To jest wynik przetargu. Zobacz także treść przetargu, którego dotyczy to ogłoszenie
Ogłoszenie z dnia 2008-06-17
Leżajsk: MODERNIZACJA PARKINGU W GIEDLAROWEJ
Numer ogłoszenia: 131026 - 2008; data zamieszczenia: 17.06.2008
OGŁOSZENIE O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA - roboty budowlane
Zamieszczanie ogłoszenia: obowiązkowe.
Ogłoszenie dotyczy: zamówienia publicznego.
Czy zamówienie było przedmiotem ogłoszenia w Biuletynie Zamówień Publicznych: Tak, numer ogłoszenia w BZP: 85491 - 2008.
SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY
I. 1) NAZWA I ADRES: Urząd Gminy Leżajsk, ul. Opalińskiego, 37-300 Leżajsk, woj. podkarpackie, tel. 017 2428600, fax 017 2426131.
I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO: Administracja samorządowa.
SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
II.1) OPIS
II.1.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego: MODERNIZACJA PARKINGU W GIEDLAROWEJ.
II.1.2) Rodzaj zamówienia: roboty budowlane.
II.1.3) Określenie przedmiotu zamówienia: Zadanie obejmuje następujące roboty budowlane: Wykonanie parkingu o nawierzchni z kostki brukowej grubości 8cm na podsypce cementowo- piaskowej gr. 4cm. Całkowita powierzchnia do wykonania 2275m2, na istniejącej podbudowie z tłucznia grubości 15cm z wbudowanym krawężnikiem drogowym. Szczegółowy zakres robót określa: 1) Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót - zał. Nr 5 do SIWZ 2) Przedmiar robót - zał. Nr 4 do SIWZ Materiały budowlane stosowane do wykonywania przedmiotu zamówienia muszą spełniać wymogi art. 10 ustawy Prawo Budowlane.
II.1.4) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): Oryginalny kod CPV: 45.23.32.23 - Wymiana nawierzchni drogowej Kod CPV wg słownika 2008: 45.23.32.23 - Wymiana nawierzchni drogowej .
II.1.5) Całkowita końcowa wartość zamówienia (bez VAT) obejmująca wszystkie zamówienia i części: 16487794 PLN.
SEKCJA IV: PROCEDURA
IV.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: przetarg nieograniczony
IV.2) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE
- Zamówienie dotyczy projektu/programu finansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
SEKCJA V: UDZIELENIE ZAMÓWIENIA
V.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: 12.06.2008.
V.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT: 11.
V.3) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:
- SANITEX SP. Z O.O., 37-204 TRYŃCZA 120, TRYŃCZA 120, 37-204 TRYŃCZA, kraj/woj. podkarpackie.
V.4) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O NIE PODLEGAJĄCYCH ODRZUCENIU OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ (bez VAT)
- Cena wybranej oferty: 16487794
- Oferta z najniższą ceną: 16487794 / oferta z najwyższą ceną: 19387207
- Waluta: PLN.
INNE PRZETARGI Z LEŻAJSKA
- Utrzymanie zieleni na terenie Gminy Leżajsk wraz z infrastrukturą towarzyszącą w 2026 r.
- Dostawa materiałów i akcesoriów do zabiegów artroskopowych
- Termomodernizacja budynku użyteczności publicznej na terenie Gminy Leżajsk
więcej: przetargi w Leżajsku »
PRZETARGI Z PODOBNEJ KATEGORII
- Remont drogi powiatowej nr 1348 O W M. Domaradzka Kuźnia
- "Budowa chodnika i ścieżki rowerowej na trasie od Legnickiego Pola do LSSE II"
- "Budowa wiaty piknikowej przy palenisku nad stawem Szachta przy ul. Jesiennej w Gliwicach wraz z dojściem."
- Przebudowa ulicy Wojska Polskiego w Prabutach
- Remont drogi gminnej Grudynia Wielka- Jakubowice
- Usuwanie uszkodzeń występujących na drogach gruntowych Gminy Kłodawa w 2026 roku
więcej: Wymiana nawierzchni drogowej »
Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Treść ogłoszenia widoczna na eGospodarka.pl jest zgodna z treścią tegoż ogłoszenia dostępną w BZP w dniu publikacji. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.





