eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

eGospodarka.plPrzetargiPrzetargi WarszawaM³yn kulowy do rozdrabniania proszków do skali nano

To jest wynik przetargu. Zobacz tak¿e tre¶æ przetargu, którego dotyczy to og³oszenie



Og³oszenie z dnia 2009-04-30

Warszawa: M³yn kulowy do rozdrabniania proszków do skali nano
Numer og³oszenia: 128298 - 2009; data zamieszczenia: 30.04.2009
OG£OSZENIE O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA - Dostawy

Zamieszczanie og³oszenia: obowi±zkowe.

Og³oszenie dotyczy: zamówienia publicznego.

Czy zamówienie by³o przedmiotem og³oszenia w Biuletynie Zamówieñ Publicznych: tak, numer og³oszenia w BZP: 92556 - 2009r.

Czy w Biuletynie Zamówieñ Publicznych zosta³o zamieszczone og³oszenie o zmianie og³oszenia: nie.

SEKCJA I: ZAMAWIAJ¡CY

I. 1) NAZWA I ADRES: Politechnika Warszawska, Wydzia³ In¿ynierii Materia³owej, ul. Wo³oska 141, Warszawa, woj. mazowieckie, tel. 022 2348729, 2348741, faks 022 2348514.

I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJ¡CEGO: Uczelnia publiczna.

SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

II.1) OKRE¦LENIE PRZEDMOTU ZAMÓWIENIA

II.1.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiaj±cego: M³yn kulowy do rozdrabniania proszków do skali nano.

II.1.2) Rodzaj zamówienia: Dostawy.

II.1.3) Okre¶lenie przedmiotu zamówienia: Przedmiotem zamówienia jest dostawa m³yna kulowego do rozdrabniania proszków do skali nano na Wydzia³ In¿ynierii Materia³owej Politechniki Warszawskiej. Charakterystyka przedmiotu zamówienia: 1.Laboratoryjny m³yn kulowy poziomy; 2.System separatora kulek umo¿liwiaj±cy pracê z kulkami w zakresie ¶rednic minimum od 0,1 do 1mm; 3. Praca w trybie cyrkulacyjnym, w ruchu ci±g³ym z dowoln± liczb± przej¶æ przez zbiornik m³yna; 4.Zbiornik m³yna o pojemno¶ci nie mniejszej ni¿ 70ml; 5.Ch³odzenie wodne zbiornika m³yna; 6.Moc napêdu m³yna nie mniej ni¿ 1000W; 7.Regulowane obroty silnika w zakresie minimum 1000-5000obr/min; 8.Wewnêtrzna komora, akcelerator kulek oraz inne elementy konstrukcji wewnêtrznej bêd±ce w kontakcie z mielon± zawiesin± winny byæ wykonane z odpornej na ¶cieranie stali nierdzewnej; 9.Jednostka kontrolno-steruj±ca pozwalaj±ca na pe³n± kontrolê i sterowanie parametrami pracy m³yna (tj. temperatura, moc obroty); 10.Mo¿liwo¶æ rozdrabnianie proszków do poziomu poni¿ej 100nm; 11.Instalacja, szkolenie i instrukcja; 12.Gwarancja minimum 12 miesiêcy; 13.Czas reakcji na zg³oszon± awariê krótszy ni¿ 72 godziny.

II.1.4) Wspólny S³ownik Zamówieñ (CPV): 42.61.10.00 - Obrabiarki specjalnego zastosowania .

II.1.5) Ca³kowita koñcowa warto¶æ zamówienia (bez VAT) obejmuj±ca wszystkie zamówienia i czê¶ci: 143000 PLN.

SEKCJA IV: PROCEDURA

IV.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: Przetarg nieograniczony

IV.2) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE

  • Zamówienie dotyczy projektu/programu finansowanego ze ¶rodków Unii Europejskiej: nie

SEKCJA V: UDZIELENIE ZAMÓWIENIA

V.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: 27.04.2009.

V.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT: 1.

V.3) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:

  • Ing.LEA TOMASOVA, spol. S r.o., Na Okrouhliku 1781, Pardubice, kraj/woj. Czechy.

V.4) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O NIE PODLEGAJ¡CYCH ODRZUCENIU OFERTACH Z NAJNI¯SZ¡
I NAJWY¯SZ¡ CEN¡
(bez VAT)

  • Cena wybranej oferty: 143000
  • Oferta z najni¿sz± cen±: 143000 oferta z najwy¿sz± cen±: 143000
  • Waluta: PLN.

Podziel siê

Poleæ ten przetarg znajomemu poleæ

Wydrukuj przetarg drukuj

Dodaj ten przetarg do obserwowanych obserwuj








Uwaga: podstaw± prezentowanych tutaj informacji s± dane publikowane przez Urz±d Zamówieñ Publicznych w Biuletynie Zamówieñ Publicznych. Tre¶æ og³oszenia widoczna na eGospodarka.pl jest zgodna z tre¶ci± tego¿ og³oszenia dostêpn± w BZP w dniu publikacji. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dok³ada wszelkich starañ, aby zamieszczone tutaj informacje by³y kompletne i zgodne z prawd±. Nie mo¿e jednak zagwarantowaæ ich poprawno¶ci i nie ponosi ¿adnej odpowiedzialno¶ci za jakiekolwiek szkody powsta³e w wyniku korzystania z nich.


Je¶li chcesz dodaæ og³oszenie do serwisu, zapoznaj siê z nasz± ofert±:

chcê zamieszczaæ og³oszenia

Dodaj swoje pytanie

Najnowsze orzeczenia

Wpisz nazwê miasta, dla którego chcesz znale¼æ jednostkê ZUS.