Zobacz treść przetargu, którego dotyczy to sprostowanie
Ogłoszenie z dnia 2012-01-16
Numer ogłoszenia: 13760 - 2012; data zamieszczenia: 16.01.2012
OGŁOSZENIE O ZMIANIE OGŁOSZENIA
Ogłoszenie dotyczy: Ogłoszenia o udzieleniu zamówienia.
Informacje o zmienianym ogłoszeniu: 97917 - 2011 data 28.03.2011 r.
SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY
Jednostka Wojskowa Nr 4246, ul. Szubińska 2, 85-915 Bydgoszcz, woj. kujawsko-pomorskie, tel. 52 378 97 81, fax. 52 3782584.
SEKCJA II: ZMIANY W OGŁOSZENIU
II.1) Tekst, który należy zmienić:
- Miejsce, w którym znajduje się zmieniany tekst: II.1).
- W ogłoszeniu jest: KONSERWACJA SYSTEMÓW OCHRONY I PPOŻ.
- W ogłoszeniu powinno być: BIEŻĄCA CAŁODOBOWA OBSŁUGA WRAZ Z KONSERWACJĄ URZĄDZEŃ I INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH MIESZCZĄCYCH SIĘ NA TERENIE KOMPLEKSU PRZY UL. SZUBIŃSKIEJ 2 W BYDGOSZCZY.
- Miejsce, w którym znajduje się zmieniany tekst: II.3).
- W ogłoszeniu jest: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi polegającej na okresowej konserwacji systemów alarmowych, ppoż. oraz systemów monitoringu - telewizji przemysłowej. Zamówienie obejmuje kompleksową konserwację i naprawę urządzeń systemów alarmowych i ppoż. oraz systemów telewizji przemysłowej znajdujących się na terenie kompleksu mieszczącego się przy ul. Szubińskiej 2 w Bydgoszczy, z wyłączeniem systemu znajdującego się w budynku nr 1, w zakresie i na zasadach szczegółowo określonych w SIWZ. Zakresem usługi objęte są wszystkie elementy systemu alarmowego, w skład którego wchodzą m.in.: - system sygnalizacji włamania i napadu (SSWiN), - system kontroli dostępu (KD), - system telewizji dozorowej, - system sygnalizacji pożaru. Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie przedmiotowych czynności w zakresie całego systemu alarmowego.
- W ogłoszeniu powinno być: Przedmiotem zamówienia jest bieżąca całodobowa obsługa wraz z konserwacją i pomiarami instalacji elektrycznych, dedykowanych instalacji zasilania komputerów, instalacji zasilania awaryjnego, oświetlenia podstawowego i awaryjnego, oświetlenia zewnętrznego, instalacji odgromowej, połączeń wyrównawczych w budynkach nr 2, 4, 5, 6 i 9 oraz agregatów prądotwórczych, stacji SN i NN, stacji transformatorowej wraz z połączonymi z nimi urządzeniami sterowania i monitoringu na terenie kompleksu mieszczącego się przy ul. Szubińskiej 2 w Bydgoszczy, w zakresie i na zasadach szczegółowo określonych w SIWZ.
- Miejsce, w którym znajduje się zmieniany tekst: II.4).
- W ogłoszeniu jest: 50.60.00.00-1, 50.71.00.00-5.
- W ogłoszeniu powinno być: 50.00.00.00-5, 50.71.10.00-2, 50.53.22.00-5, 50.53.20.00-3, 50.41.30.00-3.
INNE PRZETARGI Z BYDGOSZCZY
- Remonty nawierzchni chodników na terenie miasta Bydgoszczy w 2026 r.
- Prace geod i kartograf obejmujące całoroczną (w 2026 r.) kw położonych na terenie województwa kujawsko-pomorskiego i województwa łódzkiego, w zakresie potrzeb RZI w Bydgoszczy oraz WOG
- Dostawa produktów radiofarmaceutycznych do diagnostyki i terapii izotopowych oraz zestawów do znakowania 99mTc wraz z transportem
- "Budowa połączenia Miasta Torunia z drogą wojewódzką 569 jako alternatywny ciąg drogowy dla DK10" - opracowanie koncepcji przebiegu korytarzy drogi
- Dostawy węgla aktywnego luzem do Zakładu Termicznego Przekształcania Odpadów Komunalnych Międzygminnego Kompleksu Unieszkodliwiania Odpadów ProNatura Sp. z o.o.
- Prowadzenie badań monitoringowych MKUO ProNatura Sp. z o.o.
więcej: przetargi w Bydgoszczy »
PRZETARGI Z PODOBNEJ KATEGORII
więcej: »
Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Treść ogłoszenia widoczna na eGospodarka.pl jest zgodna z treścią tegoż ogłoszenia dostępną w BZP w dniu publikacji. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.





