4. Przedmiot zamówienia winien być dostarczany do poszczególnych odbiorców, w ilościach i asortymencie określonych w SIWZ.
II.4) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 15.41.22.00 - Tłuszcze roślinne 15.41.11.00 - Olej roślinny .
SEKCJA III: PROCEDURA
III.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: Przetarg nieograniczony
III.2) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE
- Zamówienie dotyczy projektu/programu finansowanego ze środków Unii Europejskiej: nie
SEKCJA IV: UDZIELENIE ZAMÓWIENIA
IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: 11.12.2015.
IV.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT: 3.
IV.3) LICZBA ODRZUCONYCH OFERT: 0.
IV.4) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:
- Mona - Kontra Spółka z o. o., ul. Majora Hubala 6, 16-400 Suwałki, kraj/woj. warmińsko-mazurskie.
IV.5) Szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT): 145263,20 PLN.
IV.6) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ
Cena wybranej oferty: 153514,73
Oferta z najniższą ceną: 153514,73 / Oferta z najwyższą ceną: 170182,95
Waluta: PLN .
INNE PRZETARGI Z GIŻYCKA
- Remont budynków magazynowych nr 24, 25 i 26 w kompleksie wojskowym w Gołdapi
- Remont i dostosowanie budynku koszarowego nr 8 w kompleksie wojskowym w Węgorzewie do aktualnych przepisów p. pożarowych wraz z adaptacją poddasza w systemie "zaprojektuj i wykonaj".
- Dostawa energii elektrycznej do COS-OPO w Giżycku
- Usługa w zakresie konserwacji i naprawy urządzeń do wykrywania gazu zainstalowanych w budynkach na terenie kompleksów wojskowych administrowanych prze 24 WOG.
- Przebudowa drogi powiatowej nr 1740N na odcinku Lipowo-Grądzkie w km od 2+200 do km 3+020
- Zakup i dostawa mebli do gabinetów nauczycieli specjalistów oraz mebli szkolnych i sensorycznych do pomieszczeń I LO w Giżycku. Interreg VI A Litwa-Polska 2021-2027.
więcej: przetargi w Giżycku »
Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Treść ogłoszenia widoczna na eGospodarka.pl jest zgodna z treścią tegoż ogłoszenia dostępną w BZP w dniu publikacji. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.





