eGospodarka.pl

eGospodarka.plPrzetargiKto wygrał przetarg › CHEM-KWAS ZBIGNIEW KOWALCZYK

Dane wykonawcy:

CHEM-KWAS ZBIGNIEW KOWALCZYK
Mickiewicza 16/1
11-320 Jeziorany
woj. warmińsko-mazurskie

Zamówienia publiczne udzielone firmie CHEM-KWAS ZBIGNIEW KOWALCZYK opublikowane w Biuletynie Zamówień Publicznych w latach 2017 - 2017Liczba udzielonych tej firmie zamówień publicznych

1

Łączna wartość
wygranych przetargów

108 598 zł

Liczba zamawiających

1

Podstawą prezentowanych na stronie informacji są dane publikowane przez UZP w Biuletynie Zamówień Publicznych

Przetargi, które wygrała firma CHEM-KWAS ZBIGNIEW KOWALCZYK, najczęściej zlokalizowane były w województwie warmińsko-mazurskim. Szacunkowa suma wszystkich udzielonych firmie CHEM-KWAS ZBIGNIEW KOWALCZYK zamówień to 108 597,93 PLN. Najwięcej przetargów firma wygrała w roku 2017 (1 przetarg). Instytucją, która najczęściej udziela zamówień tej firmie jest Wyższa Szkoła Policji w Szczytnie.

Najwyższa szacunkowa wartość udzielonego tej firmie zamówienia to 108 597,93 PLN w ramach ogłoszonego przez Wyższa Szkoła Policji w Szczytnie przetargu, którego przedmiotem było DOSTAWY CHEMII BASENOWEJ.

Najniższa szacunkowa wartość przetargu, jaki wygrała ta firma to 108 597,93 PLN. Przedmiot tego zamówienia to DOSTAWY CHEMII BASENOWEJ Przetarg ogłoszony był przez Wyższa Szkoła Policji w Szczytnie.


Liczba udzielonych firmie CHEM-KWAS ZBIGNIEW KOWALCZYK zamówień publicznych w poszczególnych latach:Szacowane przychody z zamówień publicznych firmy CHEM-KWAS ZBIGNIEW KOWALCZYK w poszczególnych latach:Informacje szczegółowe o wygranych zamówieniach publicznych:

Rok Liczba udzielonych zamówień Wartość udzielonych zamówień Zamawiający
2017 1 108 597,93 PLN 1
RAZEM: 1 108 597,93 PLN

Firma najczęściej wygrywa przetargi na usługi (1 udzielonych zamówień publicznych w tej kategorii na łączną kwotę 108 597,93 zł). Przetargi, w których wygrywa firma CHEM-KWAS ZBIGNIEW KOWALCZYK najczęściej dotyczą następujących dziedzin:Podział udzielonych firmie zamówień publicznych ze względu na kategorię przetargu:
Struktura szacunkowych przychodów z przetargów publicznych ze względu na kategorię:Miasta, w których firma CHEM-KWAS ZBIGNIEW KOWALCZYK wygrała najwięcej przetargów:

Miasta, w których tej firmie najczęściej udzielane są zamówienia publiczne to: Szczytno (1 przetarg na łączną kwotę 108 597,93 zł).

Lista przetargów, w których firma CHEM-KWAS ZBIGNIEW KOWALCZYK najprawdopodobniej wygrała:


Rok 2017

Data Miasto / Zamawiający Kategoria /
Przedmiot zamówienia
Wartość zamówienia
2017-04-25 Szczytno

Wyższa Szkoła Policji w Szczytnie
Dostawy

DOSTAWY CHEMII BASENOWEJ
108 597,93 PLN
Łączna szacowana wartość przetargów, które firma CHEM-KWAS ZBIGNIEW KOWALCZYK najprawdopodobniej wygrała w roku 2017 to 108 597,93 zł.

Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.


Dodaj swoje pytanie