eGospodarka.pl

eGospodarka.plPrzetargiKto wygrał przetarg › HYPMAR HYPTA MARIUSZ

Dane wykonawcy:

HYPMAR HYPTA MARIUSZ
31
58-150 Modlęcin
woj. dolnośląskie

Zamówienia publiczne udzielone firmie HYPMAR HYPTA MARIUSZ opublikowane w Biuletynie Zamówień Publicznych w latach 2016 - 2016Liczba udzielonych tej firmie zamówień publicznych

1

Łączna wartość
wygranych przetargów

818 250 zł

Liczba zamawiających

1

Podstawą prezentowanych na stronie informacji są dane publikowane przez UZP w Biuletynie Zamówień Publicznych

Przetargi, które wygrała firma HYPMAR HYPTA MARIUSZ, najczęściej zlokalizowane były w województwie dolnośląskim. Szacunkowa suma wszystkich udzielonych firmie HYPMAR HYPTA MARIUSZ zamówień to 818 250,29 PLN. Najwięcej przetargów firma wygrała w roku 2016 (1 przetarg). Instytucją, która najczęściej udziela zamówień tej firmie jest Wałbrzyski Związek Wodociągów i Kanalizacji.

Najwyższa szacunkowa wartość udzielonego tej firmie zamówienia to 818 250,29 PLN w ramach ogłoszonego przez Wałbrzyski Związek Wodociągów i Kanalizacji przetargu, którego przedmiotem było Budowa systemu kanalizacji w Zagórzu Śląskim na terenie gminy Walim..

Najniższa szacunkowa wartość przetargu, jaki wygrała ta firma to 818 250,29 PLN. Przedmiot tego zamówienia to Budowa systemu kanalizacji w Zagórzu Śląskim na terenie gminy Walim. Przetarg ogłoszony był przez Wałbrzyski Związek Wodociągów i Kanalizacji.


Liczba udzielonych firmie HYPMAR HYPTA MARIUSZ zamówień publicznych w poszczególnych latach:Szacowane przychody z zamówień publicznych firmy HYPMAR HYPTA MARIUSZ w poszczególnych latach:Informacje szczegółowe o wygranych zamówieniach publicznych:

Rok Liczba udzielonych zamówień Wartość udzielonych zamówień Zamawiający
2016 1 818 250,29 PLN 1
RAZEM: 1 818 250,29 PLN

Firma najczęściej wygrywa przetargi na roboty budowlane (1 udzielonych zamówień publicznych w tej kategorii na łączną kwotę 818 250,29 zł). Przetargi, w których wygrywa firma HYPMAR HYPTA MARIUSZ najczęściej dotyczą następujących dziedzin: Roboty w zakresie nawierzchni dróg, Roboty drogowe, Roboty pomocnicze w zakresie rurociągów i kabli, Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków, Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznychPodział udzielonych firmie zamówień publicznych ze względu na kategorię przetargu:
Struktura szacunkowych przychodów z przetargów publicznych ze względu na kategorię:Miasta, w których firma HYPMAR HYPTA MARIUSZ wygrała najwięcej przetargów:

Miasta, w których tej firmie najczęściej udzielane są zamówienia publiczne to: Wałbrzych (1 przetarg na łączną kwotę 818 250,29 zł).

Lista przetargów, w których firma HYPMAR HYPTA MARIUSZ najprawdopodobniej wygrała:


Rok 2016

Data Miasto / Zamawiający Kategoria /
Przedmiot zamówienia
Wartość zamówienia
2016-09-16 Wałbrzych

Wałbrzyski Związek Wodociągów i Kanalizacji
Roboty budowlane

Budowa systemu kanalizacji w Zagórzu Śląskim na terenie gminy Walim.
818 250,29 PLN
Łączna szacowana wartość przetargów, które firma HYPMAR HYPTA MARIUSZ najprawdopodobniej wygrała w roku 2016 to 818 250,29 zł.

Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.


Dodaj swoje pytanie