eGospodarka.pl
bezpłatny program PIT 2019

eGospodarka.plPrzetargiKto wygrał przetarg › Kowalski Marcin Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe

Dane wykonawcy:

Kowalski Marcin Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe
25A
56-504 Radzowice
woj. dolnośląskie

Zamówienia publiczne udzielone firmie Kowalski Marcin Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe opublikowane w Biuletynie Zamówień Publicznych w latach 2011 - 2011Liczba udzielonych tej firmie zamówień publicznych

1

Łączna wartość
wygranych przetargów

24 065 zł

Liczba zamawiających

1

Podstawą prezentowanych na stronie informacji są dane publikowane przez UZP w Biuletynie Zamówień Publicznych

Przetargi, które wygrała firma Kowalski Marcin Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe, najczęściej zlokalizowane były w województwie dolnośląskim. Szacunkowa suma wszystkich udzielonych firmie Kowalski Marcin Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe zamówień to 24 065,04 PLN. Najwięcej przetargów firma wygrała w roku 2011 (1 przetarg). Instytucją, która najczęściej udziela zamówień tej firmie jest Gmina Dziadowa Kłoda.

Najwyższa szacunkowa wartość udzielonego tej firmie zamówienia to 24 065,04 PLN w ramach ogłoszonego przez Gmina Dziadowa Kłoda przetargu, którego przedmiotem było Roboty termoizolacyjne elewacji wraz z robotami towarzyszącymi na obiekcie świetlicy wiejskiej w Radzowicach.

Najniższa szacunkowa wartość przetargu, jaki wygrała ta firma to 24 065,04 PLN. Przedmiot tego zamówienia to Roboty termoizolacyjne elewacji wraz z robotami towarzyszącymi na obiekcie świetlicy wiejskiej w Radzowicach Przetarg ogłoszony był przez Gmina Dziadowa Kłoda.


Liczba udzielonych firmie Kowalski Marcin Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe zamówień publicznych w poszczególnych latach:Szacowane przychody z zamówień publicznych firmy Kowalski Marcin Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe w poszczególnych latach:Informacje szczegółowe o wygranych zamówieniach publicznych:

Rok Liczba udzielonych zamówień Wartość udzielonych zamówień Zamawiający
2011 1 24 065,04 PLN 1
RAZEM: 1 24 065,04 PLN

Firma najczęściej wygrywa przetargi na roboty budowlane (1 udzielonych zamówień publicznych w tej kategorii na łączną kwotę 24 065,04 zł). Przetargi, w których wygrywa firma Kowalski Marcin Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe najczęściej dotyczą następujących dziedzin: Izolacja cieplna, Roboty przy wznoszeniu rusztowań, Specjalne roboty budowlane inne niż dachowePodział udzielonych firmie zamówień publicznych ze względu na kategorię przetargu:
Struktura szacunkowych przychodów z przetargów publicznych ze względu na kategorię:Miasta, w których firma Kowalski Marcin Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe wygrała najwięcej przetargów:

Miasta, w których tej firmie najczęściej udzielane są zamówienia publiczne to: Dziadowa Kłoda (1 przetarg na łączną kwotę 24 065,04 zł).

Lista przetargów, w których firma Kowalski Marcin Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe najprawdopodobniej wygrała:


Rok 2011

Data Miasto / Zamawiający Kategoria /
Przedmiot zamówienia
Wartość zamówienia
2011-10-24 Dziadowa Kłoda

Gmina Dziadowa Kłoda
Roboty budowlane

Roboty termoizolacyjne elewacji wraz z robotami towarzyszącymi na obiekcie świetlicy wiejskiej w Radzowicach
24 065,04 PLN
Łączna szacowana wartość przetargów, które firma Kowalski Marcin Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe najprawdopodobniej wygrała w roku 2011 to 24 065,04 zł.

Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.


bezpłatny program PIT 2019
Dodaj swoje pytanie