eGospodarka.pl

eGospodarka.plPrzetargiKto wygrał przetarg › ŁUKASZ MOTYKA AKADEMIA TURYSTYKI AKTYWNEJ NORDACTIVE

Dane wykonawcy:

ŁUKASZ MOTYKA AKADEMIA TURYSTYKI AKTYWNEJ NORDACTIVE
Kard. Stefana Wyszyńskiego 70
58-320 Walim
woj. dolnośląskie

Zamówienia publiczne udzielone firmie ŁUKASZ MOTYKA AKADEMIA TURYSTYKI AKTYWNEJ NORDACTIVE opublikowane w Biuletynie Zamówień Publicznych w latach 2013 - 2013



Liczba udzielonych tej firmie zamówień publicznych

2

Łączna wartość
wygranych przetargów

21 979 zł

Liczba zamawiających

1

Podstawą prezentowanych na stronie informacji są dane publikowane przez UZP w Biuletynie Zamówień Publicznych

Przetargi, które wygrała firma ŁUKASZ MOTYKA AKADEMIA TURYSTYKI AKTYWNEJ NORDACTIVE, najczęściej zlokalizowane były w województwie dolnośląskim. Szacunkowa suma wszystkich udzielonych firmie ŁUKASZ MOTYKA AKADEMIA TURYSTYKI AKTYWNEJ NORDACTIVE zamówień to 21 979,00 PLN. Najwięcej przetargów firma wygrała w roku 2013 (2 przetargi). Instytucją, która najczęściej udziela zamówień tej firmie jest Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Wałbrzychu.

Najwyższa szacunkowa wartość udzielonego tej firmie zamówienia to 21 380,00 PLN w ramach ogłoszonego przez Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Wałbrzychu przetargu, którego przedmiotem było Wykonanie usługi w zakresie organizacji 5 dniowej imprezy turystycznejRajd Konny w Kotlinie Kłodzkiej.

Najniższa szacunkowa wartość przetargu, jaki wygrała ta firma to 599,00 PLN. Przedmiot tego zamówienia to Nordic Walking Przetarg ogłoszony był przez Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Wałbrzychu.


Liczba udzielonych firmie ŁUKASZ MOTYKA AKADEMIA TURYSTYKI AKTYWNEJ NORDACTIVE zamówień publicznych w poszczególnych latach:



Szacowane przychody z zamówień publicznych firmy ŁUKASZ MOTYKA AKADEMIA TURYSTYKI AKTYWNEJ NORDACTIVE w poszczególnych latach:



Informacje szczegółowe o wygranych zamówieniach publicznych:

Rok Liczba udzielonych zamówień Wartość udzielonych zamówień Zamawiający
2013 2 21 979,00 PLN 1
RAZEM: 2 21 979,00 PLN

Firma najczęściej wygrywa przetargi na usługi (2 udzielonych zamówień publicznych w tej kategorii na łączną kwotę 21 979,00 zł). Przetargi, w których wygrywa firma ŁUKASZ MOTYKA AKADEMIA TURYSTYKI AKTYWNEJ NORDACTIVE najczęściej dotyczą następujących dziedzin: Usługi świadczone przez ośrodki rekreacyjne, Usługi hotelarskie w zakresie spotkań i konferencji, Usługi treningowe, poprawiające kondycję i w zakresie aerobiku



Podział udzielonych firmie zamówień publicznych ze względu na kategorię przetargu:




Struktura szacunkowych przychodów z przetargów publicznych ze względu na kategorię:



Miasta, w których firma ŁUKASZ MOTYKA AKADEMIA TURYSTYKI AKTYWNEJ NORDACTIVE wygrała najwięcej przetargów:

Miasta, w których tej firmie najczęściej udzielane są zamówienia publiczne to: Wałbrzych (2 przetargi na łączną kwotę 21 979,00 zł).

Lista przetargów, w których firma ŁUKASZ MOTYKA AKADEMIA TURYSTYKI AKTYWNEJ NORDACTIVE najprawdopodobniej wygrała:


Rok 2013

Data Miasto / Zamawiający Kategoria /
Przedmiot zamówienia
Wartość zamówienia
2013-05-29 Wałbrzych

Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Wałbrzychu
Usługi

Wykonanie usługi w zakresie organizacji 5 dniowej imprezy turystycznejRajd Konny w Kotlinie Kłodzkiej
21 380,00 PLN
2013-05-10 Wałbrzych

Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Wałbrzychu
Usługi

Nordic Walking
599,00 PLN
Łączna szacowana wartość przetargów, które firma ŁUKASZ MOTYKA AKADEMIA TURYSTYKI AKTYWNEJ NORDACTIVE najprawdopodobniej wygrała w roku 2013 to 21 979,00 zł.

Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.


Dodaj swoje pytanie