eGospodarka.pl

eGospodarka.plPrzetargiPrzetargi Warszawa › Konkurs ofert na odkupienie ok. 250 szt. lamp metalohalogenkowych firmy Schreder model ISLA.OGŁOSZENIE Z DNIA 2022-03-21


NAZWA I ADRES ZAMAWIAJĄCEGO

Nazwa: Spółdzielnia Mieszkaniowa "Ostrobramska"
Adres: Tarnowiecka 7, 04-174 Warszawa
Województwo: mazowieckie
PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

Określenie przedmiotu zamówienia:
Konkurs ofert na odkupienie ok. 250 szt. lamp metalohalogenkowych firmy Schreder model ISLA.

Miasto: Warszawa

Województwo: mazowieckie


PROCEDURA

Rodzaj zamówienia: inne

Tryb postępowania: inne

Termin składania ofert: 2022-04-04


TREŚĆ PRZETARGU

Spółdzielnia Mieszkaniowa ,,Ostrobramska" ogłasza konkurs ofert na odkupienie ok. 250 szt. lamp metalohalogenkowych firmy Schreder model ISLA. Wszystkie lampy są sprawne, w stanie dobrym i bardzo dobrym, były w bieżącej eksploatacji do czerwca 2021 roku. Oprawy posiadają normalne ślady użytkowania. W komplecie żarówki metalohalogenkowe 70W. Oferty zawierające informacje o proponowanej cenie netto za sztukę oraz ilości, prosimy przesyłać na adres email: info@smo.waw.pl bądź bezpośrednio na adres Spółdzielni Mieszkaniowej ,,Ostrobramska": Tarnowiecka 7, 04-174 Warszawa. Istnieje możliwość obejrzenia przykładowej oprawy w biurze Spółdzielni. W przypadku pytań proszę o kontakt mailowy na adres: kierownik.dzial.eksploatacji@smo.waw.pl lub telefoniczny 22 612 56 66 - dział eksploatacji.

 

Informacje dodatkowe:

Oprawa składa się z podstawy wykonanej z odlewu aluminiowego, malowanego proszkowo, na której osadzone są trzy ramiona, podtrzymujące górną część oprawy. Pokrywa oprawy jest wykonana z głęboko tłoczonego aluminium. Odbłyśnik oprawy wykonany jest z głęboko tłoczonego, polerowanego i anodyzowanego aluminium zamkniętego kloszem w formie płaskiej szyby ze szkła hartowanego. Stopień szczelności: IP66. Odporność na uderzenia (szkło): IK 08. Napięcie zasilania: 230 V. Waga (pusta): 9,5 kg. Oprawa jest przykręcana do końcówki słupa OE60 za pomocą śrub 3 x 2 M6.

Podziel się

Poleć ten przetarg znajomemu poleć

Wydrukuj przetarg drukuj

Dodaj ten przetarg do obserwowanych obserwujJeśli chcesz dodać ogłoszenie do serwisu, zapoznaj się z naszą ofertą:

chcę zamieszczać ogłoszenia

Dodaj swoje pytanie

Najnowsze orzeczenia

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.