To jest wynik przetargu. Zobacz także treść przetargu, którego dotyczy to ogłoszenie
Ogłoszenie z dnia 2009-09-15
Częstochowa: Zakup i bieżąca dostawa siarczanu żelazowego stosowanego w procesie chemicznego usuwania fosforu dla Oczyszczalni Ścieków WARTA S.A. w Czestochowie przy ul. Srebrnej 172/188.
Numer ogłoszenia: 156115 - 2009; data zamieszczenia: 15.09.2009
OGŁOSZENIE O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA - Dostawy
Zamieszczanie ogłoszenia: obowiązkowe.
Ogłoszenie dotyczy: zamówienia publicznego.
Czy zamówienie było przedmiotem ogłoszenia w Biuletynie Zamówień Publicznych: tak, numer ogłoszenia w BZP: 264706 - 2009r.
Czy w Biuletynie Zamówień Publicznych zostało zamieszczone ogłoszenie o zmianie ogłoszenia: nie.
SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY
I. 1) NAZWA I ADRES: Oczyszczalnia Ścieków "WARTA" S.A., Ul. Srebrna 172/188, 42-201 Częstochowa, woj. śląskie, tel. 034 3618986, 2618877 w. 147, faks 034 3619070.
I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO: Inny: Osoba Prawna,Spółka Akcyjna.
SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
II.1) OKREŚLENIE PRZEDMOTU ZAMÓWIENIA
II.1.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego: Zakup i bieżąca dostawa siarczanu żelazowego stosowanego w procesie chemicznego usuwania fosforu dla Oczyszczalni Ścieków WARTA S.A. w Czestochowie przy ul. Srebrnej 172/188..
II.1.2) Rodzaj zamówienia: Dostawy.
II.1.3) Określenie przedmiotu zamówienia: Zamówienie obejmuje zakup i bieżącą dostawę koagulantu żelazowego stosowanego w procesie chemicznego usuwania fosforu dla Oczyszczalni Ścieków WARTA S.A. w Częstochowie o parametrach technicznych (skład chemiczny, właściwości oraz zawartość metali ciężkich) określonych w SIWZ pkt.I.1. Ilość dostarczonego w ciagu roku koagulantu żelazowego-2130 Mg.Warunki dostawy określa punkt.I.2 SIWZ..
II.1.4) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 24.31.31.25 - Siarczan żelazowy .
II.1.5) Całkowita końcowa wartość zamówienia (bez VAT) obejmująca wszystkie zamówienia i części: 722070.00 PLN.
SEKCJA IV: PROCEDURA
IV.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: Przetarg nieograniczony
IV.2) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE
- Zamówienie dotyczy projektu/programu finansowanego ze środków Unii Europejskiej: nie
SEKCJA V: UDZIELENIE ZAMÓWIENIA
V.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: 27.08.2009.
V.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT: 1.
V.3) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:
- KEMIPOL Sp. z o.o., ul. Kuźnicka 6, 72-010 Police, kraj/woj. zachodniopomorskie.
V.4) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O NIE PODLEGAJĄCYCH ODRZUCENIU OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ
I NAJWYŻSZĄ CENĄ (bez VAT)
- Cena wybranej oferty: 722070.00
- Oferta z najniższą ceną: 722070.00 oferta z najwyższą ceną: 722070.00
- Waluta: PLN.
INNE PRZETARGI Z CZĘSTOCHOWY
- Zakup samochodów/pojazdów dla Gminy Miasto Częstochowa - 2 części.
- Utworzenie Laboratorium Sztucznej Inteligencji w Diagnostyce Obrazowej przy Al. Armii Krajowej 13/15 w Częstochowie wraz z dostawą i instalacją tomografu komputerowego w formule zaprojektuj i wybuduj.
- Zakup i dostawa fabrycznie nowego ciągnika z osprzętem w ramach Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025-2026.
- Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania: Rozbudowa ul. Ludowej w Częstochowie na odcinku od skrzyżowania z ul. Narcyzową do posesji Ludowa 211
- Wizyjny system śledzenia ruchu wraz z niezbędnymi akcesoriami, zestawem znaczników i oprogramowaniem
- Dostawa urządzeń sieciowych dla Katedry Sztucznej Inteligencji
więcej: przetargi w Częstochowie »
Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Treść ogłoszenia widoczna na eGospodarka.pl jest zgodna z treścią tegoż ogłoszenia dostępną w BZP w dniu publikacji. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.





