eGospodarka.pl

eGospodarka.plPrzetargiKto wygrał przetarg › EX-BUD- Iwona Biel

Dane wykonawcy:

EX-BUD- Iwona Biel
30C
59-223 Janowice Duże
woj. dolnośląskie

Zamówienia publiczne udzielone firmie EX-BUD- Iwona Biel opublikowane w Biuletynie Zamówień Publicznych w latach 2011 - 2011Liczba udzielonych tej firmie zamówień publicznych

1

Łączna wartość
wygranych przetargów

87 611 zł

Liczba zamawiających

1

Podstawą prezentowanych na stronie informacji są dane publikowane przez UZP w Biuletynie Zamówień Publicznych

Przetargi, które wygrała firma EX-BUD- Iwona Biel, najczęściej zlokalizowane były w województwie dolnośląskim. Szacunkowa suma wszystkich udzielonych firmie EX-BUD- Iwona Biel zamówień to 87 611,25 PLN. Najwięcej przetargów firma wygrała w roku 2011 (1 przetarg). Instytucją, która najczęściej udziela zamówień tej firmie jest Rejonowe Przedsiębiorstwo Komunalne Spółka z o.o..

Najwyższa szacunkowa wartość udzielonego tej firmie zamówienia to 87 611,25 PLN w ramach ogłoszonego przez Rejonowe Przedsiębiorstwo Komunalne Spółka z o.o. przetargu, którego przedmiotem było Remont elewacji i dachu budynku mieszkalnego wielorodzinnego w Złotoryi przy ul. Szkolnej Nr 3.

Najniższa szacunkowa wartość przetargu, jaki wygrała ta firma to 87 611,25 PLN. Przedmiot tego zamówienia to Remont elewacji i dachu budynku mieszkalnego wielorodzinnego w Złotoryi przy ul. Szkolnej Nr 3 Przetarg ogłoszony był przez Rejonowe Przedsiębiorstwo Komunalne Spółka z o.o..


Liczba udzielonych firmie EX-BUD- Iwona Biel zamówień publicznych w poszczególnych latach:Szacowane przychody z zamówień publicznych firmy EX-BUD- Iwona Biel w poszczególnych latach:Informacje szczegółowe o wygranych zamówieniach publicznych:

Rok Liczba udzielonych zamówień Wartość udzielonych zamówień Zamawiający
2011 1 87 611,25 PLN 1
RAZEM: 1 87 611,25 PLN

Firma najczęściej wygrywa przetargi na roboty budowlane (1 udzielonych zamówień publicznych w tej kategorii na łączną kwotę 87 611,25 zł). Przetargi, w których wygrywa firma EX-BUD- Iwona Biel najczęściej dotyczą następujących dziedzin: Roboty remontowe i renowacyjne, Roboty elewacyjne, Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistyczePodział udzielonych firmie zamówień publicznych ze względu na kategorię przetargu:
Struktura szacunkowych przychodów z przetargów publicznych ze względu na kategorię:Miasta, w których firma EX-BUD- Iwona Biel wygrała najwięcej przetargów:

Miasta, w których tej firmie najczęściej udzielane są zamówienia publiczne to: Złotoryja (1 przetarg na łączną kwotę 87 611,25 zł).

Lista przetargów, w których firma EX-BUD- Iwona Biel najprawdopodobniej wygrała:


Rok 2011

Data Miasto / Zamawiający Kategoria /
Przedmiot zamówienia
Wartość zamówienia
2011-04-26 Złotoryja

Rejonowe Przedsiębiorstwo Komunalne Spółka z o.o.
Roboty budowlane

Remont elewacji i dachu budynku mieszkalnego wielorodzinnego w Złotoryi przy ul. Szkolnej Nr 3
87 611,25 PLN
Łączna szacowana wartość przetargów, które firma EX-BUD- Iwona Biel najprawdopodobniej wygrała w roku 2011 to 87 611,25 zł.

Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.


Dodaj swoje pytanie