To jest wynik przetargu. Zobacz także treść przetargu, którego dotyczy to ogłoszenie
Ogłoszenie z dnia 2007-09-10
Rzeszów: Dostawa 2 szt. projektorów oraz 2 szt. ekranów przenośnych
Numer ogłoszenia: 162470 - 2007; data zamieszczenia: 10.09.2007
OGŁOSZENIE O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA - dostawy
Zamieszczanie ogłoszenia: obowiązkowe.
Ogłoszenie dotyczy: zamówienia publicznego.
Czy zamówienie było przedmiotem ogłoszenia w Biuletynie Zamówień Publicznych: Tak, numer ogłoszenia w BZP: 127350 - 2007.
SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY
I. 1) NAZWA I ADRES: Politechnika Rzeszowska im. Ignacego Łukasiewicza, ul. W. Pola, 35-959 Rzeszów, woj. podkarpackie, tel. (017) 865 12 50, fax (017) 854 13 34.
I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO: Inny: Uczelnia Wyższa.
SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
II.1) OPIS
II.1.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego: Dostawa 2 szt. projektorów oraz 2 szt. ekranów przenośnych.
II.1.2) Rodzaj zamówienia: dostawy.
II.1.3) Określenie przedmiotu zamówienia: Dostawa 2 szt. projektorów oraz 2 szt. ekranów przenośnych.
II.1.4) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): Oryginalny kod CPV: 33.45.21.00 - Projektory Kod CPV wg słownika 2008: 38.65.21.00 - Projektory .
II.1.5) Całkowita końcowa wartość zamówienia (bez VAT) obejmująca wszystkie zamówienia i części: 6904,05 PLN.
SEKCJA IV: PROCEDURA
IV.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: przetarg nieograniczony
IV.2) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE
- Zamówienie dotyczy projektu/programu finansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
SEKCJA V: UDZIELENIE ZAMÓWIENIA
CZĘŚĆ NR: 1 NAZWA: Dostawa 2 szt. projektorów oraz 2 szt. ekranów przenośnych.
V.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: 06.09.2007.
V.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT: 3.
V.3) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:
- Biuro Plus Krosno sp. z o.o., Pużaka 51, 38-400 Krosno, kraj/woj. podkarpackie.
V.4) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O NIE PODLEGAJĄCYCH ODRZUCENIU OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ (bez VAT)
- Cena wybranej oferty: 6 904.05
- Oferta z najniższą ceną: 6 904.05 / oferta z najwyższą ceną: 8 100.00
- Waluta: PLN.
INNE PRZETARGI Z RZESZOWA
- Remont wiaty stalowej obudowanej na materiały do z.u.d w Wysoczanach (ściana północno - zachodnia i południowo - zachodnia)"- II etap.
- Opracowanie dokumentacji projektowej na rozbudowę układu drogowego w rejonie ronda im. Jacka Kuronia i ul. Ciepłowniczej z niezbędną infrastrukturą, uzyskaniem niezbędnych decyzji
- ZAKUP I DOSTAWA WYPOSAŻENIA KLINIKI KARDIOLOGII II PIĘTRO
- Odnowienie wsparcia producenta dla oprogramowania firmy Manage Engine
- Zorganizowanie i przeprowadzenie szkoleń zawodowych dla grupy młodszej 15-18 lat w projekcie "Młodzi na PLUS" dla uczestników z jednostek podległych PWK OHP
- Zakup urządzeń do przetwarzania informacji prawnie chronionych (znak sprawy: OA-XVI.272.12.2026)
więcej: przetargi w Rzeszowie »
PRZETARGI Z PODOBNEJ KATEGORII
- Dostawa projektorów multimedialnych, urządzenia wielofunkcyjnego oraz sprzętu AGD dla jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Łódzkiego
- Doposażenie bazy dydaktycznej Szkoły Podstawowej nr 1 im. Przyjaciół Ziemi w Człuchowie w elektronikę i multimedia
- Dostawa wyposażenia, pomocy dydaktycznych oraz zabawek do żłobka przy ul. Bohaterów Getta Warszawskiego 5A/U1 oraz przy ul. Fregaty 14/U1 w Szczecinie w ramach Programu "Aktywny Maluch 2022-2029"
- Dostawa projektorów multimedialnych i przewoźnych zestawów zobrazowania wielkoformatowego
- Doposażenie pracowni szkolnych - sprzęt komputerowy do pracowni motoryzacyjnych w ramach Fundusze Europejskie dla Śląskiego 2021-2027 (Fundusz na rzecz Sprawiedliwej Transformacji)
- Wyposażenie budynku Gminnego Centrum Kultury w Gołuchowie
więcej: Projektory »
Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Treść ogłoszenia widoczna na eGospodarka.pl jest zgodna z treścią tegoż ogłoszenia dostępną w BZP w dniu publikacji. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.





