eGospodarka.pl

eGospodarka.plPrzetargiKto wygrał przetarg › "DREWEXPOL" SP. Z O.O. W UPADŁOŚCI

Dane wykonawcy:

"DREWEXPOL" SP. Z O.O. W UPADŁOŚCI
Stacja Kolejowa 8/---
17-250 Kleszczele
woj. podlaskie

Zamówienia publiczne udzielone firmie "DREWEXPOL" SP. Z O.O. W UPADŁOŚCI opublikowane w Biuletynie Zamówień Publicznych w latach 2014 - 2014Liczba udzielonych tej firmie zamówień publicznych

1

Łączna wartość
wygranych przetargów

3 900 zł

Liczba zamawiających

1

Podstawą prezentowanych na stronie informacji są dane publikowane przez UZP w Biuletynie Zamówień Publicznych

Przetargi, które wygrała firma "DREWEXPOL" SP. Z O.O. W UPADŁOŚCI, najczęściej zlokalizowane były w województwie podlaskim. Szacunkowa suma wszystkich udzielonych firmie "DREWEXPOL" SP. Z O.O. W UPADŁOŚCI zamówień to 3 900,00 PLN. Najwięcej przetargów firma wygrała w roku 2014 (1 przetarg). Instytucją, która najczęściej udziela zamówień tej firmie jest Dom Pomocy Społecznej im. Jana Pawła II.

Najwyższa szacunkowa wartość udzielonego tej firmie zamówienia to 3 900,00 PLN w ramach ogłoszonego przez Dom Pomocy Społecznej im. Jana Pawła II przetargu, którego przedmiotem było Dostawa brykietu dębowego-10t.

Najniższa szacunkowa wartość przetargu, jaki wygrała ta firma to 3 900,00 PLN. Przedmiot tego zamówienia to Dostawa brykietu dębowego-10t Przetarg ogłoszony był przez Dom Pomocy Społecznej im. Jana Pawła II.


Liczba udzielonych firmie "DREWEXPOL" SP. Z O.O. W UPADŁOŚCI zamówień publicznych w poszczególnych latach:Szacowane przychody z zamówień publicznych firmy "DREWEXPOL" SP. Z O.O. W UPADŁOŚCI w poszczególnych latach:Informacje szczegółowe o wygranych zamówieniach publicznych:

Rok Liczba udzielonych zamówień Wartość udzielonych zamówień Zamawiający
2014 1 3 900,00 PLN 1
RAZEM: 1 3 900,00 PLN

Firma najczęściej wygrywa przetargi na dostawy (1 udzielonych zamówień publicznych w tej kategorii na łączną kwotę 3 900,00 zł). Przetargi, w których wygrywa firma "DREWEXPOL" SP. Z O.O. W UPADŁOŚCI najczęściej dotyczą następujących dziedzin: Paliwa drzewne, Odpady drzewne, Drewno miękkie, Drewno opałowePodział udzielonych firmie zamówień publicznych ze względu na kategorię przetargu:
Struktura szacunkowych przychodów z przetargów publicznych ze względu na kategorię:Miasta, w których firma "DREWEXPOL" SP. Z O.O. W UPADŁOŚCI wygrała najwięcej przetargów:

Miasta, w których tej firmie najczęściej udzielane są zamówienia publiczne to: Brańsk (1 przetarg na łączną kwotę 3 900,00 zł).

Lista przetargów, w których firma "DREWEXPOL" SP. Z O.O. W UPADŁOŚCI najprawdopodobniej wygrała:


Rok 2014

Data Miasto / Zamawiający Kategoria /
Przedmiot zamówienia
Wartość zamówienia
2014-04-01 Brańsk

Dom Pomocy Społecznej im. Jana Pawła II
Dostawy

Dostawa brykietu dębowego-10t
3 900,00 PLN
Łączna szacowana wartość przetargów, które firma "DREWEXPOL" SP. Z O.O. W UPADŁOŚCI najprawdopodobniej wygrała w roku 2014 to 3 900,00 zł.

Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.


Dodaj swoje pytanie