To jest wynik przetargu. Zobacz także treść przetargu, którego dotyczy to ogłoszenie
Ogłoszenie z dnia 2007-01-31
OGŁOSZENIE O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA - dostawy Łódź: Dostawa sprzętu rehablitacyjnego Publikacja obowiązkowa.
I. 1) Nazwa, adresy i osoby upoważnione do kontaktów: Wojewódzki Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej Centrum Leczenia Chorób Płuc i Rehabilitacji, do kontaktów: Dorota Kowal-Kądrowska, ul. Okólna, 91-520 Łódź, woj. łódzkie, tel. 042 6177351, 6590412, fax 042 6590412, e-mail: zam_pub@o2.pl. Adresy internetowe Ogólny adres zamawiającego (URL): www.centrumpluc.com.pl Adres profilu nabywcy (URL): 2) Rodzaj zamawiającego i główny przedmiot lub przedmioty działalności: Samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej; Zdrowie. Zamawiający dokonuje zamówienia w imieniu innych zamawiających: Nie. Czy zamówienie było przedmiotem ogłoszenia w Biuletynie Zamówień Publicznych: Tak. Nr 4 poz. 6041 z 02.01.2007 Wartość zamówienia (bez VAT): 60667 EUR.
II.1) Opis 1.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego: Dostawa sprzętu rehablitacyjnego. 1.2) Rodzaj zamówienia oraz miejsce wykonania robót budowlanych, realizacji dostaw lub świadczenia usług: dostawy, kupno. Główne miejsce realizacji dostawy : 91-520 Łódź, ul.Okólna 181 , WZZOZCLChPłiR. 1.3) Ogłoszenie dotyczy: Zamówienia publicznego. 1.4) Określenie przedmiotu zamówienia: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu rehabilitacyjnego dla Wojewódzkiego Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej Centrum Leczenia Chorób Płuc i Rehabilitacji w Łodzi. Zamawiający dopuszcza składania ofert częściowych. Zamówienie podzielone jest na 5 części: I. sprzęt do fizykoterapii (szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wchodzącego w skład tej części znajduje się w Załączniku 3A do SIWZ) II. sprzęt do kinezyterapii (szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wchodzącego w skład tej części znajduje się w Załączniku 3Bdo SIWZ) III. wanny do hydroterapii (szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wchodzącego w skład tej części znajduje się w Załączniku 3C do SIWZ) IV. akcesoria (szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wchodzącego w skład tej części znajduje się w Załączniku 3D do SIWZ) V. sprzęt diagnostyczny (szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wchodzącego w skład tej części znajduje się w Załączniku 3E do SIWZ) 1.5) Wspólny słownik zamówień (CPV): Oryginalny kod CPV: 33.00.00.00 - Urządzenia medyczne i laboratoryjne, urządzenia optyczne i precyzyjne, zegary i zegarki, farmaceutyki oraz podobne artykuły medyczne Kod CPV wg słownika 2008: 33.00.00.00 - Urządzenia medyczne, farmaceutyki i produkty do pielęgnacji ciała
IV.1) Tryb udzielenia zamówienia: przetarg nieograniczony.
Część nr: 3 Nazwa: hydroterapia. V. 1 Data udzielenia zamówienia: 19.01.2007. 2) Liczba otrzymanych ofert: 1. 3) Nazwa i adres wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PHU TECHNOMEX Sp. z o.o. 44-100 Gliwice, ul.Knurowska 45A, Knurowska 45A, 44-100 Gliwice. 4) Informacja o cenie wybranej oferty oraz o nie podlegających odrzuceniu ofertach z najtańszą i najdroższą ceną (bez VAT): Cena wybranej oferty: 11600,00 Oferta z najniższą ceną: 11600,00 / oferta z najwyższą ceną: 00,00 Waluta: PLN Część nr: 4 Nazwa: akcesoria. V. 1 Data udzielenia zamówienia: 19.01.2007. 2) Liczba otrzymanych ofert: 1. 3) Nazwa i adres wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PHU TECHNOMEX Sp. z o.o., ul.Knurowska 45a, 44-100 Gliwice. 4) Informacja o cenie wybranej oferty oraz o nie podlegających odrzuceniu ofertach z najtańszą i najdroższą ceną (bez VAT): Cena wybranej oferty: 9738,00 Oferta z najniższą ceną: 9738,00 / oferta z najwyższą ceną: 00,00 Waluta: PLN Część nr: 5 Nazwa: sprzęt diagnostyczny. V. 1 Data udzielenia zamówienia: 19.01.2007. 2) Liczba otrzymanych ofert: 1. 3) Nazwa i adres wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PHU TECHNOMEX Sp. z o.o., Knurowska 45A, 44-100 Gliwice. 4) Informacja o cenie wybranej oferty oraz o nie podlegających odrzuceniu ofertach z najtańszą i najdroższą ceną (bez VAT): Cena wybranej oferty: 48480,00 Oferta z najniższą ceną: 48480,00 / oferta z najwyższą ceną: 00,00 Waluta: PLN
VI.1) Zamówienie dotyczy projektu/programu finansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie 2) Informacje dodatkowe: 3) Data wysłania niniejszego ogłoszenia: 29.01.2007.
INNE PRZETARGI Z ŁODZI
- Świadczenie gwarancyjnych i pogwarancyjnych usług serwisu - przeglądów okresowych i napraw samochodów eksploatowanych w Łódzkim Oddziale Regionalnym ARiMR - w podziale na zadania
- Świadczenie usług w zakresie całodziennego żywienia osób zatrzymanych w Pomieszczeniach dla Osób Zatrzymanych w (PdOZ).
- Dostawa aktywnych ochronników słuchu z funkcją komunikacji realizowana na podstawie projektu pn. "FIRST RESPONDER - skuteczna reakcja służb w sytuacji ataku CBRN-E"
- Opracowanie koncepcji i dokumentacji projektowej dla remontu budynku mieszkalnego frontowego, rozbiórki oficyn, budowy nowych budynków mieszkalnych wielorodzinnych, z zagospodarowaniem terenu w Łodzi
- ZP/41/2025 "Dostawa testów kontroli mycia i dezynfekcji, wskaźników procesu sterylizacji, opakowań do sterylizacji z podziałem na 23 części dla WSSz. im. M. Pirogowa w Łodzi"
- ,,Pełnienie funkcji Project Managera dla projektów informatycznych w Sądzie Apelacyjnym w Łodzi"
więcej: przetargi w Łodzi »
PRZETARGI Z PODOBNEJ KATEGORII
- Cykliczne dostawy odczynników do badań koagulologicznych wraz z dzierżawą dwóch analizatorów i sprzętu pomocniczego
- Zakup i dostawy sprzętu medycznego jednorazowego użytku - Apteka
- Dostawa środków medycznych
- Wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego - cz. I
- NZ.261.79.2025 Sukcesywne dostawy jednorazowego sprzętu medycznego.
- DOSTAWA - ZAKUP MATERIAŁOWYCH ŚRODKÓW MEDYCZNYCH ORAZ LEKÓW nr sprawy: MED/272/AK/2025
więcej: Urządzenia medyczne, farmaceutyki i produkty do pielęgnacji ciała »
Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Treść ogłoszenia widoczna na eGospodarka.pl jest zgodna z treścią tegoż ogłoszenia dostępną w BZP w dniu publikacji. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.





