To jest wynik przetargu. Zobacz także treść przetargu, którego dotyczy to ogłoszenie
Ogłoszenie z dnia 2015-06-17
Chrzanów: Koncepcja (PFU) budowy obiektu budowlanego w Pogorzycach
Numer ogłoszenia: 145888 - 2015; data zamieszczenia: 17.06.2015
OGŁOSZENIE O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA - Usługi
Zamieszczanie ogłoszenia: obowiązkowe.
Ogłoszenie dotyczy: zamówienia publicznego.
Czy zamówienie było przedmiotem ogłoszenia w Biuletynie Zamówień Publicznych: tak, numer ogłoszenia w BZP: 91556 - 2015r.
Czy w Biuletynie Zamówień Publicznych zostało zamieszczone ogłoszenie o zmianie ogłoszenia: nie.
SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY
I. 1) NAZWA I ADRES: Burmistrz Chrzanowa, al. Henryka 20, 32-500 Chrzanów, woj. małopolskie, tel. 032 7585101, faks (032) 623 37 86.
I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO: Administracja samorządowa.
SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
II.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego: Koncepcja (PFU) budowy obiektu budowlanego w Pogorzycach.
II.2) Rodzaj zamówienia: Usługi.
II.3) Określenie przedmiotu zamówienia: Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na opracowaniu koncepcji budowy obiektu wielobranżowego budynku sołtysówki z pomieszczeniami technicznymi i garażowymi dla OSP wraz z zagospodarowaniem i uzbrojeniem terenu według załącznika graficznego w Pogorzycach (załącznik nr 1a do SIWZ) Do obowiązków Wykonawcy będzie należało: 1. Opracowanie koncepcji wielobranżowej dla budynku sołtysówki z pomieszczeniami technicznymi i garażowymi dla OSP wraz z zagospodarowaniem i uzbrojeniem terenu według załącznika graficznego (załącznik nr 1a do SIWZ). 2. Uzyskanie mapy zasadniczej, wypisów i wyrysów z ewidencji gruntów. 3. Przygotowanie geotechnicznych warunków posadawiania opracowanych zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Transportu Budownictwa i Gospodarki Morskiej w sprawie ustalenia geotechnicznych warunków posadawiania obiektów budowlanych z dnia 25 kwietnia 2012 r. (Dz. U. 2012 poz. 463). 4. Uzyskanie od dostawców dla uzgodnionego przez Zamawiającego rozwiązania, warunków zasilania i odbioru mediów (energia elektryczna, woda, ścieki, itp.). 5. Opracowanie zbiorczego zestawienia kosztów dla uzgodnionego przez Zamawiającego rozwiązania..
II.4) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 71.32.20.00 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej .
SEKCJA III: PROCEDURA
III.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: Przetarg nieograniczony
III.2) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE
- Zamówienie dotyczy projektu/programu finansowanego ze środków Unii Europejskiej: nie
SEKCJA IV: UDZIELENIE ZAMÓWIENIA
IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: 09.06.2015.
IV.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT: 6.
IV.3) LICZBA ODRZUCONYCH OFERT: 1.
IV.4) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:
- Piotra Wiśniewskiego W2 ARCHITEKCI,, ul. Św. Leonarda 61/90, 32-700 Bochnia, kraj/woj. małopolskie.
IV.5) Szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT): 10731,71 PLN.
IV.6) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ
Cena wybranej oferty: 6888,00
Oferta z najniższą ceną: 6888,00 / Oferta z najwyższą ceną: 19700,00
Waluta: PLN.
INNE PRZETARGI Z CHRZANOWA
- Dostawa licencji modułu ZSM ArPACS dla Szpitala Powiatowego w Chrzanowie.
- Dostawa taśm i siatek ginekologicznych dla Szpitala Powiatowego w Chrzanowie
- Dostawa systemu zamkniętego pobierania krwi dla Szpitala Powiatowego w Chrzanowie
- "Przebudowa i rozbudowa gospodarki wodno-ściekowej w Gminie Chrzanów - etap III"
- Dostawa medycznego agregatu próżni wraz z montażem do Szpitala Powiatowego w Chrzanowie (powtórka II)"
więcej: przetargi w Chrzanowie »
PRZETARGI Z PODOBNEJ KATEGORII
- Opracowanie wielobranżowej dokumentacji projektowej rozbudowy ulicy Targowej w Przasnyszu - II postępowanie
- Opracowanie dokumentacji projektowej wraz z analizą rzeczowo-finansową dla zadania pn. "Budowa budynku wielorodzinnego w gminie Milejewo"
- Przebudowa / rozbudowa odwodnienia w ciągu DW 780 Kaszów - Czułówek - opracowanie wielowariantowej koncepcji
- Wykonanie dokumentacji projektowej oraz pełnienie nadzoru autorskiego dla zadania pn. "Budowa kanalizacji deszczowej w ul. Chyszowskiej".
- Modernizacja odcinków DW 968, DW 969 i DW 971 zapobiegająca powstawaniu osuwisk
- "Opracowanie dokumentacji projektowo-technicznej budowy suchego zbiornika na rzece Jakubówce"
więcej: Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej »
Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Treść ogłoszenia widoczna na eGospodarka.pl jest zgodna z treścią tegoż ogłoszenia dostępną w BZP w dniu publikacji. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.





