eGospodarka.pl
bezpłatny program PIT 2019

eGospodarka.plPrzetargiKto wygrał przetarg › NIERUCHOMOŚCI I GEODEZJA KRYSTYNA SOLSKA-KONARSKA

Dane wykonawcy:

NIERUCHOMOŚCI I GEODEZJA KRYSTYNA SOLSKA-KONARSKA
93
66-100 Kije
woj. lubuskie

Zamówienia publiczne udzielone firmie NIERUCHOMOŚCI I GEODEZJA KRYSTYNA SOLSKA-KONARSKA opublikowane w Biuletynie Zamówień Publicznych w latach 2017 - 2017Liczba udzielonych tej firmie zamówień publicznych

1

Łączna wartość
wygranych przetargów

52 400 zł

Liczba zamawiających

1

Podstawą prezentowanych na stronie informacji są dane publikowane przez UZP w Biuletynie Zamówień Publicznych

Przetargi, które wygrała firma NIERUCHOMOŚCI I GEODEZJA KRYSTYNA SOLSKA-KONARSKA, najczęściej zlokalizowane były w województwie lubuskim. Szacunkowa suma wszystkich udzielonych firmie NIERUCHOMOŚCI I GEODEZJA KRYSTYNA SOLSKA-KONARSKA zamówień to 52 400,00 PLN. Najwięcej przetargów firma wygrała w roku 2017 (1 przetarg). Instytucją, która najczęściej udziela zamówień tej firmie jest Urząd Miasta.

Najwyższa szacunkowa wartość udzielonego tej firmie zamówienia to 52 400,00 PLN w ramach ogłoszonego przez Urząd Miasta przetargu, którego przedmiotem było Wyceny nieruchomości (lokale mieszkalne i użytkowe, projekty wydzielenia lokali, szkice lokali),wyceny nieruchomości zabudowanych, niezabudowanych, odszkodowań i innych na 2017 rok z podziałem na 3 części..

Najniższa szacunkowa wartość przetargu, jaki wygrała ta firma to 52 400,00 PLN. Przedmiot tego zamówienia to Wyceny nieruchomości (lokale mieszkalne i użytkowe, projekty wydzielenia lokali, szkice lokali),wyceny nieruchomości zabudowanych, niezabudowanych, odszkodowań i innych na 2017 rok z podziałem na 3 części. Przetarg ogłoszony był przez Urząd Miasta.


Liczba udzielonych firmie NIERUCHOMOŚCI I GEODEZJA KRYSTYNA SOLSKA-KONARSKA zamówień publicznych w poszczególnych latach:Szacowane przychody z zamówień publicznych firmy NIERUCHOMOŚCI I GEODEZJA KRYSTYNA SOLSKA-KONARSKA w poszczególnych latach:Informacje szczegółowe o wygranych zamówieniach publicznych:

Rok Liczba udzielonych zamówień Wartość udzielonych zamówień Zamawiający
2017 1 52 400,00 PLN 1
RAZEM: 1 52 400,00 PLN

Firma najczęściej wygrywa przetargi na usługi (1 udzielonych zamówień publicznych w tej kategorii na łączną kwotę 52 400,00 zł). Przetargi, w których wygrywa firma NIERUCHOMOŚCI I GEODEZJA KRYSTYNA SOLSKA-KONARSKA najczęściej dotyczą następujących dziedzin:Podział udzielonych firmie zamówień publicznych ze względu na kategorię przetargu:
Struktura szacunkowych przychodów z przetargów publicznych ze względu na kategorię:Miasta, w których firma NIERUCHOMOŚCI I GEODEZJA KRYSTYNA SOLSKA-KONARSKA wygrała najwięcej przetargów:

Miasta, w których tej firmie najczęściej udzielane są zamówienia publiczne to: Zielona Góra (1 przetarg na łączną kwotę 52 400,00 zł).

Lista przetargów, w których firma NIERUCHOMOŚCI I GEODEZJA KRYSTYNA SOLSKA-KONARSKA najprawdopodobniej wygrała:


Rok 2017

Data Miasto / Zamawiający Kategoria /
Przedmiot zamówienia
Wartość zamówienia
2017-03-06 Zielona Góra

Urząd Miasta
Usługi

Wyceny nieruchomości (lokale mieszkalne i użytkowe, projekty wydzielenia lokali, szkice lokali),wyceny nieruchomości zabudowanych, niezabudowanych, odszkodowań i innych na 2017 rok z podziałem na 3 części.
52 400,00 PLN
Łączna szacowana wartość przetargów, które firma NIERUCHOMOŚCI I GEODEZJA KRYSTYNA SOLSKA-KONARSKA najprawdopodobniej wygrała w roku 2017 to 52 400,00 zł.

Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.


bezpłatny program PIT 2019
Dodaj swoje pytanie