Zobacz treść przetargu, którego dotyczy to sprostowanie
Ogłoszenie z dnia 2007-02-12
SPROSTOWANIE ogłoszenia zamieszczonego przez Powiat Krakowski, 30-037 Kraków, al.Słowackiego 20, w biuletynie 31/2007 pod pozycją 12163. W ogłoszeniu jest:
Powinno być: SEKCJA VI: 6) Czy zam. dot. projektu/programu finans. ze środków UE: Tak.
INNE PRZETARGI Z WROCŁAWIA
- Remont dróg wojewódzkich na terenie powiatu kamiennogórski, świdnicki i wałbrzyski
- Remont dróg wojewódzkich na terenie powiatu dzierżoniowski, ząbkowicki i kłodzki
- Remont dróg wojewódzkich na terenie powiatu lwówecki, złotoryjski i karkonoski.
- Sukcesywna dostawa 40 000 litrów oleju opałowego lekkiego do dwóch kotłowni znajdujących się przy ul. Lubińskiej 53 we Wrocławiu
- Druk, oprawę oraz dostawę publikacji z serii Osso: Barbara Butent-Stefaniak, Średniowieczne monety czeskie w zbiorach Muzeum Książąt Lubomirskich.
- Sukcesywne dostawy mięsa wołowego i podrobów drobiowych do ZOO Wrocław sp. z o.o.
więcej: przetargi w Wrocławiu »
PRZETARGI Z PODOBNEJ KATEGORII
więcej: »
Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Treść ogłoszenia widoczna na eGospodarka.pl jest zgodna z treścią tegoż ogłoszenia dostępną w BZP w dniu publikacji. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.





