To jest wynik przetargu. Zobacz także treść przetargu, którego dotyczy to ogłoszenie
Ogłoszenie z dnia 2013-04-29
Rzeszów: Usługa w zakresie przeglądów, napraw i konserwacji samochodów służbowych eksploatowanych w Podkarpackim Oddziale Regionalnym wraz z wymianą niezbędnych części zamiennych.
Numer ogłoszenia: 171650 - 2013; data zamieszczenia: 29.04.2013
OGŁOSZENIE O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA - Usługi
Zamieszczanie ogłoszenia: obowiązkowe.
Ogłoszenie dotyczy: zamówienia publicznego.
Czy zamówienie było przedmiotem ogłoszenia w Biuletynie Zamówień Publicznych: tak, numer ogłoszenia w BZP: 85812 - 2013r.
Czy w Biuletynie Zamówień Publicznych zostało zamieszczone ogłoszenie o zmianie ogłoszenia: nie.
SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY
I. 1) NAZWA I ADRES: Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa Podkarpacki Oddział Regionalny, al. Tadeusza Rejtana 36, 35-310 Rzeszów, woj. podkarpackie, tel. 17 8756001, faks 17 8642550.
I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO: Inny: Agencja Wykonawcza.
SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
II.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego: Usługa w zakresie przeglądów, napraw i konserwacji samochodów służbowych eksploatowanych w Podkarpackim Oddziale Regionalnym wraz z wymianą niezbędnych części zamiennych..
II.2) Rodzaj zamówienia: Usługi.
II.3) Określenie przedmiotu zamówienia: 1) Część nr I - Usługa w zakresie naprawy, konserwacji i przeglądów samochodów marki Dacia Duster; 12 sztuk, 2) Część nr II - Usługa w zakresie naprawy, konserwacji i przeglądów samochodów marki Suzuki SX4 oraz Suzuki Jimny; 15 sztuk, 3) Część nr III - Usługa w zakresie naprawy, konserwacji i przeglądów samochodów marki Skoda Octavia, Fiat Sedici, Fiat Panda, Chevrolet Lacetti - łącznie 7 sztuk i przyczepka towarowa - 1 sztuka, a także od dnia 4 sierpnia 2013 r. Dacia Duster - 3 sztuki oraz od dnia 18 grudnia 2013 r. Dacia Duster - 9 sztuk. (INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ Rozdział IV.6 Ogłoszenia o udzieleniu zamówienia - została określona w pkt zgodnie z kryteriami oceny ofert określonymi w rodziale XIII SIWZ).
II.4) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 50.11.00.00 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji pojazdów silnikowych i podobnego sprzętu oraz podobne usługi 34.30.00.00 - Części i akcesoria do pojazdów i silników do nich 34.35.11.00 - Opony do pojazdów silnikowych .
SEKCJA III: PROCEDURA
III.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: Przetarg nieograniczony
III.2) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE
- Zamówienie dotyczy projektu/programu finansowanego ze środków Unii Europejskiej: nie
SEKCJA IV: UDZIELENIE ZAMÓWIENIA
Część NR: 1
Nazwa: Usługa w zakresie naprawy, konserwacji i przeglądów samochodów marki Dacia Duster - 12 sztuk.
IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: 08.04.2013.
IV.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT: 1.
IV.3) LICZBA ODRZUCONYCH OFERT: 0.
IV.4) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:
- Zodiac Witold Gut Sp. z o.o., Ładna 82B, 33-156 Skrzyszów, kraj/woj. małopolskie.
IV.5) Szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT): 35772,36 PLN.
IV.6) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ
Cena wybranej oferty: 100,00
Oferta z najniższą ceną: 100,00 / Oferta z najwyższą ceną: 100,00
Waluta: PLN.
Część NR: 2
Nazwa: Usługa w zakresie naprawy, konserwacji i przeglądów samochodów marki Suzuki SX4 oraz Suzuki Jimny - 15 sztuk
IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: 08.04.2013.
IV.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT: 1.
IV.3) LICZBA ODRZUCONYCH OFERT: 0.
IV.4) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:
- AUTO JAKUBOWSCY Sp. J., Świlcza 146i, 36-072 Świlcza, kraj/woj. podkarpackie.
IV.5) Szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT): 55284,55 PLN.
IV.6) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ
Cena wybranej oferty: 100,00
Oferta z najniższą ceną: 100,00 / Oferta z najwyższą ceną: 100,00
Waluta: PLN.
Część NR: 3
Nazwa: Usługa w zakresie naprawy, konserwacji i przeglądów samochodów marki Skoda Octavia, Fiat Sedici, Fiat Panda, Chevrolet Lacetti - łącznie 7 sztuk i przyczepka towarowa - 1 sztuka, a także od dnia 4 sierpnia 2013 r. Dacia Duster - 3 sztuki oraz od dnia 18 grudnia 2013 r. Dacia Duster - 9 sztuk
IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: 08.04.2013.
IV.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT: 5.
IV.3) LICZBA ODRZUCONYCH OFERT: 0.
IV.4) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:
dane rejestrowe
i kontaktowe firmy
"MAREK WŁOCH I S-KA" SP. Z O.O.
jakie przetargi wygrała firma
"MAREK WŁOCH I S-KA" SP. Z O.O.
- Marek Włoch Sp. z o.o., ul. Tkaczowa 121, 36-040 Boguchwała, kraj/woj. podkarpackie.
IV.5) Szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT): 39024,39 PLN.
IV.6) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ
Cena wybranej oferty: 92,73
Oferta z najniższą ceną: 92,73 / Oferta z najwyższą ceną: 38,33
Waluta: PLN.
INNE PRZETARGI Z RZESZOWA
- Sprzedaż i dostawa agaru bakteriologicznego dla Wydziału Biotechnologii
- Sprzedaż i dostawa sprzętu komputerowego w ramach zadania: Poprawa warunków realizacji kształcenia zawodowego w Zespole Szkół Technicznych w Rzeszowie
- Sprzedaż wraz z dostarczeniem lodówek oraz czajników
- Dostawa sprzętu informatycznego.
- Sprzedaż wraz z dostarczeniem drobnych materiałów laboratoryjnych na potrzeby realizacji zajęć z fizykoterapii
- Remont i konserwacja konstrukcji dachu budynku Zespołu Szkół Ekonomicznych w Rzeszowie wraz z robotami towarzyszącymi
więcej: przetargi w Rzeszowie »
PRZETARGI Z PODOBNEJ KATEGORII
- Naprawy i konserwacje ambulansów medycznych
- Obsługa techniczna samochodów służbowych
- Dostawa i montaż fabrycznie nowych opon do samochodów ciężarowych, osobowych i dostawczych dla bazy technicznej w PGK "Saniko" Sp. z o.o. we Włocławku z podziałem na trzy części/zadania
- Usługi serwisowe pojazdów Szpitala Powiatu Bytowskiego Sp. z o.o. ZP20/2025
- Dostawa technicznych środków materiałowych (TŚM ), ogumienia oraz materiałów eksploatacyjnych do sprzętu wojskowego dla 6 WOG Ustka w 2025 roku.
- Zadanie nr 3 -Dostawa opon zimowych do pojazdów służbowych dla KWP w Opolu
Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Treść ogłoszenia widoczna na eGospodarka.pl jest zgodna z treścią tegoż ogłoszenia dostępną w BZP w dniu publikacji. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.