eGospodarka.pl

eGospodarka.plPrzetargiKto wygrał przetarg › SKŁADOKIEN.PL SP. Z O.O.

Dane wykonawcy:

SKŁADOKIEN.PL SP. Z O.O.
Kwiatowa 9/---
56-400 Bystre
woj. dolnośląskie

Zamówienia publiczne udzielone firmie SKŁADOKIEN.PL SP. Z O.O. opublikowane w Biuletynie Zamówień Publicznych w latach 2016 - 2016Liczba udzielonych tej firmie zamówień publicznych

1

Łączna wartość
wygranych przetargów

68 249 zł

Liczba zamawiających

1

Podstawą prezentowanych na stronie informacji są dane publikowane przez UZP w Biuletynie Zamówień Publicznych

Przetargi, które wygrała firma SKŁADOKIEN.PL SP. Z O.O., najczęściej zlokalizowane były w województwie opolskim. Szacunkowa suma wszystkich udzielonych firmie SKŁADOKIEN.PL SP. Z O.O. zamówień to 68 248,64 PLN. Najwięcej przetargów firma wygrała w roku 2016 (1 przetarg). Instytucją, która najczęściej udziela zamówień tej firmie jest Politechnika Opolska.

Najwyższa szacunkowa wartość udzielonego tej firmie zamówienia to 68 248,64 PLN w ramach ogłoszonego przez Politechnika Opolska przetargu, którego przedmiotem było Przetarg nieograniczony na wymianę stolarki okiennej w budynkach Politechniki Opolskiej (nr sprawy ZP/B/19/2016).

Najniższa szacunkowa wartość przetargu, jaki wygrała ta firma to 68 248,64 PLN. Przedmiot tego zamówienia to Przetarg nieograniczony na wymianę stolarki okiennej w budynkach Politechniki Opolskiej (nr sprawy ZP/B/19/2016) Przetarg ogłoszony był przez Politechnika Opolska.


Liczba udzielonych firmie SKŁADOKIEN.PL SP. Z O.O. zamówień publicznych w poszczególnych latach:Szacowane przychody z zamówień publicznych firmy SKŁADOKIEN.PL SP. Z O.O. w poszczególnych latach:Informacje szczegółowe o wygranych zamówieniach publicznych:

Rok Liczba udzielonych zamówień Wartość udzielonych zamówień Zamawiający
2016 1 68 248,64 PLN 1
RAZEM: 1 68 248,64 PLN

Firma najczęściej wygrywa przetargi na roboty budowlane (1 udzielonych zamówień publicznych w tej kategorii na łączną kwotę 68 248,64 zł). Przetargi, w których wygrywa firma SKŁADOKIEN.PL SP. Z O.O. najczęściej dotyczą następujących dziedzin: Instalowanie okienPodział udzielonych firmie zamówień publicznych ze względu na kategorię przetargu:
Struktura szacunkowych przychodów z przetargów publicznych ze względu na kategorię:Miasta, w których firma SKŁADOKIEN.PL SP. Z O.O. wygrała najwięcej przetargów:

Miasta, w których tej firmie najczęściej udzielane są zamówienia publiczne to: Opole (1 przetarg na łączną kwotę 68 248,64 zł).

Lista przetargów, w których firma SKŁADOKIEN.PL SP. Z O.O. najprawdopodobniej wygrała:


Rok 2016

Data Miasto / Zamawiający Kategoria /
Przedmiot zamówienia
Wartość zamówienia
2016-06-23 Opole

Politechnika Opolska
Roboty budowlane

Przetarg nieograniczony na wymianę stolarki okiennej w budynkach Politechniki Opolskiej (nr sprawy ZP/B/19/2016)
68 248,64 PLN
Łączna szacowana wartość przetargów, które firma SKŁADOKIEN.PL SP. Z O.O. najprawdopodobniej wygrała w roku 2016 to 68 248,64 zł.

Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.


Dodaj swoje pytanie