eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

eGospodarka.plPrzetargiPrzetargi GliwiceDostawa oprogramowania do analiz termodynamicznych. Oznaczenie sprawyOZ/D/115/HP/11

Ten przetarg został już zakończony. Zobacz wynik tego przetargu



Ogłoszenie z dnia 2011-04-27

Gliwice: Dostawa oprogramowania do analiz termodynamicznych. Oznaczenie sprawy: OZ/D/115/HP/11
Numer ogłoszenia: 124065 - 2011; data zamieszczenia: 27.04.2011
OGŁOSZENIE O ZAMIARZE ZAWARCIA UMOWY - Dostawy

SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY

I. 1) NAZWA I ADRES: Politechnika Śląska, ul. Akademicka 2A, 44-100 Gliwice, woj. śląskie, tel. (032) 237 13 34, 2371335, faks 0322371334, 2372255, 2372660 , strona internetowa www.polsl.pl

I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO: Uczelnia publiczna.

SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

II.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego: Dostawa oprogramowania do analiz termodynamicznych. Oznaczenie sprawy: OZ/D/115/HP/11.

II.2) Rodzaj zamówienia: Dostawy.

II.3) Określenie przedmiotu oraz wielkości lub zakresu zamówienia: Przedmiotem zamówienia jest dostawa oprogramowania do analiz termodynamicznych. Program ma służyć do obliczeń właściwości termodynamicznych jako funkcji temperatury, ciśnienia i składu chemicznego a także struktury krystalograficznej, napięcia powierzchniowego oraz potencjału elektrycznego. Musi umożliwiać analizę zjawisk zachodzących w czasie procesu krzepnięcia z uwzględnieniem zjawisk dyfuzyjnych i zarodkowania dla stopów aluminium. Program musi działać w środowisku Windows (CPV: 48.46.10.00-7 Analityczne lub naukowe pakiety oprogramowania). Termin realizacji: do 4 tygodni (28 dni) od dnia podpisania umowy..

II.4) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 48.46.10.00-7.

II.5) Szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT): jest mniejsza niż kwoty określone w przepisach wydanych na podstawie art. 11 ust. 8 ustawy.

SEKCJA III: PROCEDURA

Tryb udzielenia zamówienia: Zamówienie z wolnej ręki

  • 1. Podstawa prawna

    Postępowanie wszczęte zostało na podstawie art. 67 ust. 1 pkt 4 ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. - Prawo zamówień publicznych.

  • 2. Uzasadnienie wyboru trybu

    W przeprowadzonych kolejno dwóch postępowaniach w trybie przetargu nieograniczonego oznaczonych OZ/D/55/HP/11 oraz OZ/D/103/HP/11 nie wpłynęły żadne oferty i postępowania zostały unieważnione. Jednak ze względu na konieczność zakupu oprogramowania będącego przedmiotem zamówienia, prowadzi się negocjacje w celu udzielenia zamówienia w trybie z wolnej ręki na mocy art. 67 ust. 1 pkt 4 ustawy. Pierwotne warunki zamówienia nie zostały w istotny sposób zmienione i zostały przekazane w zaproszeniu do negocjacji niżej wymienionemu Wykonawcy.

SEKCJA IV: UDZIELENIE ZAMÓWIENIA

Część NR: 1   Nazwa: Dostawa oprogramowania do analiz termodynamicznych

NAZWA I ADRES WYKONAWCY KTÓREMU ZAMAWIAJĄCY ZAMIERZA UDZIELIĆ ZAMÓWIENIA

  • Thermo-Calc Software AB, Norra Stationsgatan 93, SE 113 64 Stockholm, kraj/woj. Szwecja.

Podziel się

Poleć ten przetarg znajomemu poleć

Wydrukuj przetarg drukuj

Dodaj ten przetarg do obserwowanych obserwuj








Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Treść ogłoszenia widoczna na eGospodarka.pl jest zgodna z treścią tegoż ogłoszenia dostępną w BZP w dniu publikacji. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.


Jeśli chcesz dodać ogłoszenie do serwisu, zapoznaj się z naszą ofertą:

chcę zamieszczać ogłoszenia

Dodaj swoje pytanie

Najnowsze orzeczenia

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.