eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

eGospodarka.plPrzetargiPrzetargi GdyniaZORGANIZOWANIE WYPOCZYNKU LETNIEGO DLA DZIECI PRACOWNIKÓW OPEC SP. Z O.O. W GDYNI



Ogłoszenie z dnia 2009-04-27

Gdynia: ZORGANIZOWANIE WYPOCZYNKU LETNIEGO DLA DZIECI PRACOWNIKÓW OPEC SP. Z O.O. W GDYNI
Numer ogłoszenia: 122372 - 2009; data zamieszczenia: 27.04.2009
OGŁOSZENIE O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA - Usługi

Zamieszczanie ogłoszenia: obowiązkowe.

Ogłoszenie dotyczy: zamówienia publicznego.

Czy zamówienie było przedmiotem ogłoszenia w Biuletynie Zamówień Publicznych: nie.

Czy w Biuletynie Zamówień Publicznych zostało zamieszczone ogłoszenie o zmianie ogłoszenia: nie.

SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY

I. 1) NAZWA I ADRES: Okręgowe Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o., ul. Opata Hackiego 14, Gdynia, woj. pomorskie, tel. 058 6273900, faks (058) 623 46 35.

I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO: Podmiot prawa publicznego.

SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

II.1) OKREŚLENIE PRZEDMOTU ZAMÓWIENIA

II.1.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego: ZORGANIZOWANIE WYPOCZYNKU LETNIEGO DLA DZIECI PRACOWNIKÓW OPEC SP. Z O.O. W GDYNI.

II.1.2) Rodzaj zamówienia: Usługi.

II.1.3) Określenie przedmiotu zamówienia: Przedmiotem zamówienia jest zorganizowanie wypoczynku letniego dla dzieci pracowników OPEC Sp. z o.o. w Gdyni. Wymogi dotyczące przedmiotu zamówienia: Dwa miejsca wypoczynku w Polsce: w miejscowości położonej w Bieszczadach w miejscowości położonej nad jeziorem w woj. Warmińsko - Mazurskim. Wypoczynek dla 80 dzieci i młodzieży w przedziale wiekowym 7-17 lat, w turnusach do 40 osób. Zamawiający wymaga utworzenie co najmniej 2 grup wiekowych dla dziewcząt i chłopców w każdym turnusie. Dwa turnusy 14-dniowe uwzględniające następujące warunki: Turnusy muszą rozpoczynać się nie wcześniej niż 01.07.2009r i zakończyć nie później niż 16.08.2009r oraz nie mogą pokrywać się czasowo. Zakwaterowanie w pokojach max. 4 osobowych , z jednoosobowymi łóżkami oraz z pełnym węzłem sanitarnym max na 2 pokoje. Nie przewiduje się zakwaterowania dzieci i młodzieży w domkach wolnostojących. Pełne wyżywienie - 4 posiłki dziennie oraz suchy prowiant na podróż powrotną. Zapewnienie fachowej opieki nad uczestnikami przez kadrę pedagogiczną, medyczną oraz instruktorską do zajęć specjalistycznych. Zamawiający zastrzega sobie prawo do kontroli obiektów przed podpisaniem umowy i w trakcie trwania kolonii, w celu potwierdzenia spełnienia warunków socjalno -bytowych. Kontrola nastąpi po wyborze oferty, w dowolnym terminie, w czasie ważności oferty. Zamawiający ustali termin telefonicznie z osobą upoważnioną do kontaktów..

II.1.4) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 55.24.30.00 - Usługi w zakresie obozowisk dla dzieci .

II.1.5) Całkowita końcowa wartość zamówienia (bez VAT) obejmująca wszystkie zamówienia i części: 100000 PLN.

SEKCJA IV: PROCEDURA

IV.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: Negocjacje bez ogłoszenia

IV.2) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE

  • Zamówienie dotyczy projektu/programu finansowanego ze środków Unii Europejskiej: nie

SEKCJA V: UDZIELENIE ZAMÓWIENIA

V.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: 20.04.2009.

V.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT: 1.

V.3) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:

  • Biuro Turystyczne Czardasz Tour, ul. Gryfa Pomorskiego 54 A, 81-516 Gdynia, kraj/woj. pomorskie.

V.4) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O NIE PODLEGAJĄCYCH ODRZUCENIU OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ
I NAJWYŻSZĄ CENĄ
(bez VAT)

  • Cena wybranej oferty: 100000
  • Oferta z najniższą ceną: 100000 oferta z najwyższą ceną: 100000
  • Waluta: PLN.

Podziel się

Poleć ten przetarg znajomemu poleć

Wydrukuj przetarg drukuj

Dodaj ten przetarg do obserwowanych obserwuj








Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Treść ogłoszenia widoczna na eGospodarka.pl jest zgodna z treścią tegoż ogłoszenia dostępną w BZP w dniu publikacji. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.


Jeśli chcesz dodać ogłoszenie do serwisu, zapoznaj się z naszą ofertą:

chcę zamieszczać ogłoszenia

Dodaj swoje pytanie

Najnowsze orzeczenia

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.