To jest wynik przetargu. Zobacz także treść przetargu, którego dotyczy to ogłoszenie
Ogłoszenie z dnia 2008-05-13
Pruszków: Rozbudowa kablowej sieci informatycznej
Numer ogłoszenia: 100013 - 2008; data zamieszczenia: 13.05.2008
OGŁOSZENIE O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA - usługi
Zamieszczanie ogłoszenia: obowiązkowe.
Ogłoszenie dotyczy: zamówienia publicznego.
Czy zamówienie było przedmiotem ogłoszenia w Biuletynie Zamówień Publicznych: Tak, numer ogłoszenia w BZP: 34045 - 2008.
SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY
I. 1) NAZWA I ADRES: Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej, ul. Armii Krajowej, 05-800 Pruszków, woj. mazowieckie, tel. 022 7588002, fax 022 7287138.
I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO: Samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej.
SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
II.1) OPIS
II.1.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego: Rozbudowa kablowej sieci informatycznej.
II.1.2) Rodzaj zamówienia: usługi.
II.1.3) Określenie przedmiotu zamówienia: Rozbudowa kablowej sieci informatycznej
II.1.4) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): Oryginalny kod CPV: 72.00.00.00 - Usługi komputerowe i podobne Kod CPV wg słownika 2008: 72.00.00.00 - Usługi informatyczne: konsultacyjne, opracowywania oprogramowania, internetowe i wsparcia .
II.1.5) Całkowita końcowa wartość zamówienia (bez VAT) obejmująca wszystkie zamówienia i części: 24510 PLN.
SEKCJA IV: PROCEDURA
IV.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: przetarg nieograniczony
IV.2) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE
- Zamówienie dotyczy projektu/programu finansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
SEKCJA V: UDZIELENIE ZAMÓWIENIA
V.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: 07.03.2008.
V.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT: 1.
V.3) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:
dane rejestrowe
i kontaktowe firmy
Pracownia Techniki Komputerowej "TECH" Piotr Nowak
jakie przetargi wygrała firma
Pracownia Techniki Komputerowej "TECH" Piotr Nowak
- Pracownia Techniki Komputerowej, ul. Konstruktorska 6 lok. 214, 02-673 Warszawa, kraj/woj. mazowieckie.
V.4) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O NIE PODLEGAJĄCYCH ODRZUCENIU OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ (bez VAT)
- Cena wybranej oferty: 24510
- Oferta z najniższą ceną: 24510 / oferta z najwyższą ceną: 24510
- Waluta: PLN.
INNE PRZETARGI Z PRUSZKOWA
- Konserwacja dachów budynków będących w administracji TBS "Zieleń Miejska" Sp. z o.o.
- Wykonanie dokumentacji projektowej na budowę ul. Diamentowej w Pruszkowie wraz z infrastrukturą techniczną.
- Budowa oświetlenia ulicznego ulicy Wspólnej w ramach zadania inwestycyjnego: Budowa ulicy Wspólnej
- Wykonanie zamiennej dokumentacji projektowej na budowę ul. Kościuszki w Pruszkowie wraz z infrastrukturą techniczną.
- Zakup sprzętu i oprogramowania zwiększającego cyberbezpieczeństwo w ramach projektu pn. "Cyberbezpieczny samorząd".
- Dostawa, montaż i demontaż oraz obsługa kompletnego lodowiska na terenie Szkoły Podstawowej nr 2 w Pruszkowie
więcej: przetargi w Pruszkowie »
PRZETARGI Z PODOBNEJ KATEGORII
- Usługa wykonania aplikacji z podziałem na pakiety
- Budowa platformy do pozyskiwania danych do trenowania algorytmów sztucznej inteligencji
- Dostawa sprzętu IT podnoszącego poziom cyberbezpieczeństwa Gminy Cieszków wraz z usługami z zakresu cyberbezpieczeństwa
- DOSTAWA I WDROŻENIE INFRASTRUKTURY SPRZĘTOWEJ ORAZ OPROGRAMOWANIA DLA GMINY CIASNA
- Zaprojektowanie, wykonanie i wdrożenie aplikacji mobilnej w ramach projektu pn. Budowa ścieżki historycznej "Wrzesień 1939 r. w Gminie Wyry"
- udostępnienie usług z dedykowanymi interfejsami API wraz z panelem administracyjnym/ platformą do zarządzania tymi usługami
więcej: Usługi informatyczne: konsultacyjne, opracowywania oprogramowania, internetowe i wsparcia »
Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Treść ogłoszenia widoczna na eGospodarka.pl jest zgodna z treścią tegoż ogłoszenia dostępną w BZP w dniu publikacji. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.