eGospodarka.pl

eGospodarka.plPrzetargiKto wygrał przetarg › ORFIX Zakład Usługowy Bartosz Orfin

Dane wykonawcy:

ORFIX Zakład Usługowy Bartosz Orfin
Leśna 18
55-040 Tyniec Nad Ślęzą
woj. dolnośląskie

Zamówienia publiczne udzielone firmie ORFIX Zakład Usługowy Bartosz Orfin opublikowane w Biuletynie Zamówień Publicznych w latach 2017 - 2017Liczba udzielonych tej firmie zamówień publicznych

1

Łączna wartość
wygranych przetargów

49 900 zł

Liczba zamawiających

1

Podstawą prezentowanych na stronie informacji są dane publikowane przez UZP w Biuletynie Zamówień Publicznych

Przetargi, które wygrała firma ORFIX Zakład Usługowy Bartosz Orfin, najczęściej zlokalizowane były w województwie dolnośląskim. Szacunkowa suma wszystkich udzielonych firmie ORFIX Zakład Usługowy Bartosz Orfin zamówień to 49 900,00 PLN. Najwięcej przetargów firma wygrała w roku 2017 (1 przetarg). Instytucją, która najczęściej udziela zamówień tej firmie jest Gmina Kąty Wrocławskie.

Najwyższa szacunkowa wartość udzielonego tej firmie zamówienia to 49 900,00 PLN w ramach ogłoszonego przez Gmina Kąty Wrocławskie przetargu, którego przedmiotem było Oczyszczenie z odpadów i dwukrotne koszenie poboczy, rowów i przeciwskarp dróg gminnych i powiatowych na terenie miasta i gminy Kąty Wrocławskie przy użyciu sprzętu mechanicznego .

Najniższa szacunkowa wartość przetargu, jaki wygrała ta firma to 49 900,00 PLN. Przedmiot tego zamówienia to Oczyszczenie z odpadów i dwukrotne koszenie poboczy, rowów i przeciwskarp dróg gminnych i powiatowych na terenie miasta i gminy Kąty Wrocławskie przy użyciu sprzętu mechanicznego Przetarg ogłoszony był przez Gmina Kąty Wrocławskie.


Liczba udzielonych firmie ORFIX Zakład Usługowy Bartosz Orfin zamówień publicznych w poszczególnych latach:Szacowane przychody z zamówień publicznych firmy ORFIX Zakład Usługowy Bartosz Orfin w poszczególnych latach:Informacje szczegółowe o wygranych zamówieniach publicznych:

Rok Liczba udzielonych zamówień Wartość udzielonych zamówień Zamawiający
2017 1 49 900,00 PLN 1
RAZEM: 1 49 900,00 PLN

Firma najczęściej wygrywa przetargi na usługi (1 udzielonych zamówień publicznych w tej kategorii na łączną kwotę 49 900,00 zł). Przetargi, w których wygrywa firma ORFIX Zakład Usługowy Bartosz Orfin najczęściej dotyczą następujących dziedzin:Podział udzielonych firmie zamówień publicznych ze względu na kategorię przetargu:
Struktura szacunkowych przychodów z przetargów publicznych ze względu na kategorię:Miasta, w których firma ORFIX Zakład Usługowy Bartosz Orfin wygrała najwięcej przetargów:

Miasta, w których tej firmie najczęściej udzielane są zamówienia publiczne to: Kąty Wrocławskie (1 przetarg na łączną kwotę 49 900,00 zł).

Lista przetargów, w których firma ORFIX Zakład Usługowy Bartosz Orfin najprawdopodobniej wygrała:


Rok 2017

Data Miasto / Zamawiający Kategoria /
Przedmiot zamówienia
Wartość zamówienia
2017-05-04 Kąty Wrocławskie

Gmina Kąty Wrocławskie
Usługi

Oczyszczenie z odpadów i dwukrotne koszenie poboczy, rowów i przeciwskarp dróg gminnych i powiatowych na terenie miasta i gminy Kąty Wrocławskie przy użyciu sprzętu mechanicznego
49 900,00 PLN
Łączna szacowana wartość przetargów, które firma ORFIX Zakład Usługowy Bartosz Orfin najprawdopodobniej wygrała w roku 2017 to 49 900,00 zł.

Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.


Dodaj swoje pytanie