eGospodarka.pl

eGospodarka.plPrzetargiKto wygrał przetarg › GARDEN SP. Z O.O.

Dane wykonawcy:

GARDEN SP. Z O.O.
--- 134/---
11-001 Spręcowo
woj. warmińsko-mazurskie

Zamówienia publiczne udzielone firmie GARDEN SP. Z O.O. opublikowane w Biuletynie Zamówień Publicznych w latach 2016 - 2016Liczba udzielonych tej firmie zamówień publicznych

1

Łączna wartość
wygranych przetargów

24 723 zł

Liczba zamawiających

1

Podstawą prezentowanych na stronie informacji są dane publikowane przez UZP w Biuletynie Zamówień Publicznych

Przetargi, które wygrała firma GARDEN SP. Z O.O., najczęściej zlokalizowane były w województwie warmińsko-mazurskim. Szacunkowa suma wszystkich udzielonych firmie GARDEN SP. Z O.O. zamówień to 24 723,00 PLN. Najwięcej przetargów firma wygrała w roku 2016 (1 przetarg). Instytucją, która najczęściej udziela zamówień tej firmie jest Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie.

Najwyższa szacunkowa wartość udzielonego tej firmie zamówienia to 24 723,00 PLN w ramach ogłoszonego przez Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie przetargu, którego przedmiotem było Dostawa wapna nawozowego do stacji Dydaktyczno-Badawczej w Bałdach Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie.

Najniższa szacunkowa wartość przetargu, jaki wygrała ta firma to 24 723,00 PLN. Przedmiot tego zamówienia to Dostawa wapna nawozowego do stacji Dydaktyczno-Badawczej w Bałdach Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie Przetarg ogłoszony był przez Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie.


Liczba udzielonych firmie GARDEN SP. Z O.O. zamówień publicznych w poszczególnych latach:Szacowane przychody z zamówień publicznych firmy GARDEN SP. Z O.O. w poszczególnych latach:Informacje szczegółowe o wygranych zamówieniach publicznych:

Rok Liczba udzielonych zamówień Wartość udzielonych zamówień Zamawiający
2016 1 24 723,00 PLN 1
RAZEM: 1 24 723,00 PLN

Firma najczęściej wygrywa przetargi na dostawy (1 udzielonych zamówień publicznych w tej kategorii na łączną kwotę 24 723,00 zł). Przetargi, w których wygrywa firma GARDEN SP. Z O.O. najczęściej dotyczą następujących dziedzin: Wapień, kamień gipsowy i kredaPodział udzielonych firmie zamówień publicznych ze względu na kategorię przetargu:
Struktura szacunkowych przychodów z przetargów publicznych ze względu na kategorię:Miasta, w których firma GARDEN SP. Z O.O. wygrała najwięcej przetargów:

Miasta, w których tej firmie najczęściej udzielane są zamówienia publiczne to: Olsztyn (1 przetarg na łączną kwotę 24 723,00 zł).

Lista przetargów, w których firma GARDEN SP. Z O.O. najprawdopodobniej wygrała:


Rok 2016

Data Miasto / Zamawiający Kategoria /
Przedmiot zamówienia
Wartość zamówienia
2016-04-29 Olsztyn

Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie
Dostawy

Dostawa wapna nawozowego do stacji Dydaktyczno-Badawczej w Bałdach Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie
24 723,00 PLN
Łączna szacowana wartość przetargów, które firma GARDEN SP. Z O.O. najprawdopodobniej wygrała w roku 2016 to 24 723,00 zł.

Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.


Dodaj swoje pytanie