Zobacz treść przetargu, którego dotyczy to sprostowanie
Ogłoszenie z dnia 2011-06-07
Numer ogłoszenia: 158577 - 2011; data zamieszczenia: 07.06.2011
OGŁOSZENIE O ZMIANIE OGŁOSZENIA
Ogłoszenie dotyczy: Ogłoszenia o zamówieniu.
Informacje o zmienianym ogłoszeniu: 152733 - 2011 data 31.05.2011 r.
SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY
Jednostka Wojskowa 4226, Ul. Marsa 110, 04-470 Warszawa, woj. mazowieckie, tel. 22 6815 030, fax. 22 6815 093.
SEKCJA II: ZMIANY W OGŁOSZENIU
II.1) Tekst, który należy zmienić:
- Miejsce, w którym znajduje się zmieniany tekst: III.6.
- W ogłoszeniu jest: Zamawiający żąda załączenia: 1. aktualnej decyzji administracyjnej wydanej przez właściwy organ Państwowej Inspekcji Sanitarnej lub Weterynaryjnej o spełnianiu wymagań koniecznych do zapewnienia higieny w procesie produkcji lub w obrocie oraz do zapewnienia właściwej jakości zdrowotnej tych artykułów zgodnie z art. 62 ust. 1 ustawy z dnia 25 sierpnia 2006 r. o bezpieczeństwie żywności i żywienia - Dz. U. z dnia 27 września 2006 r. Nr 17 poz. 127 z póź. zm.) - jeżeli ustawy nakładają obowiązek posiadania takich uprawnień; 2. potwierdzenie zgłoszenia działalności gospodarczej w zakresie produkcji, składowania, konfekcjonowania i obrotu artykułami rolno-spożywczymi, wydane przez wojewódzkiego inspektora jakości handlowej artykułów rolno-spożywczych, właściwego ze względu na miejsce zamieszkania lub siedzibę Wykonawcy - art. 12 ust. 1 ustawy z dnia 21 grudnia 2000 r., o jakości handlowej artykułów rolno-spożywczych jeżeli ustawy nakładają obowiązek posiadania takich uprawnień. 3. Certyfikat potwierdzający, że system zarządzania jakością Wykonawcy spełnia wymagania AQAP 2110.
- W ogłoszeniu powinno być: Zamawiający żąda załączenia: 1. aktualnej decyzji administracyjnej wydanej przez właściwy organ Państwowej Inspekcji Sanitarnej lub Weterynaryjnej o spełnianiu wymagań koniecznych do zapewnienia higieny w procesie produkcji lub w obrocie oraz do zapewnienia właściwej jakości zdrowotnej tych artykułów zgodnie z art. 62 ust. 1 ustawy z dnia 25 sierpnia 2006 r. o bezpieczeństwie żywności i żywienia - Dz. U. z dnia 27 września 2006 r. Nr 17 poz. 127 z póź. zm.) - jeżeli ustawy nakładają obowiązek posiadania takich uprawnień; 2. potwierdzenie zgłoszenia działalności gospodarczej w zakresie produkcji, składowania, konfekcjonowania i obrotu artykułami rolno-spożywczymi, wydane przez wojewódzkiego inspektora jakości handlowej artykułów rolno-spożywczych, właściwego ze względu na miejsce zamieszkania lub siedzibę Wykonawcy - art. 12 ust. 1 ustawy z dnia 21 grudnia 2000 r., o jakości handlowej artykułów rolno-spożywczych jeżeli ustawy nakładają obowiązek posiadania takich uprawnień.
II.2) Tekst, który należy dodać:
- Miejsce, w którym należy dodać tekst: III.5.
- Tekst, który należy dodać w ogłoszeniu: III.5) INFORMACJA O DOKUMENTACH POTWIERDZAJĄCYCH, ŻE OFEROWANE DOSTAWY, USŁUGI LUB ROBOTY BUDOWLANE ODPOWIADAJĄ OKREŚLONYM WYMAGANIOM W zakresie potwierdzenia, że oferowane dostawy, usługi lub roboty budowlane odpowiadają określonym wymaganiom należy przedłożyć: inne dokumenty 1.Certyfikat potwierdzający, że system zarządzania jakością Wykonawcy spełnia wymagania systemu HACCP.
INNE PRZETARGI Z WARSZAWY
- 28/2026 Remont pustostanu w budynku mieszkalnym przy ul. Kąkolowej 52 m 2 w Warszawie.
- Modernizacja oświetlenia podwórka zlokalizowanego pomiędzy budynkami przy ul. J. Lewartowskiego 16-24 i Miłej 15-17 w Warszawie
- Dostawa sprzętu jednorazowego dla Stacji Dializ
- Sukcesywne dostawy odnowień certyfikatów kwalifikowanych oraz nowych certyfikatów i czytników kart
- Sukcesywne usługi szkoleń zamkniętych certyfikowanych przez Global Wind Organisation (GWO) dla pracowników UDT - ZP-DK-45/25
- Dostawa gazów technicznych i specjalnych
więcej: przetargi w Warszawie »
PRZETARGI Z PODOBNEJ KATEGORII
więcej: »
Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Treść ogłoszenia widoczna na eGospodarka.pl jest zgodna z treścią tegoż ogłoszenia dostępną w BZP w dniu publikacji. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.





