eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

eGospodarka.plPrzetargiPrzetargi Muszyna › "Budowa sieci kanalizacji sanitarnej dla miejscowości Wojkowa, gmina Muszyna oraz usługa pełnienia nadzoru inwestorskiego"

Poręczenia kontraktowe dla firm startujących w przetargach publicznych




Ogłoszenie z dnia 2022-12-07


Powiązane ogłoszenia:

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Budowa sieci kanalizacji sanitarnej dla miejscowości Wojkowa, gmina Muszyna oraz usługa pełnienia nadzoru inwestorskiego”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto i Gmina Uzdrowiskowa Muszyna

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491893061

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rynek 31

1.5.2.) Miejscowość: Muszyna

1.5.3.) Kod pocztowy: 33-370

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL218 - Nowosądecki

1.5.7.) Numer telefonu: 18 471 40 09

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@muszyna.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.muszyna.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/muszyna

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Budowa sieci kanalizacji sanitarnej dla miejscowości Wojkowa, gmina Muszyna oraz usługa pełnienia nadzoru inwestorskiego”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5f48638f-3a44-11ed-8832-4e4740e186ac

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00482438

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-12-07

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00021901/21/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.17 Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w miejscowości Wojkowa, gmina Muszyna - robota budowlana, nadzór inwestorski

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

7. Zadanie inwestycyjne otrzymało dofinansowanie ze środków Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich w ramach programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. 6. Zadanie inwestycyjne otrzymało dofinansowanie ze środków Programu Rządowego Fundusz Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00360664/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: Zp.271.38.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane związane z realizacją zadania pn.: „Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w miejscowości Wojkowa, gmina Muszyna”.
1. Określenie przedmiotu oraz zakresu zamówienia:
Inwestycja pn.: „Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w miejscowości Wojkowa, gmina Muszyna” obejmuje swoim zakresem budowę:
- przewodów kanalizacyjnych kolektorów głównych i odgałęzień z rur i kształtek PVC 200 mm lite SN8 oraz PEHD225mm, PN10 (SDR17), o połączeniach kielichowych, wydłużonych z uszczelką gumową,
- przyłączy kanalizacyjnych z rur PVC 200 mm lite SN8 i PVC 160 mm lite SN8, o połączeniach kielichowych, z uszczelką gumową,
- uzbrojenia sieci studniami betonowymi 1000mm i PEHD600 mm oraz studzienkami inspekcyjnymi PVC 425 mm,
- studnie rewizyjne betonowe należy wykonać z elementów prefabrykowanych, ze stopniami złazowymi żeliwnymi lub klamrami stalowymi o pełnym profilu w otulinie PE,
- przejścia kanałów przez ściany studni należy wykonać jako szczelne, w stopniu umożliwiającym infiltrację i eksfiltrację ścieków.
Sieć należy wykonać metodą wykopu otwartego oraz miejscami metodą bezwykopową. Ze względu na ukształtowanie terenu i brak możliwości grawitacyjnego odprowadzenia ścieków z 2 gospodarstw należy wykonać 2 lokalne przepompownie ścieków z odprowadzeniem kolektorem tłocznym do kanalizacji w drodze gminnej. Odcinki kanalizacji sanitarnej od kolektorów głównych do indywidualnych, przydomowych przepompowni ścieków wykonać z rur i kształtek PEHD SDR17 PN10 o średnicy zewnętrznej fi 63 mm. W pompowniach należy zastosować rurociąg o średnicy DN40 stal, armatura DN 40. Przyłącza kanalizacyjne od budynków do lokalnej przepompowni ścieków należy wykonać z rur PVC 160mm. Zbiornik przepompowni należy wykonać jako prefabrykowany z HDPE o średnicy 1000 mm, na płycie żelbetowej o gr. min 20 cm. Kotwienie zbiornika do fundamentu wg. zaleceń producenta. W zbiorniku należy zamontować pompę zatapialną wyposażoną w wirnik z urządzeniem rozdrabniającym.
Łączna długość kanalizacji sanitarnej wynosi nie mniej niż: 7 422,20 mb.
Zakres robót obejmuje także umocnienie brzegów potoku Wojkowskiego, próby szczelności kolektorów, odtworzenie nawierzchni dróg oraz terenów naruszonych w trakcie realizacji robót, wywóz gruzu i ziemi.
Kanalizacja sanitarna przebiegać będzie głównie w pasach drogowych drogi powiatowej oraz dróg gminnych, a także na działkach prywatnych.
Wszelkie prace ziemne w obrębie istniejącego uzbrojenia należy wykonywać ręcznie pod nadzorem odpowiednich służb, zgodnie z uzgodnieniami branżowymi oraz opinią z Narady Koordynacyjnej.
Zakres rzeczowy określony został w projektach budowlanych i wykonawczych wraz z załącznikami, opiniach i uzgodnieniach, Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót.
Wykonawca przed przystąpieniem do realizacji robót budowanych zobowiązany jest do uzyskania zezwolenia zarządcy drogi na zajęcie pasa drogowego, dotyczącego prowadzenia robót w pasie drogowym oraz na umieszczenie w nim urządzenia.
Wykonawca zobowiązany jest do opracowania projektu organizacji ruchu, oznakowania i zabezpieczenia robót na czas ich prowadzenia.
Wykonawca zobowiązany jest zgłosić z 7-dniowym wyprzedzeniem do ZWiK w Krynicy-Zdroju zamiaru prowadzenia robót w obrębie granicy pasa ochronnego bezpośredniego ujęcia Muszynka, istniejących sieci i urządzeń wodociągowych.
Wykonawca w ramach przedmiotu zamówienia zobowiązany jest do wykonania robót budowlanych zgodnie ze sztuką budowlaną, obowiązującymi przepisami i normami, na podstawie opracowanej dokumentacji.
Wykonawca zapewni prawidłowe wykonanie wszystkich prac związanych z realizacją przedmiotu umowy zgodnie z dokumentacją oraz z aktualnie obowiązującymi normami, prawem budowlanym wraz z aktami wykonawczymi i innymi obowiązującymi przepisami a w szczególności Prawo Budowlane wraz z aktami wykonawczymi.
Wykonawca wykona dokumentację powykonawczą zgodnie z art. 3 pkt. 14 ustawy Prawo budowlane wraz z kompletem atestów, certyfikatów i deklaracji zgodności na wbudowane materiały i urządzenia.
Jako zrealizowanie przedmiotu umowy rozumie się wykonanie wszelkich prac i robót składających się na przedmiot umowy, w przypadku wymogu dopuszczenia przedmiotu umowy do użytkowania dopełnienie wszelkich przewidzianych prawem czynności z tym związanych oraz uzyskanie w imieniu Zamawiającego pozwolenia na użytkowanie bądź skutecznego zawiadomienia właściwego organu nadzoru budowlanego o zakończeniu budowy i przekazanie wraz z kompletem dokumentacji powykonawczej Zamawiającemu.
Za termin realizacji przedmiotu umowy uznaje się datę wskazaną w protokole odbioru końcowego przedmiotu umowy, podpisanego przez Zamawiającego oraz Wykonawcę.
Zamawiający dopuszcza skrócenie terminu realizacji przedmiotu umowy.
Wykonawca zobowiązany jest do przedłożenia harmonogramu rzeczowo-finansowego oraz kosztorysu ofertowego nie później niż na dzień podpisania umowy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45232410-9 - Roboty w zakresie kanalizacji ściekowej

45232000-2 - Roboty pomocnicze w zakresie rurociągów i kabli

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

4.5.5.) Wartość części: 8943088,99 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie 2: Kompleksowe odpłatne pełnienia obowiązków nadzorującego nad robotami budowlanymi podczas realizacji zadania pn.: „Budowa sieci kanalizacji sanitarnej
w miejscowości Wojkowa, gmina Muszyna”
Przedmiotem zamówienia jest obowiązek kompleksowego odpłatnego pełnienia obowiązków nadzorującego nad robotami budowlanymi podczas realizacji zadania pn.: „Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w miejscowości Wojkowa, gmina Muszyna”.
1. Określenie przedmiotu oraz zakresu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest obowiązek kompleksowego odpłatnego pełnienia obowiązków nadzorującego nad robotami budowlanymi podczas realizacji zadania pn.: „Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w miejscowości Wojkowa, gmina Muszyna”, które obejmuje swoim zakresem budowę:
- przewodów kanalizacyjnych kolektorów głównych i odgałęzień z rur i kształtek PVC 200 mm lite SN8 oraz PEHD225mm, PN10 (SDR17), o połączeniach kielichowych, wydłużonych z uszczelką gumową,
- przyłączy kanalizacyjnych z rur PVC 200 mm lite SN8 i PVC 160 mm lite SN8, o połączeniach kielichowych, z uszczelką gumową,
- uzbrojenia sieci studniami betonowymi 1000mm i PEHD600 mm oraz studzienkami inspekcyjnymi PVC 425 mm,
- studnie rewizyjne betonowe należy wykonać z elementów prefabrykowanych, ze stopniami złazowymi żeliwnymi lub klamrami stalowymi o pełnym profilu w otulinie PE,
- przejścia kanałów przez ściany studni należy wykonać jako szczelne, w stopniu umożliwiającym infiltrację i eksfiltrację ścieków.
Sieć należy wykonać metodą wykopu otwartego oraz miejscami metodą bezwykopową. Ze względu na ukształtowanie terenu i brak możliwości grawitacyjnego odprowadzenia ścieków z 2 gospodarstw należy wykonać 2 lokalne przepompownie ścieków z odprowadzeniem kolektorem tłocznym do kanalizacji w drodze gminnej. Odcinki kanalizacji sanitarnej od kolektorów głównych do indywidualnych, przydomowych przepompowni ścieków wykonać z rur i kształtek PEHD SDR17 PN10 o średnicy zewnętrznej fi 63 mm. W pompowniach należy zastosować rurociąg o średnicy DN40 stal, armatura DN 40. Przyłącza kanalizacyjne od budynków do lokalnej przepompowni ścieków należy wykonać z rur PVC 160mm. Zbiornik przepompowni należy wykonać jako prefabrykowany z HDPE o średnicy 1000 mm, na płycie żelbetowej o gr. min 20 cm. Kotwienie zbiornika do fundamentu wg. zaleceń producenta. W zbiorniku należy zamontować pompę zatapialną wyposażoną w wirnik z urządzeniem rozdrabniającym.
Łączna długość kanalizacji sanitarnej wynosi nie mniej niż: 7 422,20 mb.
Zakres robót obejmuje także umocnienie brzegów potoku Wojkowskiego, próby szczelności kolektorów, odtworzenie nawierzchni dróg oraz terenów naruszonych w trakcie realizacji robót, wywóz gruzu i ziemi.
Kanalizacja sanitarna przebiegać będzie głównie w pasach drogowych drogi powiatowej oraz dróg gminnych, a także na działkach prywatnych.
Wszelkie prace ziemne w obrębie istniejącego uzbrojenia należy wykonywać ręcznie pod nadzorem odpowiednich służb, zgodnie z uzgodnieniami branżowymi oraz opinią z Narady Koordynacyjnej.
Zakres kompleksowego odpłatnego pełnienia obowiązków nadzorującego nad robotami budowlanymi podczas realizacji zadania pn.: „Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w miejscowości Wojkowa, gmina Muszyna” określony został w projektach budowlanych i wykonawczych wraz z załącznikami, opiniach i uzgodnieniach, Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót.
Zamawiający wymaga, aby w realizacji przedmiotu umowy brały udział następujące osoby pełniące samodzielne funkcje techniczne w budownictwie w zakresie wykonywania nadzoru inwestorskiego:
- w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci instalacji i urządzeń cieplnych wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych,
- w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych,
- w specjalności inżynieryjnej drogowej,
posiadające stosowne uprawnienia do nadzorowania robót zgodnie z przepisami prawa obowiązującego w Rzeczypospolitej Polskiej.
2. Zakres obowiązków:
1) pełnienie czynności inspektora nadzoru zgodnie z przepisami w szczególności z art. 25 i 26 PB,
2) zapewnienie prawidłowej i terminowej realizacji inwestycji,
3) sprawdzanie kompletności oraz prawidłowości dokumentów sporządzonych przez Wykonawcę w trakcie realizacji robót (w tym rozliczeń finansowych), zgodnie z zapisami umowy z wykonawcą robót,
4) reprezentowanie Zamawiającego na budowie we wszystkich kwestiach technicznych związanych z realizacją inwestycji,
5) przekazanie, przy udziale Zamawiającego, placu budowy wykonawcy robót,
6) bieżące rozwiązywaniu problemów technicznych budowy,
7) uzgadnianie z Zamawiającym wszelkich zmian dotyczących wartości i zakresu nadzorowanych robót,
8) informowanie Zamawiającego o postępach robót i wszelkich okolicznościach, które mogą mieć wpływ na wydłużenie terminu i zmianę kosztów realizacji inwestycji,
9) sprawdzanie prawidłowości zakresu rzeczowego wykonanych robót i jego zgodności z umową zawartą pomiędzy inwestorem a wykonawcą oraz wykonawcą a podwykonawcami,
10) współpraca z Zamawiającym w zakresie administrowania projektem: przekazywanie informacji o stanie zaawansowania robót pod względem finansowym i rzeczowym (sprawdzanie wykazów robót, wykonanych częściowo, pod względem rzeczowym i finansowym), informacji o zagrożeniach, konfliktach na budowie itp.,
11) sprawdzenie i odbiór robót budowlanych ulegających zakryciu lub zanikających, uczestniczenie w próbach i odbiorach technicznych (również tych prowadzonych przez dysponentów sieci),
12) potwierdzenie wykonanych robót, jako podstawy do zapłaty wynagrodzenia wykonawcy robót,
13) udział w odbiorach częściowych i odbiorze końcowym oraz potwierdzenie usunięcia wad i usterek wskazanych w protokołach odbioru,
14) sprawdzenie kompletności i prawidłowości operatu kolaudacyjnego, uczestniczenie w odbiorach częściowych i odbiorze końcowym,
15) sprawdzenie dokumentów przed odbiorowych sporządzonych przez wykonawcę robót, w zakresie sprawowanego nadzoru inwestorskiego,
16) poświadczenie terminu zakończenia robót,
17) Wykonawca zobowiązany jest na bieżąco sprawdzać jakość materiałów i prac, jak również urządzeń, z jakością i standardami odpowiadającymi wymogom wyrobów dopuszczonych do obrotu i stosowania w budownictwie, jak również zgodnymi z wymaganiami Zamawiającego określonymi w dokumentacji projektowej, a w szczególności zapobiegać zastosowaniu przez Wykonawcę prac wyrobów i materiałów budowlanych wadliwych i niedopuszczonych do obrotu i stosowania w budownictwie.
18) Wykonawca, na każde żądanie Zamawiającego, zobowiązany jest wyegzekwować od kierownika budowy i przekazać Zamawiającemu certyfikat na znak bezpieczeństwa, deklaracje zgodności lub certyfikat zgodności z Polską Normą lub aprobatą techniczną odnośnie zaoferowanych i użytych materiałów i urządzeń.
19) Wykonawca zobowiązuje się, że wymienione w pkt. 18 dokumenty zostaną dołączone do protokołu odbioru częściowego oraz końcowego wraz z dokumentacją powykonawczą oraz stosownymi instrukcjami obsługi w języku polskim i protokołami odbiorów branżowych.
20) organizowanie i udział w naradach koordynacyjnych (Rada Budowy) w dni robocze w godz. urzędowania tj. poniedziałek 8:00-16:00, od wtorku do piątku 7:30-15:30 oraz dopilnowanie realizacji ustaleń i decyzji podjętych na Radzie Budowy,
21) sporządzanie bieżącej dokumentacji fotograficznej na każdym etapie robót,
22) pisemne opiniowanie propozycji zmian technologii wykonania oraz materiałowych proponowanych przez Wykonawcę i Zamawiającego,
23) sprawdzanie jakości wykonywanych robót budowanych i wyrobów budowlanych przed ich wbudowaniem, a w szczególności zapobieganiu zastosowaniu urządzeń i wyrobów budowlanych wadliwych, niedopuszczonych do stosowania w budownictwie lub nie spełniających wymaganych parametrów technicznych,
24) współpraca z Zamawiającym w egzekwowaniu postanowień kontraktu na roboty budowlane,
25) uczestniczenie wraz z Zamawiającym w odbiorach zadania,
26) przygotowanie wspólnie z Wykonawcą projektu protokołu odbioru robót wraz z dokumentacją odbiorową,
27) obsługa okresu gwarancyjnego i okresu rękojmi: uczestnictwo w przeglądach gwarancyjnych, inspekcja nad usuwaniem wad przez wykonawcę robót budowlanych.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71520000-9 - Usługi nadzoru budowlanego

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71521000-6 - Usługi nadzorowania placu budowy

71530000-2 - Doradcze usługi budowlane

71630000-3 - Usługi kontroli i nadzoru technicznego

71242000-6 - Przygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztów

71244000-0 - Kalkulacja kosztów, monitoring kosztów

71245000-7 - Plany zatwierdzające, rysunki robocze i specyfikacje

4.5.5.) Wartość części: 121951,22 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 13897298,69 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 13897298,69 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 13897298,69 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zapopradzie sp. z o.o. ul. Piłsudskiego 128, 33-370 Muszyna

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 734-356-28-30

7.3.3) Ulica: ul. Piłsudskiego

7.3.4) Miejscowość: Muszyna

7.3.5) Kod pocztowy: 33-370

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie


SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-12-06

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 13897298,69 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 22 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 36000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 8943089,43 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 36000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Nadzór Budowlany i Projektowanie Marek Żmuda, 33-300 Nowy Sącz ul. B.A. Konstanty 16/12

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 734 108 84 71

7.3.3) Ulica: ul. B.A. Konstanty

7.3.4) Miejscowość: Nowy Sącz

7.3.5) Kod pocztowy: 33-300

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.3.9.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

Udział Podwykonawców: w zakresie nadzoru nad robotami drogowymi i elektrycznymi


SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-12-06

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 36000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 23 miesiące

Podziel się

Poleć ten przetarg znajomemu poleć

Wydrukuj przetarg drukuj

Dodaj ten przetarg do obserwowanych obserwuj








Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Treść ogłoszenia widoczna na eGospodarka.pl jest zgodna z treścią tegoż ogłoszenia dostępną w BZP w dniu publikacji. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.


Jeśli chcesz dodać ogłoszenie do serwisu, zapoznaj się z naszą ofertą:

chcę zamieszczać ogłoszenia

Dodaj swoje pytanie

Najnowsze orzeczenia

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.