eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

eGospodarka.plPrzetargiPrzetargi ToruńDostawa sprzętu komputerowego wraz z oprogramowaniem, serwera i drukarek.

To jest wynik przetargu. Zobacz także treść przetargu, którego dotyczy to ogłoszenie



Ogłoszenie z dnia 2010-06-25

Toruń: Dostawa sprzętu komputerowego wraz z oprogramowaniem, serwera i drukarek.
Numer ogłoszenia: 182804 - 2010; data zamieszczenia: 25.06.2010
OGŁOSZENIE O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA - Dostawy

Zamieszczanie ogłoszenia: obowiązkowe.

Ogłoszenie dotyczy: zamówienia publicznego.

Czy zamówienie było przedmiotem ogłoszenia w Biuletynie Zamówień Publicznych: tak, numer ogłoszenia w BZP: 120844 - 2010r.

Czy w Biuletynie Zamówień Publicznych zostało zamieszczone ogłoszenie o zmianie ogłoszenia: tak.

SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY

I. 1) NAZWA I ADRES: Instytut Inżynierii Materiałów Polimerowych i Barwników, Ul. M. Skłodowskiej - Curie 55, 87-100 Toruń, woj. kujawsko-pomorskie, tel. 056 6500044 w.149, 123, faks 056 6500333.

I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO: Inny: Jednostka badawczo-rozwojowa.

SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

II.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego: Dostawa sprzętu komputerowego wraz z oprogramowaniem, serwera i drukarek..

II.2) Rodzaj zamówienia: Dostawy.

II.3) Określenie przedmiotu zamówienia: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa w tym, instalacja i uruchomienie sprzętu komputerowego i oprogramowania zwanego dalej sprzętem lub sprzętem komputerowym do Instytutu Inżynierii Materiałów Polimerowych i Barwników w Toruniu oraz do Oddziału Zamiejscowego w Piastowie zgodnie z podziałem na części (zadania). Część 1 (Toruń) - rozbudowa serwerowni (serwer DELL R210 z oprogramowaniem - 1szt, serwer DELL R410 - 1szt, szafa serwerowa - 1szt) Część 2 (Piastów) - komputer stacjonarny z oprogramowaniem - 4szt, monitor - 5szt, notebooki - 2szt, drukarka atramentowa - 1szt, urządzenie wielofunkcyjne atramentowe - 3szt Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (specyfikację techniczną) zawiera załącznik nr 1 do SIWZ. 2. Oferowany sprzęt musi być fabrycznie nowy i objęty co najmniej co najmniej 24 miesięczną gwarancją dla części 2 i 36 miesięcznym okresem gwarancji dla części 1 3. Całe oprogramowanie powinno być dostarczone wraz z właściwymi certyfikatami legalności, w formie stosowanej przez producenta. 4. Całość sprzętu objętego niniejszym zamówieniem musi spełniać wymogi normy CE. 5. Ilekroć w niniejszej SIWZ przedmiot zamówienia jest opisany ze wskazaniem znaków towarowych lub pochodzenia to przyjmuje się, że wskazaniom takim towarzyszą wyrazy lub równoważne. Zamawiający opisując przedmiot zamówienia za pomocą znaków towarowych wskazuje tym samym parametry techniczne i jakościowe wymaganego towaru. Towary równoważne to artykuły porównywalne jakościowo, charakteryzujące się takimi samymi lub lepszymi parametrami i właściwościami. W przypadku zaoferowania towarów równoważnych wobec typu towaru określonego przez Zamawiającego w załączniku nr 1 do SIWZ, Wykonawca zobowiązany jest wykazać równoważność poprzez zestawienie parametrów towaru opisanego przez Zamawiającego i oferowanego przez Wykonawcę oraz załączyć specyfikacje techniczne lub inne dokumenty pochodzące od producentów tych towarów lub ich części pod rygorem odrzucenia oferty. 6. Spełnienie przez oferowany sprzęt komputerowy wymagań określonych przez Zamawiającego dokonywana będzie na podstawie wypełnionego przez Wykonawcę załącznika nr 1 do SIWZ zawierającego opis oferowanego sprzętu z zastrzeżeniem ust. 5.

II.4) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 30.21.31.00 - Komputery przenośne 48.82.20.00 - Serwery komputerowe 48.62.40.00 - Pakiety oprogramowania dla systemów operacyjnych komputerów osobistych (PC) .

SEKCJA III: PROCEDURA

III.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: Przetarg nieograniczony

III.2) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE

  • Zamówienie dotyczy projektu/programu finansowanego ze środków Unii Europejskiej: nie

SEKCJA IV: UDZIELENIE ZAMÓWIENIA

Część NR: 1   

Nazwa: Część 1 (Toruń)

IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: 17.06.2010.

IV.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT: 3.

IV.3) LICZBA ODRZUCONYCH OFERT: 0.

IV.4) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:

  • Vescom Wiktor Wesołowski, ul. Cebertowicza 52, 91-164 Łódź, kraj/woj. łódzkie.

IV.5) Szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT): 27500,00 PLN.

IV.6) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ

  • Cena wybranej oferty: 23907,33

  • Oferta z najniższą ceną: 23907,33 / Oferta z najwyższą ceną: 34100,00

  • Waluta: PLN.

Podziel się

Poleć ten przetarg znajomemu poleć

Wydrukuj przetarg drukuj

Dodaj ten przetarg do obserwowanych obserwuj








Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Treść ogłoszenia widoczna na eGospodarka.pl jest zgodna z treścią tegoż ogłoszenia dostępną w BZP w dniu publikacji. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.


Jeśli chcesz dodać ogłoszenie do serwisu, zapoznaj się z naszą ofertą:

chcę zamieszczać ogłoszenia

Dodaj swoje pytanie

Najnowsze orzeczenia

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.