Ten przetarg został już zakończony. Zobacz wynik tego przetargu
Ogłoszenie z dnia 2011-06-20
Świdwin: Szkolenia i kursy w ramach projektu Samodzielność zobowiązuje w roku 2011 - 13 zadań
Numer ogłoszenia: 164728 - 2011; data zamieszczenia: 20.06.2011
OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU - usługi
Zamieszczanie ogłoszenia: obowiązkowe.
Ogłoszenie dotyczy: zamówienia publicznego.
SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY
I. 1) NAZWA I ADRES: Powiat Świdwiński , ul. Mieszka I 16, 78-300 Świdwin, woj. zachodniopomorskie, tel. 094 3650301, 3650335, faks 094 3650330.
- Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiatswidwinski.pl
I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO: Administracja samorządowa.
SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
II.1) OKREŚLENIE PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA
II.1.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego: Szkolenia i kursy w ramach projektu Samodzielność zobowiązuje w roku 2011 - 13 zadań.
II.1.2) Rodzaj zamówienia: usługi.
II.1.3) Określenie przedmiotu oraz wielkości lub zakresu zamówienia: Przedmiotem zamówienia jest przeprowadzenie szkoleń w ramach - zadania: wg poniższych wymagań: Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych ( na każde zadanie). 1. Kurs Prawa jazdy kat. B 2. Kurs Prawa jazdy kat. B z automatyczną skrzynią biegów 3. Kurs Prawa jazdy kat. C 4. Kurs bukieciarstwa 5. Kurs catering 6. Kurs Podstawy komputera 7. Magazynier +Fakturowanie +Wózki Widłowe 8. Magazynier +Fakturowanie(postawy komputera) 9. Kurs Glazurnika 10. Kurs Pomoc Kuchenna/Kucharza 11. Kurs Usprawnienia SEP do 1 KV 12. Kurs Rękodzieła 13. Kurs Operatora Koparko-Ładowarki.
II.1.4) Czy przewiduje się udzielenie zamówień uzupełniających: tak.
- Określenie przedmiotu oraz wielkości lub zakresu zamówień uzupełniających
- Jeśli pojawią się dodatkowe środki, w wyniku oszczędności i będzie możliwość wytypowania dodatkowych osób, Zamawiający przeszkoli kolejne osoby.
II.1.5) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 80.50.00.00-9.
II.1.6) Czy dopuszcza się złożenie oferty częściowej: tak, liczba części: 13.
II.1.7) Czy dopuszcza się złożenie oferty wariantowej: nie.
II.2) CZAS TRWANIA ZAMÓWIENIA LUB TERMIN WYKONANIA: Zakończenie: 31.10.2011.
SEKCJA III: INFORMACJE O CHARAKTERZE PRAWNYM, EKONOMICZNYM, FINANSOWYM I TECHNICZNYM
III.2) ZALICZKI
- Czy przewiduje się udzielenie zaliczek na poczet wykonania zamówienia: nie
III.3) WARUNKI UDZIAŁU W POSTĘPOWANIU ORAZ OPIS SPOSOBU DOKONYWANIA OCENY SPEŁNIANIA TYCH WARUNKÓW
III. 3.1) Uprawnienia do wykonywania określonej działalności lub czynności, jeżeli przepisy prawa nakładają obowiązek ich posiadania
Opis sposobu dokonywania oceny spełniania tego warunku
Na podstawie oświadczenia (załącznik nr 2 do SIWZ)
III.3.2) Wiedza i doświadczenie
Opis sposobu dokonywania oceny spełniania tego warunku
Wymagania szczegółowe dla każdego zadania opisane w pkt. C SIWZ dla każdej części.
III.3.3) Potencjał techniczny
Opis sposobu dokonywania oceny spełniania tego warunku
Na podstawie oświadczenia (załącznik nr 2 do SIWZ)
III.3.4) Osoby zdolne do wykonania zamówienia
Opis sposobu dokonywania oceny spełniania tego warunku
Na podstawie oświadczenia (załącznik nr 2 do SIWZ)
III.3.5) Sytuacja ekonomiczna i finansowa
Opis sposobu dokonywania oceny spełniania tego warunku
Na podstawie oświadczenia (załącznik nr 2 do SIWZ)
III.4) INFORMACJA O OŚWIADCZENIACH LUB DOKUMENTACH, JAKIE MAJĄ DOSTARCZYĆ WYKONAWCY W CELU POTWIERDZENIA SPEŁNIANIA WARUNKÓW UDZIAŁU W POSTĘPOWANIU ORAZ NIEPODLEGANIA WYKLUCZENIU NA PODSTAWIE ART. 24 UST. 1 USTAWY
-
III.4.1) W zakresie wykazania spełniania przez wykonawcę warunków, o których mowa w art. 22 ust. 1 ustawy, oprócz oświadczenia o spełnieniu warunków udziału w postępowaniu, należy przedłożyć:
III.4.2) W zakresie potwierdzenia niepodlegania wykluczeniu na podstawie art. 24 ust. 1 ustawy, należy przedłożyć:
- oświadczenie o braku podstaw do wykluczenia
- aktualny odpis z właściwego rejestru, jeżeli odrębne przepisy wymagają wpisu do rejestru, w celu wykazania braku podstaw do wykluczenia w oparciu o art. 24 ust. 1 pkt 2 ustawy, wystawiony nie wcześniej niż 6 miesięcy przed upływem terminu składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo składania ofert, a w stosunku do osób fizycznych oświadczenie w zakresie art. 24 ust. 1 pkt 2 ustawy
-
III.4.3) Dokumenty podmiotów zagranicznych
Jeżeli wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania poza terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, przedkłada:
III.4.3.1) dokument wystawiony w kraju, w którym ma siedzibę lub miejsce zamieszkania potwierdzający, że:
- nie otwarto jego likwidacji ani nie ogłoszono upadłości - wystawiony nie wcześniej niż 6 miesięcy przed upływem terminu składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo składania ofert
- nie orzeczono wobec niego zakazu ubiegania się o zamówienie - wystawiony nie wcześniej niż 6 miesięcy przed upływem terminu składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo składania ofert
III.7) Czy ogranicza się możliwość ubiegania się o zamówienie publiczne tylko dla wykonawców, u których ponad 50 % pracowników stanowią osoby niepełnosprawne: nie
SEKCJA IV: PROCEDURA
IV.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA
IV.1.1) Tryb udzielenia zamówienia: przetarg nieograniczony.
IV.2) KRYTERIA OCENY OFERT
IV.2.1) Kryteria oceny ofert: najniższa cena.
IV.2.2) Czy przeprowadzona będzie aukcja elektroniczna: nie.
IV.3) ZMIANA UMOWY
Czy przewiduje się istotne zmiany postanowień zawartej umowy w stosunku do treści oferty, na podstawie której dokonano wyboru wykonawcy: tak
Dopuszczalne zmiany postanowień umowy oraz określenie warunków zmian
Zmiana warunków umowy może nastąpić, za zgodą obu stron, w formie pisemnej jeżeli z przyczyn niezależnych od Wykonawcy, Wykonawca nie będzie mógł wywiązać się z wykonania umowy w terminie (choroba uczestnika, nieobecność na kursie spowodowana wypadkami losowymi).
IV.4) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE
IV.4.1) Adres strony internetowej, na której jest dostępna specyfikacja istotnych warunków zamówienia: bip.powiatswidwinski.pl
Specyfikację istotnych warunków zamówienia można uzyskać pod adresem: Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie ul. Koszalińska 12, 78-320 Połczyn-Zdrój Sekretariat..
IV.4.4) Termin składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu lub ofert: 27.06.2011 godzina 11:00, miejsce: Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie ul. Koszalińska 12, 78-320 Połczyn-Zdrój Sekretariat..
IV.4.5) Termin związania ofertą: okres w dniach: 30 (od ostatecznego terminu składania ofert).
IV.4.16) Informacje dodatkowe, w tym dotyczące finansowania projektu/programu ze środków Unii Europejskiej: Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego: Priorytet VII Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Działanie 7.1 Rozwój i upowszechnianie aktywnej integracji, Poddziałanie 7.1.2 Rozwój i upowszechnianie aktywnej integracji przez powiatowe centra pomocy rodzinie; tytuł projektu: Samodzielność zobowiązuje. Umowa nr: POKL.07.01.02-32-018/08-03.
IV.4.17) Czy przewiduje się unieważnienie postępowania o udzielenie zamówienia, w przypadku nieprzyznania środków pochodzących z budżetu Unii Europejskiej oraz niepodlegających zwrotowi środków z pomocy udzielonej przez państwa członkowskie Europejskiego Porozumienia o Wolnym Handlu (EFTA), które miały być przeznaczone na sfinansowanie całości lub części zamówienia: nie
ZAŁĄCZNIK I - INFORMACJE DOTYCZĄCE OFERT CZĘŚCIOWYCH
CZĘŚĆ Nr: 1 NAZWA: Kurs Prawa jazdy kat. B.
1) Krótki opis ze wskazaniem wielkości lub zakresu zamówienia: Zakres merytoryczny kursu Zgodnie z programem i obowiązującymi przepisami Miejsce realizacji kursu Powiat Świdwiński ( w uzgodnieniu z zamawiającym) Możliwość organizacji kursów także w godzinach popołudniowych(w uzgodnieniu z zamawiającym) Liczba uczestników do przeszkolenia 11 Liczba godzin 60 godz. (zajęcia teoretyczne i praktyczne).
2) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 80.50.00.00-9.
3) Czas trwania lub termin wykonania: Zakończenie: 31.10.2011.
4) Kryteria oceny ofert: najniższa cena.
CZĘŚĆ Nr: 2 NAZWA: Kurs Prawa jazdy kat. B z automatyczną skrzynią biegów.
1) Krótki opis ze wskazaniem wielkości lub zakresu zamówienia: Zakres merytoryczny kursu Zgodnie z programem i obowiązującymi przepisami Miejsce realizacji kursu ( w uzgodnieniu z zamawiającym) Liczba uczestników do przeszkolenia 1 Możliwość organizacji kursów także w godzinach popołudniowych(w uzgodnieniu z zamawiającym).
2) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 80.50.00.00-9.
3) Czas trwania lub termin wykonania: Zakończenie: 31.10.2011.
4) Kryteria oceny ofert: najniższa cena.
CZĘŚĆ Nr: 3 NAZWA: Kurs Prawa jazdy kat. C.
1) Krótki opis ze wskazaniem wielkości lub zakresu zamówienia: Zakres merytoryczny kursu Zgodnie z programem i obowiązującymi przepisami Miejsce realizacji kursu ( w uzgodnieniu z zamawiającym) Liczba uczestników do przeszkolenia 3 Możliwość organizacji kursów także w godzinach popołudniowych(w uzgodnieniu z zamawiającym).
2) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 80.50.00.00-9.
3) Czas trwania lub termin wykonania: Zakończenie: 31.10.2011.
4) Kryteria oceny ofert: najniższa cena.
CZĘŚĆ Nr: 4 NAZWA: Kurs bukieciarstwa.
1) Krótki opis ze wskazaniem wielkości lub zakresu zamówienia: Zakres merytoryczny kursu Zgodnie z programem i obowiązującymi przepisami Miejsce realizacji kursu Powiat Świdwiński ( w uzgodnieniu z zamawiającym) Liczba uczestników do przeszkolenia 10 Beneficjentami projektu są osoby niepełnosprawne(brak osób na wózku inwalidzkim) Możliwość organizacji kursów także w godzinach popołudniowych(w uzgodnieniu z zamawiającym) Liczba godzin 100 godz. (zajęcia teoretyczne i praktyczne).
2) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 80.50.00.00-9.
3) Czas trwania lub termin wykonania: Zakończenie: 30.09.2011.
4) Kryteria oceny ofert: najniższa cena.
CZĘŚĆ Nr: 5 NAZWA: Kurs catering.
1) Krótki opis ze wskazaniem wielkości lub zakresu zamówienia: Zakres merytoryczny kursu Zgodnie z programem i obowiązującymi przepisami Miejsce realizacji kursu Powiat Świdwiński ( w uzgodnieniu z zamawiającym) Liczba uczestników do przeszkolenia 6 Liczba godzin 120 godz. (zajęcia teoretyczne i praktyczne) Beneficjentami projektu są osoby niepełnosprawne(brak osób na wózku inwalidzkim) Możliwość organizacji kursów także w godzinach popołudniowych(w uzgodnieniu z zamawiającym).
2) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 80.50.00.00-9.
3) Czas trwania lub termin wykonania: Zakończenie: 30.09.2011.
4) Kryteria oceny ofert: najniższa cena.
CZĘŚĆ Nr: 6 NAZWA: Kurs Podstawy komputera.
1) Krótki opis ze wskazaniem wielkości lub zakresu zamówienia: Zakres merytoryczny kursu Zgodnie z programem i obowiązującymi przepisami Miejsce realizacji kursu Powiat Świdwiński ( w uzgodnieniu z zamawiającym) Liczba uczestników do przeszkolenia 7 Beneficjentami projektu są osoby niepełnosprawne(brak osób na wózkach inwalidzkich) Możliwość organizacji kursów także w godzinach popołudniowych(w uzgodnieniu z zamawiającym).
2) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 80.50.00.00-9.
3) Czas trwania lub termin wykonania: Zakończenie: 30.09.2011.
4) Kryteria oceny ofert: najniższa cena.
CZĘŚĆ Nr: 7 NAZWA: Magazynier +Fakturowanie +Wózki Widłowe.
1) Krótki opis ze wskazaniem wielkości lub zakresu zamówienia: Zakres merytoryczny kursu Zgodnie z programem i obowiązującymi przepisami Miejsce realizacji kursu Powiat Świdwiński ( w uzgodnieniu z zamawiającym) Liczba uczestników do przeszkolenia 1 Beneficjentami projektu są osoby niepełnosprawne(brak osób na wózku inwalidzkim) Liczba godzin 170 godz. (zajęcia teoretyczne i praktyczne) Możliwość organizacji kursów także w godzinach popołudniowych(w uzgodnieniu z zamawiającym).
2) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 80.50.00.00-9.
3) Czas trwania lub termin wykonania: Zakończenie: 30.09.2011.
4) Kryteria oceny ofert: najniższa cena.
CZĘŚĆ Nr: 8 NAZWA: Magazynier +Fakturowanie(postawy komputera).
1) Krótki opis ze wskazaniem wielkości lub zakresu zamówienia: Zakres merytoryczny kursu Zgodnie z programem i obowiązującymi przepisami Miejsce realizacji kursu Powiat Świdwiński ( w uzgodnieniu z zamawiającym) Liczba uczestników do przeszkolenia 3 Beneficjentami projektu są osoby niepełnosprawne(brak osób na wózku inwalidzkim) Liczba godzin 120 godz. (zajęcia teoretyczne i praktyczne) Możliwość organizacji kursów także w godzinach popołudniowych(w uzgodnieniu z zamawiającym) ).
2) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 80.50.00.00-9.
3) Czas trwania lub termin wykonania: Zakończenie: 30.09.2011.
4) Kryteria oceny ofert: najniższa cena.
CZĘŚĆ Nr: 9 NAZWA: Kurs Glazurnika.
1) Krótki opis ze wskazaniem wielkości lub zakresu zamówienia: Zakres merytoryczny kursu Zgodnie z programem i obowiązującymi przepisami Miejsce realizacji kursu Powiat Świdwiński ( w uzgodnieniu z zamawiającym) Liczba uczestników do przeszkolenia 3 Beneficjentami projektu są osoby niepełnosprawne(brak osób na wózku inwalidzkim) Liczba godzin 220 godz. (zajęcia teoretyczne i praktyczne) Możliwość organizacji kursów także w godzinach popołudniowych(w uzgodnieniu z zamawiającym).
2) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 80.50.00.00-9.
3) Czas trwania lub termin wykonania: Zakończenie: 31.10.2011.
4) Kryteria oceny ofert: najniższa cena.
CZĘŚĆ Nr: 10 NAZWA: Kurs Pomoc Kuchenna/Kucharza.
1) Krótki opis ze wskazaniem wielkości lub zakresu zamówienia: Zakres merytoryczny kursu Zgodnie z programem i obowiązującymi przepisami Miejsce realizacji kursu Świdwin Liczba uczestników do przeszkolenia 8 Beneficjentami projektu są osoby niepełnosprawne(brak osób na wózku inwalidzkim) Liczba godzin 100 godz. (zajęcia teoretyczne i praktyczne) Możliwość organizacji kursów także w godzinach popołudniowych(w uzgodnieniu z zamawiającym).
2) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 80.50.00.00-9.
3) Czas trwania lub termin wykonania: Zakończenie: 31.10.2011.
4) Kryteria oceny ofert: najniższa cena.
CZĘŚĆ Nr: 11 NAZWA: Kurs Uprawnienia SEP do 1 KV.
1) Krótki opis ze wskazaniem wielkości lub zakresu zamówienia: Zakres merytoryczny kursu Zgodnie z programem i obowiązującymi przepisami Miejsce realizacji kursu Powiat Świdwiński ( w uzgodnieniu z zamawiającym) Liczba uczestników do przeszkolenia 1 Beneficjentami projektu są osoby niepełnosprawne(brak osób na wózku inwalidzkim) Liczba godzin 40 godz. (zajęcia teoretyczne i praktyczne) Możliwość organizacji kursów także w godzinach popołudniowych(w uzgodnieniu z zamawiającym).
2) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 80.50.00.00-9.
3) Czas trwania lub termin wykonania: Zakończenie: 30.09.2011.
4) Kryteria oceny ofert: najniższa cena.
CZĘŚĆ Nr: 12 NAZWA: Kurs Rękodzieła.
1) Krótki opis ze wskazaniem wielkości lub zakresu zamówienia: Zakres merytoryczny kursu Zgodnie z programem i obowiązującymi przepisami Miejsce realizacji kursu Powiat Świdwiński ( w uzgodnieniu z zamawiającym) Liczba uczestników do przeszkolenia 2 Beneficjentami projektu są osoby niepełnosprawne(brak osób na wózku inwalidzkim) Liczba godzin 40 godz. (zajęcia teoretyczne i praktyczne) Możliwość organizacji kursów także w godzinach popołudniowych(w uzgodnieniu z zamawiającym).
2) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 80.50.00.00-9.
3) Czas trwania lub termin wykonania: Zakończenie: 30.09.2011.
4) Kryteria oceny ofert: najniższa cena.
CZĘŚĆ Nr: 13 NAZWA: . Kurs Operatora Koparko-Ładowarki.
1) Krótki opis ze wskazaniem wielkości lub zakresu zamówienia: Zakres merytoryczny kursu Zgodnie z programem i obowiązującymi przepisami Miejsce realizacji kursu W uzgodnieniu z zamawiającym Liczba uczestników do przeszkolenia 4 Beneficjentami projektu są osoby niepełnosprawne(brak osób na wózku inwalidzkim) Liczba godzin 40 godz. (zajęcia teoretyczne i praktyczne) Możliwość organizacji kursów także w godzinach popołudniowych(w uzgodnieniu z zamawiającym).
2) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 80.50.00.00-9.
3) Czas trwania lub termin wykonania: Zakończenie: 31.10.2011.
4) Kryteria oceny ofert: najniższa cena.
INNE PRZETARGI Z ŚWIDWINA
- Budowa boiska treningowego w Świdwinie.
- "Adaptacja terenów zurbanizowanych do zmian klimatu - mała retencja wodna w szpitalu w Połczynie - Zdroju - Utworzenie zbiornika retencyjnego przy budynku szpitala w Połczynie-Zdroju
więcej: przetargi w Świdwinie »
PRZETARGI Z PODOBNEJ KATEGORII
- Organizacja i przeprowadzenie szkoleń zawodowych dla uczniów i nauczycieli ZSCKR w Potoczku w ramach projektu "Nowe kwalifikacje kluczem do sukcesu"
- Świadczenie usług szkoleniowych dedykowanych uczniom i nauczycielom w ramach projektu współfinansowanego ze środków UE pn. Nowoczesny zawodowiec-szansą na przyszłość realizowanego przez ZSE w Dębicy
- Zamówienie dot. kompleksowej usługi przeprowadzenia dwóch 2-dniowych szkoleń pod nazwą "Nowa ustawa o rynku pracy i służbach zatrudnienia - rola i zadania publicznych służb zatrudnienia....."
- Realizacja usług społecznych w ramach projektu pn. "CENTRUM USŁUG SPOŁECZNYCH W ŁAGOWIE"
- Organizacja i przeprowadzenie szkoleń
- Kompleksowa organizacja wyjazdu szkoleniowego pracowników WFOŚiGW we Wrocławiu
więcej: Usługi szkoleniowe »
Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Treść ogłoszenia widoczna na eGospodarka.pl jest zgodna z treścią tegoż ogłoszenia dostępną w BZP w dniu publikacji. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.