To jest wynik przetargu. Zobacz także treść przetargu, którego dotyczy to ogłoszenie
Ogłoszenie z dnia 2010-01-04
Niemodlin: wywóz i składowanie nieczystości stałych niesegregowanych oraz wywóz i zagospodarowanie nieczystości stałych segregowanych (papier, plastik, szkło) z budynków zarządzanych i administrowanych przez Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Niemodlinie
Numer ogłoszenia: 1272 - 2010; data zamieszczenia: 04.01.2010
OGŁOSZENIE O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA - Usługi
Zamieszczanie ogłoszenia: obowiązkowe.
Ogłoszenie dotyczy: zamówienia publicznego.
Czy zamówienie było przedmiotem ogłoszenia w Biuletynie Zamówień Publicznych: tak, numer ogłoszenia w BZP: 419408 - 2009r.
Czy w Biuletynie Zamówień Publicznych zostało zamieszczone ogłoszenie o zmianie ogłoszenia: tak.
SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY
I. 1) NAZWA I ADRES: Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Niemodlinie, ul. Wojska Polskiego 3, 49-100 Niemodlin, woj. opolskie, tel. 077 4606318, faks 077 4606318.
I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO: Administracja samorządowa.
SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
II.1) OKREŚLENIE PRZEDMOTU ZAMÓWIENIA
II.1.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego: wywóz i składowanie nieczystości stałych niesegregowanych oraz wywóz i zagospodarowanie nieczystości stałych segregowanych (papier, plastik, szkło) z budynków zarządzanych i administrowanych przez Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Niemodlinie.
II.1.2) Rodzaj zamówienia: Usługi.
II.1.3) Określenie przedmiotu zamówienia: 1. Przedmiotem zamówienia jest wywóz i składowanie nieczystości stałych niesegregowanych, wywóz i zagospodarowanie nieczystości stałych segregowanych (papier, plastik, szkło) z budynków zarządzanych i administrowanych przez Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej z siedzibą w Niemodlinie przy ul. Wojska Polskiego 3. 2. Zakres rzeczowy zadania - przybliżone ilości pojemników w okresie realizacji zamówienia: a) do wywozu i składowania z nieczystościami stałymi niesegregowanymi określa się na około: -pojemniki 120 l - 1536 szt.; -pojemniki 1100 l - 1188 szt.; -pojemniki 5,0 m3 - 370 szt. b) do wywozu i zagospodarowania z nieczystościami stałymi segregowanymi określa się na około 400 szt., w tym: -plastik - 192 szt.; -papier - 180 szt.; -szkło - 28 szt. 3. Zamówienie obejmuje również: -bieżący wywóz odpadów wielkogabarytowych niemieszczących się w pojemnikach (np. meble, urządzenia gospodarstwa domowego itp.); -podstawienie przez Wykonawcę własnych pojemników o pojemności 120 l, 1100 l wyposażonych w klapy i 5,0 m3 wykonanych z blachy ocynkowanej i wyposażonych w klapy do składowania nieczystości stałych niesegregowanych oraz pojemników o pojemności 1100 l do składowania nieczystości stałych segregowanych z widocznymi napisami: szkło, papier, plastik; -należyte utrzymanie w/w pojemników; -w przypadku, gdy zaistnieje potrzeba segregacji szkła na białe i kolorowe Wykonawca przejmie na siebie obowiązek podstawienia dodatkowych pojemników oraz ich wywozu i zagospodarowania; -zabezpieczenie przez Wykonawcę miejsca składowania (składowisko odpadów) nieczystości stałych niesegregowanych w tym odpadów wielkogabarytowych; -zagospodarowanie przez Wykonawcę nieczystości stałych segregowanych (papier, plastik, szkło); -ilości i miejsce ustawienia pojemników o pojemności 120 l, 1100 l wyposażonych w klapy i 5,0 m3 wykonanych z blachy ocynkowanej i wyposażonych w klapy do wywozu nieczystości stałych niesegregowanych, jak również ilości pojemników 1100 l do selektywnej zbiórki nieczystości stałych segregowanych określają załączniki nr 1, 2, 3 do projektu umowy - zał. nr 4 do SIWZ. UWAGA: Ilości wywozów i składowania nieczystości stałych niesegregowanych oraz ilości wywozów i zagospodarowania nieczystości segregowanych, a także podstawiania pojemników do ich zbiórki, na przestrzeni obowiązującego zamówienia mogą ulegać zmianie na skutek podejmowanych przez Zamawiającego decyzji dotyczących sposobu zarządzania i administrowania nieruchomościami tworzącymi Wspólnoty Mieszkaniowe. 4. Przedmiot zamówienia obejmuje również wszystkie prace i obowiązki Wykonawcy wymienione w projekcie umowy stanowiącej załącznik nr 4 do SIWZ.
II.1.4) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 90.51.10.00 - Usługi wywozu odpadów 90.51.31.00 - Usługi wywozu odpadów pochodzących z gospodarstw domowych .
II.1.5) Całkowita końcowa wartość zamówienia (bez VAT) obejmująca wszystkie zamówienia i części: 153488.00 PLN.
SEKCJA IV: PROCEDURA
IV.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: Przetarg nieograniczony
IV.2) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE
- Zamówienie dotyczy projektu/programu finansowanego ze środków Unii Europejskiej: nie
SEKCJA V: UDZIELENIE ZAMÓWIENIA
V.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: 30.12.2009.
V.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT: 1.
V.3) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:
- REMONDIS Gliwice Sp. z o.o., Kaszubska 2, 44-100 Gliwice, kraj/woj. śląskie.
V.4) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O NIE PODLEGAJĄCYCH ODRZUCENIU OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ
I NAJWYŻSZĄ CENĄ (bez VAT)
- Cena wybranej oferty: 153488.00
- Oferta z najniższą ceną: 153488.00 oferta z najwyższą ceną: 153488.00
- Waluta: PLN.
PRZETARGI Z PODOBNEJ KATEGORII
- Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu gminy Ułęż
- ODBIÓR ODPADÓW KOMUNALNYCH Z NIERUCHOMOŚCI POŁOŻONYCH NA TERENIE GMINY STRACHÓWKA
- Wywóz odpadów komunalnych - biodegradowalnych
- "Wymiana źródeł ciepła w Ośrodku Natura Rerum - etap I (postępowanie powtórzone)"
- Usługa związana z odbiorem, transportem i zagospodarowaniem odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych z terenu Gminy Giby oraz prowadzenie PSZOK
- Odbieranie odpadów z nieruchomości niezamieszkanych z terenu Związku Gmin Zagłębia Miedziowego
więcej: Usługi wywozu odpadów »
Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Treść ogłoszenia widoczna na eGospodarka.pl jest zgodna z treścią tegoż ogłoszenia dostępną w BZP w dniu publikacji. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.