To jest wynik przetargu. Zobacz także treść przetargu, którego dotyczy to ogłoszenie
Ogłoszenie z dnia 2013-06-13
Warszawa: Dostawa sprzętu komputerowego dla Instytutu Maszyn Matematycznych
w Warszawie
Numer ogłoszenia: 110719 - 2013; data zamieszczenia: 13.06.2013
OGŁOSZENIE O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA - Dostawy
Zamieszczanie ogłoszenia: obowiązkowe.
Ogłoszenie dotyczy: zamówienia publicznego.
Czy zamówienie było przedmiotem ogłoszenia w Biuletynie Zamówień Publicznych: tak, numer ogłoszenia w BZP: 180058 - 2013r.
Czy w Biuletynie Zamówień Publicznych zostało zamieszczone ogłoszenie o zmianie ogłoszenia: nie.
SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY
I. 1) NAZWA I ADRES: Instytut Maszyn Matematycznych, ul. Krzywickiego 34, 02-078 Warszawa, woj. mazowieckie, tel. 0-22 621 84 41, faks 0-22 629 92 70.
I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO: Inny: instytut badawczy.
SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
II.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego: Dostawa sprzętu komputerowego dla Instytutu Maszyn Matematycznych w Warszawie.
II.2) Rodzaj zamówienia: Dostawy.
II.3) Określenie przedmiotu zamówienia: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa sprzętu komputerowego dla Instytutu Maszyn Matematycznych w Warszawie. Dostawa dotyczy: 2 laptopów, 2 monitorów dotykowych, 2 komputerów, 1 drukarki laserowej.
II.4) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 30.20.00.00 - Urządzenia komputerowe .
SEKCJA III: PROCEDURA
III.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: Przetarg nieograniczony
III.2) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE
- Zamówienie dotyczy projektu/programu finansowanego ze środków Unii Europejskiej: nie
SEKCJA IV: UDZIELENIE ZAMÓWIENIA
IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: 04.06.2013.
IV.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT: 4.
IV.3) LICZBA ODRZUCONYCH OFERT: 3.
IV.4) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:
dane rejestrowe
i kontaktowe firmy
ENTERPRISE.PL ZBIGNIEW WROTNIAK
jakie przetargi wygrała firma
ENTERPRISE.PL ZBIGNIEW WROTNIAK
- Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Enterprise Zbigniew Wrotniak, ul. Krótka 3, 42-200 Częstochowa, kraj/woj. śląskie.
IV.5) Szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT): 13000,00 PLN.
IV.6) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ
Cena wybranej oferty: 15375,00
Oferta z najniższą ceną: 13750,17 / Oferta z najwyższą ceną: 15375,00
Waluta: PLN.
INNE PRZETARGI Z WARSZAWY
- Zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych polegających na rozbudowie posterunku meteorologicznego z masztem pod antenę do odbioru danych satelitarnych w IMGW-PIB w Krakowie, ul. Piotra Borowego 14
- Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej modernizacji budynku mieszkalnego przy ul. Tarchomińskiej 11. Oznaczenie sprawy: DNZP.260.4.2026
- Wykonanie wymiany mechanizmów wyciągowych zasuw z włączeniem do istniejącej sieci AKPiA w budynku upustów dennych zapory czołowej zb. Przeczyce w m. Przeczyce, gm. Mierzęcice, pow. będziński ...
- ROBOTY ZWIĄZANE Z REMONTAMI OZNAKOWANIA DROGOWEGO WRAZ Z URZĄDZENIAMI BEZPIECZEŃSTWA RUCHU NA DROGACH GMINNYCH W DZIELNICY WESOŁA m.st. WARSZAWY
- Wynajem aparatury do hybrydowych obróbek mechaniczno-elektrochemicznych w ramach projektu
- Usługa organizacji i przeprowadzenia 80 godzin lekcyjnych indywidualnego kursu języka angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego w trybie ON-LINE z native speakerem.
więcej: przetargi w Warszawie »
PRZETARGI Z PODOBNEJ KATEGORII
- "Cyberbezpieczny Samorząd" w Mieście i Gminie Dubiecko
- Stworzenie Systemu Informacji Przestrzennej do zarządzania bazą danych Wielkopolskiego Parku Narodowego (SIP WPN)
- "Cyberbezpieczny Samorząd" w Mieście i Gminie Dubiecko
- Doposażanie pracowni dydaktycznych w sprzęt IT, multimedialny oraz systemy obsługi płatności i recepcji hotelowej dla Zespołu Szkół Gastronomiczno-Usługowych w Chorzowie
- Zwiększenie cyberbezpieczeństwa w Urzędzie Miasta i Gminy Szczawnica (powtórzenie)
- Dostawa sprzętu elektronicznego na potrzeby wyposażenia pracowni robotyki.
więcej: Urządzenia komputerowe »
Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Treść ogłoszenia widoczna na eGospodarka.pl jest zgodna z treścią tegoż ogłoszenia dostępną w BZP w dniu publikacji. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.





