Og³oszenie z dnia 2012-04-27
Bia³ystok: Dostawa u¿ywanej mistrzowskiej wiolonczeli
Numer og³oszenia: 137914 - 2012; data zamieszczenia: 27.04.2012
OG£OSZENIE O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA - Dostawy
Zamieszczanie og³oszenia: obowi±zkowe.
Og³oszenie dotyczy: zamówienia publicznego.
Czy zamówienie by³o przedmiotem og³oszenia w Biuletynie Zamówieñ Publicznych: nie.
Czy w Biuletynie Zamówieñ Publicznych zosta³o zamieszczone og³oszenie o zmianie og³oszenia: nie.
SEKCJA I: ZAMAWIAJ¡CY
I. 1) NAZWA I ADRES: Opera i Filharmonia Podlaska - Europejskie Centrum Sztuki, ul. Podle¶na 2, 15-227 Bia³ystok, woj. podlaskie, tel. 085 7410619, faks 085 7410619.
I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJ¡CEGO: Inny: Instytucja kultury.
SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
II.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiaj±cego: Dostawa u¿ywanej mistrzowskiej wiolonczeli.
II.2) Rodzaj zamówienia: Dostawy.
II.3) Okre¶lenie przedmiotu zamówienia: Dostawa u¿ywanej, mistrzowskiej, niedatowanej wiolonczeli, bez certyfikatu, wykonanej wed³ug szko³y weneckiej, w komplecie z futera³em.
II.4) Wspólny S³ownik Zamówieñ (CPV): 37.31.38.00 - Wiolonczele .
SEKCJA III: PROCEDURA
III.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: Zamówienie z wolnej rêki
III.2) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE
- Zamówienie dotyczy projektu/programu finansowanego ze ¶rodków Unii Europejskiej: nie
SEKCJA IV: UDZIELENIE ZAMÓWIENIA
IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: 24.04.2012.
IV.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT: 1.
IV.3) LICZBA ODRZUCONYCH OFERT: 0.
IV.4) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:
dane rejestrowe
i kontaktowe firmy
BRASS POINT NELL NOWICKA-HENGLEWSKA
jakie przetargi wygra³a firma
BRASS POINT NELL NOWICKA-HENGLEWSKA
- Sprzeda¿ akcesoriów i narzêdzi lutniczych Romuald, Nell Henglewscy, ul. Grotkowska 17, 60-176 Poznañ, kraj/woj. wielkopolskie.
IV.5) Szacunkowa warto¶æ zamówienia (bez VAT): 65040,65 PLN.
IV.6) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O OFERTACH Z NAJNI¯SZ¡ I NAJWY¯SZ¡ CEN¡
Cena wybranej oferty: 65040,65
Oferta z najni¿sz± cen±: 65040,65 / Oferta z najwy¿sz± cen±: 65040,65
Waluta: PLN.
ZA£¡CZNIK I
Uzasadnienie udzielenia zamówienia w trybie negocjacji bez og³oszenia, zamówienia z wolnej rêki albo zapytania o cenê
1. Podstawa prawna
Postêpowanie prowadzone jest w trybie zamówienie z wolnej rêki na podstawie art. 67 ust. 1 pkt 1 lit. a, art. 67 ust. 1 pkt 1 lit. c ustawy z dnia 29 stycznia 2004r. - Prawo zamówieñ publicznych.
2. Uzasadnienia wyboru trybu
Nale¿y podaæ uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu oraz wyja¶niæ, dlaczego udzielenie zamówienia jest zgodne z przepisami.
Uzywana mistrzowska wiolonczela, niedatowana, wykonana wed³ug szko³y weneckiej. Instrument o unikalnych, niepowtarzalnych walorach artystycznych i brzmieniowych do wykonañ solistycznych. Instrument stanowi w³asno¶æ jednego podmiotu i nie jest przedmiotem powszechnego obrotu gospodarczego.
INNE PRZETARGI Z BIA£EGOSTOKU
- Zakup i sukcesywna dostawa ¶rodków czysto¶ci, higieny oraz drobnych artyku³ów gospodarczych wspomagaj±cych utrzymanie czysto¶ci, na potrzeby Podlaskiej Komunikacji Samochodowej Nova Spó³ka Akcyjna
- Organizacja i przeprowadzenie zajêæ edukacyjnych zwi±zanych z Gospodark± 4.0 i/lub Gospodark± Obiegu Zamkniêtego dla m³odzie¿y szkó³ kszta³cenia zawodowego z terenu BOF na uczelni wy¿szej
- Sukcesywna dostawa artyku³ów spo¿ywczych do Szko³y Podstawowej Nr 50 z Oddzia³ami Integracyjnymi im. ¦wiêtej Jadwigi Królowej Polski w Bia³ymstoku
- BZP.272.77.2025.£C Opracowanie wielobran¿owej dokumentacji projektowej
- ZK-DZP.262.118.2025 Us³uga bezpo¶redniej ochrony fizycznej oraz dora¼nej ochrony fizycznej osób i mienia
- Dostawy artyku³ów spo¿ywczych przeznaczonych na potrzeby O¶rodka Szkolenia i Wychowania OHP w Wasilkowie w I pó³roczu 2026 r.
wiêcej: przetargi w Bia³ymstoku »
Uwaga: podstaw± prezentowanych tutaj informacji s± dane publikowane przez Urz±d Zamówieñ Publicznych w Biuletynie Zamówieñ Publicznych. Tre¶æ og³oszenia widoczna na eGospodarka.pl jest zgodna z tre¶ci± tego¿ og³oszenia dostêpn± w BZP w dniu publikacji. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dok³ada wszelkich starañ, aby zamieszczone tutaj informacje by³y kompletne i zgodne z prawd±. Nie mo¿e jednak zagwarantowaæ ich poprawno¶ci i nie ponosi ¿adnej odpowiedzialno¶ci za jakiekolwiek szkody powsta³e w wyniku korzystania z nich.





