To jest wynik przetargu. Zobacz także treść przetargu, którego dotyczy to ogłoszenie
Ogłoszenie z dnia 2013-06-17
Wielichowo: Modernizacja świetlicy wiejskiej w Prochach
Numer ogłoszenia: 114139 - 2013; data zamieszczenia: 17.06.2013
OGŁOSZENIE O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA - Roboty budowlane
Zamieszczanie ogłoszenia: obowiązkowe.
Ogłoszenie dotyczy: zamówienia publicznego.
Czy zamówienie było przedmiotem ogłoszenia w Biuletynie Zamówień Publicznych: tak, numer ogłoszenia w BZP: 166956 - 2013r.
Czy w Biuletynie Zamówień Publicznych zostało zamieszczone ogłoszenie o zmianie ogłoszenia: nie.
SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY
I. 1) NAZWA I ADRES: Gmina Wielichowo, Rynek 10, 64-050 Wielichowo, woj. wielkopolskie, tel. 061 4433001, faks 061 4433082.
I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO: Administracja samorządowa.
SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
II.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego: Modernizacja świetlicy wiejskiej w Prochach.
II.2) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane.
II.3) Określenie przedmiotu zamówienia: Modernizacja świetlicy wiejskiej w Prochach.
II.4) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 45.00.00.00 - Roboty budowlane 45.10.00.00 - Przygotowanie terenu pod budowę 45.20.00.00 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej 45.33.00.00 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne 45.31.00.00 - Roboty instalacyjne elektryczne .
SEKCJA III: PROCEDURA
III.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: Przetarg nieograniczony
III.2) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE
- Zamówienie dotyczy projektu/programu finansowanego ze środków Unii Europejskiej: tak, projekt/program: Przedmiot zamówienia jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach działania 413 Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju w zakresie operacji odpowiadających warunkom przyznania pomocy w ramach działania Odnowa i rozwój wsi, objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013..
SEKCJA IV: UDZIELENIE ZAMÓWIENIA
IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: 17.06.2013.
IV.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT: 7.
IV.3) LICZBA ODRZUCONYCH OFERT: 0.
IV.4) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:
dane rejestrowe
i kontaktowe firmy
ŁUKASIK GROUP M. ŁUKASIK SPÓŁKA KOMANDYTOWA
jakie przetargi wygrała firma
ŁUKASIK GROUP M. ŁUKASIK SPÓŁKA KOMANDYTOWA
- Łukasik Group Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa, ul. 1 Maja 45, 62-065 Grodzisk Wielkopolski, kraj/woj. wielkopolskie.
IV.5) Szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT): 288857,81 PLN.
IV.6) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ
Cena wybranej oferty: 218900,79
Oferta z najniższą ceną: 218900,79 / Oferta z najwyższą ceną: 362134,47
Waluta: PLN.
PRZETARGI Z PODOBNEJ KATEGORII
- Wykonanie modernizacji elewacji oraz wejścia głównego do Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Miedarach wraz z pracami towarzyszącymi
- Utworzenie Centrum Integracji Międzypokoleniowej w Wagańcu poprzez odbudowę dworu potomków Marcello Bacciarellego - malarza ostatniego Króla Polski Stanisława Augusta Poniatowskiego
- Rozbudowa Komendy Państwowej Straży Pożarnej w Strzelcach Opolskich o myjnię dla pojazdów i sprzętu, suszarnie węży oraz pomieszczenia gospodarczo - techniczne i socjalne dla załogi
- Remont technologii podciśnieniowej przepompowni ścieków w miejscowości Łagów dz. 13/5 obręb 5 Łagów.
- Dostawa i montaż nawiertko - zasuw na sieci wodociągowej oraz dostawa i montaż wodomierzy ze zdalnym odczytem w miejscowości Piłatka w ramach "Modernizacja wodociągów w Gminie Godziszów"
- Remont polegający na wymianie okładziny ceramicznej (płytek) w nieckach basenowych oraz na plaży basenowej w Krytej Pływalni OSiR przy ul. Belzackiej 106 w Piotrkowie Trybunalskim
więcej: Roboty budowlane »
Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Treść ogłoszenia widoczna na eGospodarka.pl jest zgodna z treścią tegoż ogłoszenia dostępną w BZP w dniu publikacji. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.





