Zobacz treść przetargu, którego dotyczy to sprostowanie
Ogłoszenie z dnia 2012-05-23
Numer ogłoszenia: 114571 - 2012; data zamieszczenia: 23.05.2012
OGŁOSZENIE O ZMIANIE OGŁOSZENIA
Ogłoszenie dotyczy: Ogłoszenia o udzieleniu zamówienia.
Informacje o zmienianym ogłoszeniu: 107471 - 2012 data 15.05.2012 r.
SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY
Podkarpacki Zarząd Melioracji i Urządzeń Wodnych, ul. Hetmańska 9, 35-959 Rzeszów, woj. podkarpackie, tel. 17 8537 440, fax. 17 8536421.
SEKCJA II: ZMIANY W OGŁOSZENIU
II.1) Tekst, który należy zmienić:
- Miejsce, w którym znajduje się zmieniany tekst: II.3).
- W ogłoszeniu jest: W celu udrożnienia, odbudowy, zabezpieczenia niżej wymienionych odcinków potoku przewidziano wykonanie następujących robót : Km 4+700 - 4+800 - wykop pod umocnienia, usunięcie zatorów z dna - wyściółka faszynowa w dnie pod umocnienia - umocnienie stopy skarpy koszami siatkowo-kamiennymi - umocnienie stopy skarpy opaską z faszyny luzem - palisada z kołków, narzut kamienny w dnie - narzut kamienny luzem w dnie - zabudowa wyrw ziemią z wzgl. zakupu i dowozu - umocnienie skarpy materacem siatkowo-kamiennym - brzegosłon faszynowy, kryty na skarpie Km 5+400 - 5+500 - rozbiórka zniszczonych umocnień siatkowo-kamiennych - wykop kop. pod umocnienia, usunięcie zatorów z dna - narzut kamienny luzem w dnie z materiału z rozbiórki - wyściółka faszynowa w dnie pod umocnienia - palisada z kołków, narzut kamienny w dnie - narzut kamienny luzem w dnie - umocnienie stopy skarpy koszami siatkowo-kamiennymi - zabudowa wyrwy ziemią z dowozu - umocnienie skarpy materacem siatkowo-kamiennym - brzegosłon faszynowy, kryty na skarpie.
- W ogłoszeniu powinno być: Przedmiotem zamówienia jest usuwanie szkód powodziowych polegających na : Km 3+660 - 3+860 w miejsc. Wola Wielka, - wykop mechaniczny z wydobyciem i wywozem zatorów z pni, gałęzi, odpadów - wyściółka faszynowa w dnie pod budowle siatkowo-kamienne - umocnienia siatkowo-kamienne w dnie i na skarpach - zabudowa wyrwy ziemią z wzgl.. zakupu i dowozu - opaska z faszyny luzem 40/20 w stopie skarpy - umocnienia skarp, płytami ażurowymi (90x60x10) - obsianie skarp i poboczy nasionami traw Km 6+070 - 6+140 w miejsc. Wiewiórka, - wykop mechaniczny z wydobyciem i wywozem zatorów z pni, gałęzi, odpadów - wyściółka faszynowa w dnie pod budowle siatkowo-kamienne - umocnienia siatkowo-kamienne w dnie i na skarpach - zabudowa wyrwy ziemią z wzgl.. zakupu i dowozu - opaska z faszyny luzem 40/20 w stopie skarpy - umocnienia skarp, płytami ażurowymi (90x60x10) - obsianie skarp i poboczy nasionami traw.
- Miejsce, w którym znajduje się zmieniany tekst: IV.4).
- W ogłoszeniu jest: Zakład Robót Melioracyjno - Kanalizacyjnych HYDROBUD B. Pysz, U. Pysz Latoszyn 31 C 39-200 Dębica.
- W ogłoszeniu powinno być: F.H.U.B. KOP -CAT Jakub Wąsowicz Żdżary 61/2 39-215 Czarna.
INNE PRZETARGI Z RZESZOWA
- Badanie ewaluacyjne
- Usługa wywozu i zagospodarowania odpadów komunalnych z nieruchomości Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego w Rzeszowie oraz jego delegatur w Krośnie, Przemyślu i Tarnobrzegu
- Usunięcie awarii Regionalnej Sieci Szerokopasmowej w relacji WS Rzeszów - WS Strzyżów
- Dostawa paliw do samochodów służbowych Wojewódzkiego Inspektoratu Transportu Drogowego w Rzeszowie w 2026 roku znak postępowania WAT.272.2.2025
- Dostawa sprzętu komputerowego wraz z oprogramowaniem dla potrzeb Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Rzeszowie
- Sprzedaż wraz z dostarczeniem materiałów zużywalnych oraz pipet automatycznych
więcej: przetargi w Rzeszowie »
PRZETARGI Z PODOBNEJ KATEGORII
więcej: »
Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Treść ogłoszenia widoczna na eGospodarka.pl jest zgodna z treścią tegoż ogłoszenia dostępną w BZP w dniu publikacji. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.





