Ogłoszenie z dnia 2007-07-04
Paprotnia: Przebudowa drogi gminnej Nr 3631017 Łozy - Trębice Górne
Numer ogłoszenia: 111914 - 2007; data zamieszczenia: 04.07.2007
OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU - roboty budowlane
Zamieszczanie ogłoszenia: obowiązkowe.
Ogłoszenie dotyczy: zamówienia publicznego.
SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY
I. 1) NAZWA I ADRES: Urząd Gminy w Paprotni, ul. 3 Maja 2, 08-107 Paprotnia, woj. mazowieckie, tel. 025 6312110, fax 025 6312110.
I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO: Administracja samorządowa.
SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
II.1) OPIS
II.1.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego: Przebudowa drogi gminnej Nr 3631017 Łozy - Trębice Górne.
II.1.2) Rodzaj zamówienia: roboty budowlane, odwołanie przysługuje.
II.1.3) Określenie przedmiotu oraz wielkości lub zakresu zamówienia: Wykonanie przepustu rurowego średnicy 60 z rur zbrojonych, oczyszczenie istniejącej nawierzchni brukowcowej 700 x 4 = 280, mechaniczne wyrównanie skropionej nawierzchni brukowcowej mieszanką mineralno asfaltową do profilu poprzecznego z wyrównaniem loklnych zadołowań, wykonanie nawierzchni bitumicznej grubości 4 cm z mieszanki mineralno asfaltowej
II.1.4) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): Oryginalny kod CPV: 45.23.32.20 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg Kod CPV wg słownika 2008: 45.23.32.20 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg .
II.1.5) Czy dopuszcza się złożenie oferty częściowej: Nie.
II.1.6) Czy dopuszcza się złożenie oferty wariantowej: Nie.
II.2) CZAS TRWANIA ZAMÓWIENIA LUB TERMIN WYKONANIA: data zakończenia: 30.09.2007.
SEKCJA III: INFORMACJE O CHARAKTERZE PRAWNYM, EKONOMICZNYM, FINANSOWYM I TECHNICZNYM
III.1) WARUNKI DOTYCZĄCE ZAMÓWIENIA
- Informacja na temat wadium: nie wymagane.
III.2) WARUNKI UDZIAŁU
- Opis warunków udziału w postępowaniu oraz opis sposobu dokonywania oceny spełniania tych warunków: ocena spełniania warunków udziału w postepowaniu okreslonych w SIWZ zostanie dokonana zgodnie z formułą spełnia - nie spełnia
- Informacja o oświadczeniach i dokumentach, jakie mają dostarczyć wykonawcy w celu potwierdzenia spełniania warunków udziału w postępowaniu: oświadczenie o spełnianiu kryteriów okreslonych w art. 22 ust. 1 oraz art. 24. ust. 1 i 2 ustawy prawo zamówień publicznych oraz spełniający warunki określone w specyfikacji istotnych warunków zamówienia
SEKCJA IV: PROCEDURA
IV.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA
IV.1.1) Tryb udzielenia zamówienia: przetarg nieograniczony.
IV.2) KRYTERIA OCENY OFERT
IV.2.1) Kryteria oceny ofert: najniższa cena.
IV.2.2) Wykorzystana będzie aukcja elektroniczna: Nie.
IV.3) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE
IV.3.1) Adres strony internetowej, na której dostępna jest specyfikacja istotnych warunków zamówienia: nie posiadamy
Specyfikację istotnych warunków zamówienia można uzyskać pod adresem: www.e-bip.pl w zakładce Paprotnia.
IV.3.4) Termin składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu lub ofert: 25.07.2007 godzina 10:00, miejsce: Urząd Gminy w Paprotni, ul. 3 Maja 2, 08-107 Paprotnia.
IV.3.5) Termin związania ofertą: okres w dniach: 30 (od ostatecznego terminu składania ofert).
PRZETARGI Z PODOBNEJ KATEGORII
- "Budowa dróg gruntowych metodą śladową (płyty betonowe) z podziałem na części w formule zaprojektuj i wybuduj"
- Modernizacja dróg gminnych - 5 zadań
- Bieżąca konserwacja nawierzchni bitumicznych na terenie gminy Choszczno.
- Budowa i przebudowa dróg gminnych wraz z infrastrukturą towarzyszącą w mieście Węgrów - Łamana, Rynek Mariacki
- Budowa drogi KDD1 i KDD2 w miejscowości Łomna w Gminie Czosnów.
- Remont drogi gminnej nr 600492K od km 0+650 do km 2+060 w miejscowości Sieborowice i Zagórzyce Stare, Gmina Michałowice
Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Treść ogłoszenia widoczna na eGospodarka.pl jest zgodna z treścią tegoż ogłoszenia dostępną w BZP w dniu publikacji. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.





