eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

eGospodarka.plPrzetargiPrzetargi ChełmDostawa paliwa lotniczego AVGAS 100 LL (bez akcyzy) dla Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Chełmie - II edycja

To jest wynik przetargu. Zobacz także treść przetargu, którego dotyczy to ogłoszenie



Ogłoszenie z dnia 2010-05-25

Chełm: Dostawa paliwa lotniczego AVGAS 100 LL (bez akcyzy) dla Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Chełmie - II edycja
Numer ogłoszenia: 142272 - 2010; data zamieszczenia: 25.05.2010
OGŁOSZENIE O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA - Dostawy

Zamieszczanie ogłoszenia: obowiązkowe.

Ogłoszenie dotyczy: zamówienia publicznego.

Czy zamówienie było przedmiotem ogłoszenia w Biuletynie Zamówień Publicznych: tak, numer ogłoszenia w BZP: 98399 - 2010r.

Czy w Biuletynie Zamówień Publicznych zostało zamieszczone ogłoszenie o zmianie ogłoszenia: nie.

SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY

I. 1) NAZWA I ADRES: Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Chełmie, ul. Pocztowa 54, 22-100 Chełm, woj. lubelskie, tel. 082 5640456, 5640359, faks 082 5640456.

I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO: Uczelnia publiczna.

SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

II.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego: Dostawa paliwa lotniczego AVGAS 100 LL (bez akcyzy) dla Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Chełmie - II edycja.

II.2) Rodzaj zamówienia: Dostawy.

II.3) Określenie przedmiotu zamówienia: Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę paliwa lotniczego Avgas 100LL w ilości 50 000 litrów do stacji paliw Ośrodka Kształcenia Lotniczego Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Chełmie w miejscowości Depułtycze Królewskie (odległość od granic miasta ok. 5 km). We wzorze formularza cenowego (załącznik nr 2 do SIWZ) została określona przez Zamawiającego cena arbitralna za 1 litr paliwa, która pochodzi z cennika OBR Przemysłu Rafineryjnego S.A. w Płocku z dnia z dnia 26.04.2010 r. Cena ta może ulec zmianie w czasie trwania umowy zgodnie z cennikiem obowiązującym u producenta, od którego będzie kupował paliwo Wykonawca. Marża podana w formularzu ofertowym będzie stała w trakcie obowiązywania umowy. Do oferty należy doliczyć koszt transportu paliwa do stacji paliw Zamawiającego w miejscowości Depułtycze Królewskie. Zamawiający przewiduje pięć dostaw paliwa. Pierwsza dostawa 15 000 l planowana jest w maju br. Zamawiający wymaga, aby paliwo lotnicze dostarczane było samochodami - cysternami wyposażonymi w pompy przetaczające paliwo. Wymagany termin realizacji poszczególnych partii dostaw Zamawiający określa na 7 dni od złożenia zapotrzebowania przez Zamawiającego. Zamawiający oświadcza, że dokonywane u Wykonawcy zakupy paliwa lotniczego AVGAS 100 LL będą w całości wykorzystywane na cele prowadzenia statutowej działalności w zakresie szkoleń lotniczych studentów i kursantów oraz szkoleń i treningów kadry instruktorskiej. Dokonywane przez Zamawiającego zakupy paliwa lotniczego AVGAS 100 LL są zwolnione z podatku akcyzowego, zgodnie ze stosownymi przepisami Ustawy o Podatku Akcyzowym z dnia 06 grudnia 2008 r. (Dz. U. z 2009 r. Nr 3, poz. 11, z późn. zm.) - w sprawie zwolnień od podatku akcyzowego art. 32 ust. 1 pkt 1. Stosowne potwierdzenie zgłoszenia rejestracyjnego podatnika podatku akcyzowego AKC-PR Zamawiającego w tej sprawie stanowi zał. nr 1 do Umowy..

II.4) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 09.13.11.00 - Naftowe paliwa lotnicze .

SEKCJA III: PROCEDURA

III.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: Przetarg nieograniczony

III.2) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE

  • Zamówienie dotyczy projektu/programu finansowanego ze środków Unii Europejskiej: nie

SEKCJA IV: UDZIELENIE ZAMÓWIENIA

IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: 12.05.2010.

IV.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT: 1.

IV.3) LICZBA ODRZUCONYCH OFERT: 0.

IV.4) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:

  • Ośrodek Badawczo-Rozwojowy Przemysłu Rafineryjnego S.A., ul. Chemików 5, Płock, kraj/woj. Polska.

IV.5) Szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT): 158875,00 PLN.

IV.6) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ

  • Cena wybranej oferty: 193370,00

  • Oferta z najniższą ceną: 193370,00 / Oferta z najwyższą ceną: 193370,00

  • Waluta: PLN.

Podziel się

Poleć ten przetarg znajomemu poleć

Wydrukuj przetarg drukuj

Dodaj ten przetarg do obserwowanych obserwuj








Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Treść ogłoszenia widoczna na eGospodarka.pl jest zgodna z treścią tegoż ogłoszenia dostępną w BZP w dniu publikacji. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.


Jeśli chcesz dodać ogłoszenie do serwisu, zapoznaj się z naszą ofertą:

chcę zamieszczać ogłoszenia

Dodaj swoje pytanie

Najnowsze orzeczenia

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.