To jest wynik przetargu. Zobacz także treść przetargu, którego dotyczy to ogłoszenie
Ogłoszenie z dnia 2010-05-12
Jeżewo: Usługi z zakresu gospodarki łowieckiej i łąkowo- rolnej w Nadleśnictwie Dąbrowa
Numer ogłoszenia: 128110 - 2010; data zamieszczenia: 12.05.2010
OGŁOSZENIE O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA - Usługi
Zamieszczanie ogłoszenia: obowiązkowe.
Ogłoszenie dotyczy: zamówienia publicznego.
Czy zamówienie było przedmiotem ogłoszenia w Biuletynie Zamówień Publicznych: tak, numer ogłoszenia w BZP: 117730 - 2010r.
Czy w Biuletynie Zamówień Publicznych zostało zamieszczone ogłoszenie o zmianie ogłoszenia: nie.
SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY
I. 1) NAZWA I ADRES: Nadleśnictwo Dąbrowa, ul. Leśna 25, 86-131 Jeżewo, woj. kujawsko-pomorskie, tel. 052 3318713, faks 052 3318716.
I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO: Inny: Leśnictwo.
SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
II.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego: Usługi z zakresu gospodarki łowieckiej i łąkowo- rolnej w Nadleśnictwie Dąbrowa.
II.2) Rodzaj zamówienia: Usługi.
II.3) Określenie przedmiotu zamówienia: Przedmiotem zamówienia są: Usługi z zakresu gospodarki łowieckiej i łąkowo- rolnej: porządkowanie paśników i nęcisk, utrzymanie pasów zaporowych, odśnieżanie w Nadleśnictwie Dąbrowa..
II.4) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 77.11.00.00 - Usługi doraźne produkcji rolnej 77.60.00.00 - Usługi myśliwskie .
SEKCJA III: PROCEDURA
III.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: Przetarg nieograniczony
III.2) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE
- Zamówienie dotyczy projektu/programu finansowanego ze środków Unii Europejskiej: nie
SEKCJA IV: UDZIELENIE ZAMÓWIENIA
Część NR: 3
Nazwa: Pakiet nr 4:Porządkowanie paśników i nęcisk, utrzymanie pasów zaporowych
IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: 12.05.2010.
IV.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT: 1.
IV.3) LICZBA ODRZUCONYCH OFERT: .
IV.4) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:
dane rejestrowe
i kontaktowe firmy
FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA "INKOR" IRENEUSZ NALAZEK
jakie przetargi wygrała firma
FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA "INKOR" IRENEUSZ NALAZEK
- Firma Handlowo- Usługowa Zdzisław Kulesza, ul. Bąkowska 8a, 86-160 Warlubie, kraj/woj. kujawsko-pomorskie.
IV.5) Szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT): 18034,00 PLN.
IV.6) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ
Cena wybranej oferty: 31026,00
Oferta z najniższą ceną: 31026,00 / Oferta z najwyższą ceną: 31026,00
Waluta: PLN.
INNE PRZETARGI JEŻEWO
więcej: przetargi JEŻEWO »
PRZETARGI Z PODOBNEJ KATEGORII
- Ochrona ekosystemów nieleśnych w DPN w 2025 roku - 4
- Zbiór nasion gatunków typowych dla murawy galmanowej, przechowywanie i wysiew na terenie oczyszczonym z zadrzewienia
- OGRANICZENIE LICZEBNOŚCI SSAKÓW DRAPIEŻNYCH NA TERENIE OBWODU ŁOWIECKIEGO NR 17 (OHZ) W ZASIĘGU NADLEŚNICTWA RUSZÓW W SEZONIE ŁOWIECKIM 2025/2026
- Uslugi w zakresie gospodarki leśnej w nadleśnictwie Janów Lubelski w 2006 r.
Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Treść ogłoszenia widoczna na eGospodarka.pl jest zgodna z treścią tegoż ogłoszenia dostępną w BZP w dniu publikacji. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.