Ten przetarg został już zakończony. Zobacz wynik tego przetargu
Ogłoszenie z dnia 2012-05-23
Warszawa: Asysta techniczna na oprogramowanie ORACLE dla Urzędu Dozoru Technicznego
Numer ogłoszenia: 114841 - 2012; data zamieszczenia: 23.05.2012
OGŁOSZENIE O ZAMIARZE ZAWARCIA UMOWY - Usługi
SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY
I. 1) NAZWA I ADRES: Urząd Dozoru Technicznego, ul. Szczęśliwicka 34, 02-353 Warszawa, woj. mazowieckie, tel. 022 5722100, faks 022 5722388 , strona internetowa www.udt.gov.pl
I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO: Inny: Państwowa Osoba Prawna.
SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
II.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego: Asysta techniczna na oprogramowanie ORACLE dla Urzędu Dozoru Technicznego.
II.2) Rodzaj zamówienia: Usługi.
II.3) Określenie przedmiotu oraz wielkości lub zakresu zamówienia: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie przez Wykonawcę na rzezcz Zamawiającego asysty technicznej w odniesieniu do programów Oracle, na które została udzielona Zamawiającemu licencja na podstawie odrębnych umów.
II.4) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 72.61.10.00 - Usługi w zakresie wsparcia technicznego .
II.5) Szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT): jest mniejsza niż kwoty określone w przepisach wydanych na podstawie art. 11 ust. 8 ustawy.
SEKCJA III: PROCEDURA
Tryb udzielenia zamówienia: Zamówienie z wolnej ręki
1. Podstawa prawna
Postępowanie wszczęte zostało na podstawie art. 67 ust. 1 pkt 1 lit. a, art. 67 ust. 1 pkt 1 lit. b ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. - Prawo zamówień publicznych.
2. Uzasadnienie wyboru trybu
Usługa asysty technicznej będącej przedmiotem niniejszego postępowania, może być zrealizowane tylko przez jednego wykonawcę tj. firmę Oracle Polska Sp. z o. o., z przyczyn technicznych o obiektywnym charakterze oraz z przyczyn związanych z ochroną praw wyłącznych, wynikających z odrębnych przepisów. Firma Oracle Polska Sp. z o. o. jest jedynym podmiotem uprawnionym do świadczenia na terenie Polski usług Asysty Technicznej do oprogramowania Oracle. Inne podmioty zależne od Oracle nie mogą świadczyć przedmiotowej usługi na terenie Polski. W zwiżaku z powyższym, udzilenie przedmiotowego zamówienia w trybie z wolnej ręi jest dopuszczalne na podstawie art. 67 ust 1 pkt 1 lit a i b.
SEKCJA IV: UDZIELENIE ZAMÓWIENIA
NAZWA I ADRES WYKONAWCY KTÓREMU ZAMAWIAJĄCY ZAMIERZA UDZIELIĆ ZAMÓWIENIA
Oracle Polska Sp. z o.o., Przyokopowa 31, 01-208 Warszawa, kraj/woj. mazowieckie.
INNE PRZETARGI Z WARSZAWY
- 600/2025 Wykonanie robót instalacyjnych polegających na uruchomieniu SUW wraz z urządzeniami w studni oligoceńskiej przy ul. Króla Maciusia 11 w Warszawie.
- Realizacja zwycięskiego projektu budżetu obywatelskiego w 2025 r. pt.: "Zieleń zamiast betonu" (...) na podstawie dokumentacji (...) opracowanej w bieżącym roku przez firmę GDAK STUDIO Ewelina Gdak
- zakup, dostawa i instalacja urządzeń serwerowych z migracją danych i konfiguracją dla Muzeum Żołnierzy Wyklętych i Więźniów Politycznych PRL (w organizacji).
- Rozbiórka budynku mieszkalnego i gospodarczego przy ul. Mszczonowskiej 7 w Dzielnicy Ochota m.st. Warszawy
- DOSTAWY SPRZĘTU LABORATORYJNEGO
- Dostawa odczynników wraz z najmem systemu do oceny minimalnego stężenia antybiotyku (MIC) hamującego wzrost drobnoustrojów metodą mikrorozcieńczeń.
więcej: przetargi w Warszawie »
PRZETARGI Z PODOBNEJ KATEGORII
- Dostawa oprogramowania oraz infrastruktury sprzętowej związana z realizacją projektu w ramach grantu "Cyberbezpieczny Samorząd - Cyberbezpieczna Gmina Karnice"
- Usługa serwisu i asysty technicznej dla systemu PCD
- zakup, dostawa i instalacja urządzeń serwerowych z migracją danych i konfiguracją dla Muzeum Żołnierzy Wyklętych i Więźniów Politycznych PRL (w organizacji).
- Zakup usługi wsparcia technicznego Producenta dla posiadanych przez Zamawiającego serwerów firmy DELL/EMC.
- Wsparcie serwisowe i Asysta techniczna dla bibliotek i napędów taśmowych
- Dostawa sprzętu komputerowego i oprogramowania, sprzętu sieciowego wraz z usługą wsparcia technicznego oraz akcesoriów komputerowych
Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Treść ogłoszenia widoczna na eGospodarka.pl jest zgodna z treścią tegoż ogłoszenia dostępną w BZP w dniu publikacji. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.